ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#91 2010-10-26 16:05:47

Rodżer

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Teraz dopiero pozcytalem co ty tam powypisywalas , lepiej miec meza muzulmana niz mnie?????
A z kad ty wiesz jaki ja maz jestem ?  Nie porownoj polakow do jakis arabow bo to dwie rozne nacje i my jestesmy cywilizowani a oni sto lat za murzynami, a murzyn to wiadomo ze nielepszy.
Czepiasz sie ze pisze o babach niektorych ze maja dac gebe naklodke. Pisze to o tym ze kazda moze wybrac co woli. Jak jest rownoprawnienie to kazda moze isc do pracy jak chlop, jak sa dzieci to mozna zaplacic opiekunke jak baba chce wracac do roboty po maciezynskim. I mowie o tym ze baba ma takie sama prawa ale tez takie same obowiazki, a nie ze bierze z tego rownoprawnienia to co jest najfajniejsze a reszta to chlopa problem. Czyli ona pracuje i on pracuje, oboje wychowywuja dzieci i oboje zapiepszaja w domu przy szczocie a w nocy on sie stara i ona sie stara.
A jak ktorejstam pasuje nie pracowac, nie zarabiac to musi wykazac sie w inny sposob i o tym pisalem ze ma robic inne rzeczy na przyklad pozadek czymac, gotowac a w nocy nie chce suchac ze glowa boli albo ze nie zrobi tego czy tamtego bo sie brzydzi. Wtedy  geba na klodke.

Offline

 

#92 2010-10-27 19:37:46

Yocco

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Masz większe wymagania wobec swojej kobiety niż muzułmanin...

Offline

 

#93 2010-10-29 14:05:34

ultramaryna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Rodzer jesteś kosmita prawda?

Offline

 

#94 2010-10-31 19:21:20

trollinka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Rodżer napisał:

a w nocy nie chce suchac ze glowa boli albo ze nie zrobi tego czy tamtego bo sie brzydzi. .

Doprawdy zaintrygowałeś mnie czego to Twoja żona (czy partnerka) nie zrobi bo się brzydzi, hehe.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#95 2010-11-14 12:56:59

Rodżer

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Ja bab nie bije a gadacie ze jestem gorszy odmuzulmana a to znalazlem to  sobie popaczcie

http://deser.pl/deser/1,83453,8655878,I … ddaja.html

no i co

Offline

 

#96 2010-11-14 17:32:54

Yocco

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

To jakieś bujdy z palca wyssane Każdy muzułmanin jest inny, każdy inaczej interpretuje Koran.

Offline

 

#97 2010-11-16 17:42:30

Yocco

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Offline

 

#98 2010-11-25 21:32:27

mflorian

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Problem jest inny...wynika on z biologi, męskiej biologi..dlaczego europejczycy boja sie innej nacji - proste : nie chca żebyktoś inny "zapładniał " "ich " kobiet...czystość gatunkowa..niestety panowie stajecie się cieńcy...a kobiety wybierają to co najlepsze ( silniejsze potomstwo, wymieszanie genetyczne - które napewno dobrze wpłynie na zdrowszą populację ) - POPROSTU BIOLOGIA

Offline

 

#99 2010-11-26 09:34:26

trollinka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Teoria "świeżych genów" ma zastosowanie w odniesieniu do Cypryjczyków, którzy będąc odcięci od świata , dobierali się w pary tylko wśród swoich , efekty tego są widoczne do dzisiaj - wyjątkowo duża liczba dzieci z wadami rozwojowymi.
Jeśli natomiast chodzi o nasz piękny kraj , to jest nas coś około 40 mln, więc wystarczy "mieszać" się między sobą
Więc mój drogi , chyba jednak nie o to chodzi, z tym zauroczeniem Polek inną nacją.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#100 2010-11-26 20:08:20

mflorian

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

jak chodzi o czystość genetyczną naszego narodu ( heheeh ) to jest kiepsko....od wieków mieszamy swoją krew.. - wystarczy cofnąć się o 100 lat i na jednym z mniejszych obszarów polski np. Galicji zobaczyć wymieszanie genetyczne ( dlatego tyle pięknych kobiet - polek na ulicy ;-)  rusjanie+ łemkowie+słowacy+niemcy+ żydzi+kozacy+osadnicy ( powiedzmy "Lachowie" ) = mieszkańcy Galicji...
nie namawiam Polek do związków z nacją arabską...jednak kultura i wychowanie w kulturze ( socjalizacja ) to to co nie jestesmy w stanie wymazać z naszego życia i zachowania...dlatego jestem za  WIEŚ Z WSIĄ a MIASTO Z MIASTEM ;-)

Offline

 

#101 2010-11-27 00:47:51

Yocco

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

A może po prostu karnacja a nie takie blade dupy jakie mają Polacy inna kuchnia, od której można się uzależnić, poczucie bezpieczeństwa, które niestety często graniczy z ograniczeniem wolności, jakiś pociąg do obcej kultury co gwarantuje niekoniecznie pozytywne atrakcje typu odwiedziny rodziny męża w muzułmańskim kraju, co przecież nie musi się negatywnie kojarzyć, bo czasem ci muzułmanie mają rodziny na poziomie i parę innych powodów, np. miłość, serce nie wybiera

Offline

 

#102 2010-11-27 08:54:44

Andreas

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Yocco napisał:

A może po prostu karnacja a nie takie blade dupy jakie mają Polacy

Z tą karnacją to coś jest na rzeczy bo ja też mam słabość do innej karnacji, takiej bardziej hiszpańskiej albo latynoskiej
Taka Shakira np połączenie europejskich rysów twarzy z karnacją latynoską, i te kocie ruchy,mnnniam

Offline

 

#103 2010-11-27 13:38:28

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

A to nie mój typ zupełnie, wszyscy zachwycają się Hall Berry , a mnie takie kobiety odpychają. Moim faworytem jest biała skóra, najlepiej z lekkimi piegami, rude włosy ( Julianne Moore) , albo bardzo jasna blondynka typ nordycki . Tu na wyspie nie oglądnę się za żadną tubylką .

Offline

 

#104 2010-11-27 17:45:02

Yocco

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

No i w niektórych muzułmańskich krajach biała skóra jest na topie, dlatego nie ma się co dziwić, że oni lecą na Polki Gwiazdy Bollywood wybielają sobie skórę nawet. To coś na zasadzie jak kiedyś hrabianki chodziły z parasolkami, żeby się nie opalić i nie wyglądać jak po robocie w polu

Offline

 

#105 2010-11-27 22:03:41

mflorian

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

chodzi o to co nie ma gdzie indziej...poprostu..inna kultura inna kuchnia inny kolor skóry ( zostawmy tyłki w spokoju ;-)..to wszystko to co nas pociaga...behiowaryzm jednak też górą ;-)   marzania i bajki za którymi gonimy....nie przeszkadzaja mi zwiazki "mieszane " nie ma problemu...tylko moim zdaniem poznajmy dobrze inna kulturę - DOBRZE - zeby później nie było zgrzytów i płaczów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
apartamenty przy plaży mielno Trafiłam w Onecie na taki tekst....