ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#121 2012-07-03 11:19:19

deniro

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

alibaba napisał:

karolka010 napisał:

Czy mężczyzna który zakocha sie w ukraince nie ma prawa być szczęśliwy...? czy będziemy komentować jego wybór? bo tak wiele jest prostytutek pochodzących z Ukrainy??

Ja tam słyszałem, że najwięcej prostytutek jest obecnie z Rumunii i z Bułgarii, a takich nieoficjalnych to chyba z Filipin.

To był wtręt formalny

etam, filipinki to taki sort jak nasze tirówki. kto by je tam chciał.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#122 2012-08-01 14:15:10

myszur07

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Odswierze watek, bo jestem troszke w temacie (mieszkam z muzulmanami).
Jako argument przeciw religii  ktos parenascie postow wstecz podal jakas strone typu onet.pl .... Czy nie sadzicie, ze w dzisiejszych czasach media, prasa nastawione sa na wzbudzenie sensacji, a nie na prawdziwy przekaz...? Odnosze wrazenie, ze slepo wierzycie w to, co nabazgra jakis dziennikarz... Zawsze znajdzie sie tam ziarenko prawdy, ale polowa jest z kosmosu...

ps. Byl ktos kiedys w kraju muzulmanskim? ;-)

Offline

 

#123 2012-08-01 21:03:51

andzia

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

myszur07 napisał:

Odswierze watek, bo jestem troszke w temacie (mieszkam z muzulmanami).
Jako argument przeciw religii  ktos parenascie postow wstecz podal jakas strone typu onet.pl .... Czy nie sadzicie, ze w dzisiejszych czasach media, prasa nastawione sa na wzbudzenie sensacji, a nie na prawdziwy przekaz...? Odnosze wrazenie, ze slepo wierzycie w to, co nabazgra jakis dziennikarz... Zawsze znajdzie sie tam ziarenko prawdy, ale polowa jest z kosmosu...

ps. Byl ktos kiedys w kraju muzulmanskim? ;-)

Kurczę, z iloma muzułmanami mieszkasz? 
A tak na poważnie to też zalecałabym ostrożność w cytowaniu pewnych portali. czasami czyta się takie bzdury że hej.

Offline

 

#124 2012-08-01 21:18:25

myszur07

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Z trzema... i kazdy jest inny, kazdy ma inny styl zycia Ale jest mnostwo podobienstw miedzy Azjatami a Europejczykami... malo ktory sprzata, deska w lazience nieopuszczona ( to na porzadku dziennym) itp...

Offline

 

#125 2012-08-08 09:11:25

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Mam nadzieję, że to są dla Ciebie tylko koledzy z któymi mieszkasz, a nie miłość ! ehhh...

Offline

 

#126 2012-09-25 17:52:32

ALKAalutka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

POPIERAM W ZUPELNOSCI WAISE!!!! ZADKO KTO PISZE Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA TYLKO KAZDY BAZUJE NA PLOTKACH I TO CO DOWIE SIE Z TV!!! PONIEKTORE POSTY ZOSTAWIE BEZ KOMENTARZA.BO TRUDNO TLUMACZYC CZUJAS GLUPOTE LUB BRAK WIEDZY NA TEMAT MUZULMANOW. TAK KU WOLI SCISLOSCI NIE JESTEM MUZULMANKA!! A PRZECZYTALAM KORAN PRZYNAJMNIEJ TE CZESCI CO MNIE INTERESOWALY!!! I FAKTYCZNIE NALEZE WIDOCZNIE DO TYCH GLUPICH WSIOWYCH LUB MIASTECZKOWYCH POLEK KTORE WYSZLY ZA MUZULMANINA. JA UWAZAM ZE KAZDE MALZENSTWO MIESZANE KULTUROWO CZY RELIGIJNIE MOZE BYC UDANE TYLKO LUDZIE MUSZA SIE DOGADAC I ROWNOWAZYC!!! KKKKOOOOMMMMPPPRRROOOMMMIIISSSS!!!!!!! TO DUZO. PRZESTROGA DLA DZIEWCZYN A I OWSZEM BO NIE KAZDY FACET MA DOBRE ZMIARY. POZNAJ JEGO RODZINE ,KRAJ , WTEDY PODEJMUJ DECYZJE MALZENSKA!!!! POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH

Offline

 

#127 2012-09-26 09:57:04

alibaba

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Alka..  a jak długo jesteś ze swoim mężem? IMHO stwierdzić , że małżeństwo jest udane lub nie , można po konkretnym czasie, dziesięciu, piętnastu lat. W pierwszej fazie jak jeszcze obie strony są napalone na siebie łatwo mówić, że jest się mega szczęśliwym.

Offline

 

#128 2012-09-26 14:49:56

ALKAalutka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

CZAS RACZEJ TUTAJ NIE JEST NAJWAZNIEJSZY!!! ALE FAKTYCZNIE KROTKO NIE JESTEM MEZATKA!!!! KAZDY MA WLASNY ROZUM W OCENIE SYTUACJI I CHYBA TEGO ZYCZE KAZDEJ DZIEWCZYNIE TUTAJ SZUKAJACEJ SWOJEGO SZCZESCIA!!!!! POZDROWIONKA

Offline

 

#129 2012-09-27 07:55:17

andzia

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

A ja zgadzam się z Alibabą, że okres małżeństwa ma znaczenie w ocenie tego czy jest to związek szczęsliwy czy nie. Ja jestem mężatką 14 lat i widzę jak ten nasz związek ewoluował od wielkiej fascynacji po spokojną pewność, że można na sobie polegać.
Czego i Tobie życzę

Offline

 

#130 2012-09-27 14:11:42

ALKAalutka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

JA NIESTETY ZNAM PRZYKLADY ZE CZAS NIE ZAWSZE IDZIE W PARZE ZE SZCZESLIWYM ZWIAZKIEM .ALE NAPEWNO DAJE MOZLIWOSC POZNANIA TEJ NASZEJ DRUGIEJ POLOWKI! POZDRAWIAM!!!  :-))

Offline

 

#131 2012-09-29 16:34:24

Spawacz

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

A powiedzcie mi drogie kobietki związane z muzułmanami , co Was zauroczyło w tychże facetach?  Czy są jacyś szczególni w alkowie czy posiadają wyjątkowe umiejętności , którymi Was ujęli?

Offline

 

#132 2012-10-04 08:58:05

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Idź się wykastruj po prostu .

Offline

 

#133 2012-10-05 16:26:44

krakus

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

Idź się wykastruj po prostu .

kobieto, trochę dystansu i poczucia humoru ...

co masz taką spinkę jak tylko słyszysz słowo seks?

Offline

 

#134 2012-10-05 16:50:39

alibaba

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

Idź się wykastruj po prostu .

LOL

Offline

 

#135 2012-10-05 18:02:35

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

krakus napisał:

mgła_poranna napisał:

Idź się wykastruj po prostu .

kobieto, trochę dystansu i poczucia humoru ...

co masz taką spinkę jak tylko słyszysz słowo seks?

A Ty z wszystkiego robisz śmiechy, nawet jak jest poważny temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Reims https://www.ehotelsreviews.com/