ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2012-03-02 10:58:48

grzeczny

Użytkownik

Re: Mandaty

zapomnieliscie dodac, ze termin platnosci mandatu wynosi 15 dni, po tym czasie stawka jest podnoszona o 50%, a jak sie nie zaplaci do 30 dni to sprawa w sadzie.

Offline

 

#17 2012-03-09 08:25:55

grzeczny

Użytkownik

Re: Mandaty

no zaczeli polowanko,  wczoraj jakas akcja byla, sprawdzali MOT i road tax, jak kto nie ma to radze szybko placic.

Offline

 

#18 2012-03-16 08:48:01

deniro

Użytkownik

Re: Mandaty

Wczoraj była 'łapanka" , na szczęście moje papierki były w porzo i gruby pan policjant tylko pofukał pod nosem, że nie ma za co mi wlepić mandatu
Chyba mało tych mandatów wlepili bo wieczorem spotkałem obu panów policjantów w tawernie jak sobie poprawiają humor furą żarcia. Myślałem, że puszczę pawia jak zobaczyłem, że jedzą ...oczy. Fuuuj


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#19 2012-03-16 14:50:56

ewka

Użytkownik

Re: Mandaty

deniro napisał:

Chyba mało tych mandatów wlepili bo wieczorem spotkałem obu panów policjantów w tawernie jak sobie poprawiają humor furą żarcia. Myślałem, że puszczę pawia jak zobaczyłem, że jedzą ...oczy. Fuuuj


Jedzenie oczu też mnie z deczka zniesmacza, ale naszych niektórych rodzimych potraw też  nie tykam : flaczków na przykład albo kaszanki ( nawet jak myślę o nich to mi słabo się robi). Każdy naród posiada pewnie jakieś rodzime "świnstewka".

Offline

 

#20 2012-03-18 14:46:49

Figa

Użytkownik

Re: Mandaty

Flaki to już za samą nazwę należy wyeliminować! I ten smrodek jak się gotują, bleee....
Z naszych obrzydliwych potraw to chyba zajmują pierwsze miejsce, drugie miejsce to wątróbka i inne wnętrzności, łeee, a trzecie galareta z nóżek, następne świństwo.
Cypryjczycy dziwią się, że my np. jemy zepsutą (czytaj:ukiszoną) kapustę i ogórki.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#21 2012-03-19 08:23:36

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: Mandaty

Flaczki ...pycha, za dobrze przyrządzone dam się pokroić

Ale rozumiem, że nie każdy lubi, gusty są wszak przeróżne. Ostatnio natknąłem się na ciekawą stronkę najdziwniejszych lodów i powiem szczerze, że mimo, iż lubię eksperymenty kulinarne niekonecznie spróbowałbym takich smaczków

http://asterakiaa.blogspot.com/2012/02/ … world.html

popatrzcie sami.

Offline

 

#22 2012-03-20 08:28:00

deniro

Użytkownik

Re: Mandaty

Pancernik, nr 5 wymiata


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#23 2012-03-21 10:14:21

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Mandaty

Ludzie to mają pomysły!
Obrzydziłeś mi lody Pancernik, a taką byłam ich fanką teraz to nie wiadomo czego w nich mogę się spodziewać.

Offline

 

#24 2012-03-22 07:59:00

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: Mandaty

mgła_poranna napisał:

Ludzie to mają pomysły!
Obrzydziłeś mi lody Pancernik, a taką byłam ich fanką teraz to nie wiadomo czego w nich mogę się spodziewać.

Spójrz na opakowania w jakim języku są opisane, to są lody dla wybrańców
Myślę, że miejscowe możesz zajadać spokojnie oprócz "zwykłych" chemicznych dodatków , bywa dodatek mleka

Offline

 

#25 2012-03-22 08:02:14

andzia

Użytkownik

Re: Mandaty

deniro napisał:

Pancernik, nr 5 wymiata

Czemu numer 5 ? Tak jest mleko z kurczakiem i przyprawa curry, to nie jest takie tragiczne jeszcze. Popatrz na nr 7 , jakieś flaki z lodem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl