ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2011-06-02 11:50:56

mgła_poranna

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Sam robieleś kiełbaski to może dobre będą   bo do 'naszych' mam większe zaufanie .
Mam koleżankę na muttalos to poproszę żeby znalazła Bambosa tam sie wszyscy znają i spróbujemy.

A Ty jak robiłeś ta kikełbasę to dodawałeś konserwantów? Bo jak go tak nauczyłeś to on na pewno też tak robi.

Offline

 

#17 2011-06-28 19:13:33

alibaba

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

do włascicieli sklepu:
CO JEST GRANE? kiedy zaglądam nie ma kielbasy caly czas słysze czekamy na towar, no kur..ja rozumiem raz taka obsuwa ale nie non stop.

Offline

 

#18 2011-06-28 21:07:04

kobra

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

..i sie nie doczekasz na ta wedline.Ale mozesz przyjechac do Leeds,a konkretnie na Beeston.Tu sa 4 polskie sklepy i zawsze mozesz kupic swieza kielbase: zywiecka,torunska,podwawelska,wiejska, "z beczki", "z kija" i wiele ,wiele innych ,a nawet..... beskidzka(bez cego?)

Offline

 

#19 2011-06-30 15:41:22

andzia

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Bądź wyrozumiały alibaba , oni mają reglarną dostawę towaru, ale nie mają ludzie tyle kasy żeby to rozkręcic od razu na full. Ja sie cieszę że jest jakiś polski sklep w pobliżu bo moje dziecko uwielbia kubusie i polskie jogurciki czy parówki. Ja dostaję smsa od p.Ilonki z informacją że ma świeży towar i wtedy robię większe zakupy.
Poproś żeby Tobie też wysyłała.

Offline

 

#20 2011-07-11 17:42:06

POLONEZA

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

CO JEST GRANE? kiedy zaglądam nie ma kielbasy caly czas słysze czekamy na towar, no kur..ja rozumiem raz taka obsuwa ale nie non stop.


WŁAŚCICIEL POLSKIEGO SKLEPU DO ALIBABY

POSŁUCHAJ WIDOCZNIE MUSISZ CZĘŚCIEJ PRZYCHODZIĆ DO SKLEPU TO MOŻE W KOŃCU TRAFISZ NA JAKIŚ TOWAR:D
JAK MASZ JAKIEŚ ZASTRZEŻENIA DO MOJEGO SKLEPU TO PRZYJDŹ DO MNIE I MI POWIEDZ CO CI SIĘ NIE PODOBA  A  NIE OCZERNIASZ SKLEP NA FORUM PUBLICZNYM JAKO JEDYNY Z WIELU ,KTÓRZY SA MOIMI KLIENTAMI . A PO ZA TYM MOŻESZ SPRÓBOWAĆ SAM OTWORZYĆ SKLEP W PAFOS MAJĄC NA INWESTYCJE PIENIĄDZE KTÓRE SAM MUSIAŁBYŚ ZAROBIĆ NA BUDOWIE.
JUŻ TERAZ WIEM W JAKICH URZĘDACH JAKIE SPRAWY TRZEBA ZAŁATWIAĆ Z CHĘCIĄ CI POMOGĘ .

Offline

 

#21 2011-07-12 15:35:08

maverick

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Ja do pani chodzę z bratem pani Ilonko, niech się pani nie przejmuje takimi nie fajnymi gadkami jak napisal alibaba, reszta ludzisk wie jak trudno jest rozkręcic własny biznes.
I niech sie pani trzyma, pozdrawiamy.

Offline

 

#22 2011-07-13 08:56:39

alibaba

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Poloneza nie maz co sie oburzac, ja wyrazam tylko swoja opinie, a musisz sie pogodzic z tym, ze nie zawsze jest tak ze sie wszystko wszystkim podoba. nie najezdzam na wasz sklep i go nie bojkotuje wrecz przeciwnie, ale prawda jest taka ze macie malo towaru i moze to przypadek ale co przyszedlem po kielbase to jej akurat nie bylo. moze mialem pecha a mze akurat inni wymietli towar przede mna , nie wiem, ale fakt ze ciezko bylo mi trafic. a jak slysze ze kelbasa bedzie za tydzien to sie zniechecam bo jak mam ochote na nia dzis to chce ja kupic DZIS a nie za tydzien. nie wiem jak jest teraz bo dawno nie bylem, zniechecilem sie i jak jestem w limasol u znajomka to robie zakupy u bernadetki.
ale wam zycze powodzenia zeby nie bylo zem taki zawziety polaczek

Offline

 

#23 2011-07-13 21:37:29

deniro

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Wiesz co maverik jak cie czasami czytam to mam ochote złapac cie za szyje , wysyczeć ci do ucha jak Ripley w trzecim „Obcym”: „Byłeś w moim życiu tak długo… Niczego innego już nie pamiętam” i wskoczyć z tobą do zbiornika z roztopionym ołowiem.

tak na mnie lizodupcy dzialają.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#24 2011-07-18 09:25:19

roman

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

może mawerikowi sie podoba sklep tak jak i mnie, a nie że od razu podlizusy jestesmy,
lubie ten sklep i lubie właścicielke , jest taka spokojna i sympatyczna
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
6-letni Toffik wdt