ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-04-01 08:18:01

papryka

Użytkownik

polski sklep w Pafos

Dla tych co nie wiedzą: zmienił się właściciel polskiego sklepu w Pafos, byłam , sprawdziłam , ceny przystępne. Mam nadzieję, że wypali im ten interes bo osobiście lubię polskie jogurciki , kubusia czy żurek

Offline

 

#2 2011-04-04 07:41:33

maverick

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Też tam byliśmy z bratem, na razie mają trochę mało rzeczy ale podobno będzie więcej. Można też zamawiać i sprowadzą z Polski.

Offline

 

#3 2011-04-04 10:06:59

roman

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

mnie to obojentne kto prowadzi sklep, nawet wczesniej lepiej blo bo odrazu bilety na miejscu byly, ale moze ci nowi tez bedą sprzedawać bilety.

Offline

 

#4 2011-04-05 11:36:02

deniro

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

W sklepie kupuje się kiełbasę, a bilety kup sobie w necie, a nie przepłacaj chyba że masz za dużo o 50-60 euro .
To daj mi


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#5 2011-04-06 07:39:31

Andreas

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Co wy macie z tym polskim sklepem w Pafos? W Limassol są dwa i oba chyba nieźle prosperują, towaru sporo, raczej nikt się nie skarży , że nieświeże , że wciskają , a w tym Pafos zawsze jakieś problemy.

Offline

 

#6 2011-04-07 08:05:26

alibaba

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Bo nad polskim sklepem w Pafos wisi klątwa
Kto się za prowadzenie sklepu bierze to mu nie wypala , a potem go wszyscy nienawidzą

Offline

 

#7 2011-04-08 11:30:15

kobra

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Zastanawiam sie dlaczego w Angli,praktycznie w kazdym miescie,ba w kazdej dzielnicy gdzie sa polskie sklepy.Prowadzone przez polakow,pakistanczykow itd.I wszystkie prosperuja,maja mniej lub wiecej swieze pieczywo,wedliny, sery,a wlasciwie wszystko.Wygladaja jak sklepy spozywcze w Polsce na wsi.Ale sa i prosperuja.
W poblizu mojego domu sa 3.W jednym kupujemy wedline,w drugim chleb(bo tanszy o 40 p) ,do 3 za daleko ,bo 10 minut piechota ,a do Morisona blizej .

Natomiast w Pafos ,polski sklep to sensacja,jakies fatum wisi nad tym biznesem,ceny z kosmosu.Pamietam jak zajezdzalem ,zreszta nie czesto i chcialem cos kupic  to kwitowal p.M. moje zakupy"tylko tyle? za 16euro?jak bede mial takich klientow to z torbami pojde"
Tu w Angli wchodze do polskiego sklepu ,kupuje chleb za 90p ,a sprzedawca (pakistanczyk zreszta)dziekuje mi i z usmiechem wydaje 10p reszty z 1 funta.
Pozdrowienia!

Offline

 

#8 2011-04-09 14:42:37

Figa

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

No i Ci zazdroszczę tego polskiego sklepu z normalnym towarem i normalnymi cenami. Tu w tym Pafos chyba rzeczywiście klątwa ciąży nad sklepem bo mówiła mi koleżanka, która jest tu 18 lat na Cyprze, że co jakiś czas ktoś się bierze za handel polskim towarem i zawsze z opłakanym skutkiem.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#9 2011-05-29 09:07:02

Mr.Trout

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Byliśmy u znajomych w Pafos i przy okazji zajrzeliśmy do polskiego sklepu, ale Limassol ma zdecydowanie lepsze zaopatrzenie. Są takie produkty, które moim zdaniem w sklepie mogą leżeć dłużej bo się nie psują, a tam zdecydowanie ich brakuje. Mówię o ogórkach kiszonych, kapustce kiszonej, chrzanie, żurku, a jednak brakuje tych typowo polskich rzeczy. Mam nadzieję, że sklepik się z czasem rozkręci.

Offline

 

#10 2011-05-29 09:50:32

Yocco

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

kobra napisał:

Zastanawiam sie dlaczego w Angli,praktycznie w kazdym miescie,ba w kazdej dzielnicy gdzie sa polskie sklepy.

Z Polski do Anglii codziennie jeżdżą z zapasami polscy kierowcy. Nawet nie trzeba podpisywać żadnych umów z polskimi producentami, wystarczy się dogadać z takim kierowcą i bez komplikacji przywozi towar do sklepu. Nie trzeba zamawiać od razu całej palety z jednym towarem, który nie zejdzie, tylko trochę świeżego z każdego gatunku i to schodzi na bieżąco. Logistyka na Cyprze jest nieporównywalnie gorsza, a i ceny transportu z Polski ogromne.

Offline

 

#11 2011-05-30 21:18:07

Rodżer

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Najwszniejsza jest kiełbacha a nie żurki ogurki i inne bzdurki. bo nie ma takiej kiełbachy na cyprze jak robi sie w Polsce , tu jakies swinstwa wpiepszaja do tej kiełbachy a polska kiełbacha to ma swuj ojczysty smak.
I ja jak chodze do polskiego sklepu to po kiełbache a nie jak mi ktos gada ze po zupki chinskie goni, a ja sie pytam wtedy czy wie co za swiństwo jest w zupkach chinskich, ludzie nie zdajom sobie sprawy co jedzom. I dlatego nalezy popireac polski sklep!

Offline

 

#12 2011-05-31 10:13:17

Andreas

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Rodżer napisał:

nie ma takiej kiełbachy na cyprze jak robi sie w Polsce , tu jakies swinstwa wpiepszaja do tej kiełbachy a polska kiełbacha to ma swuj ojczysty smak.
!

Otto von Bismarckowi przypisuje się stwierdzenie że lepiej by ludzie nie wiedzieli jak się robi kiełbasę i politykę.

Offline

 

#13 2011-05-31 17:53:08

POLOK

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Rodzer co Ty opowiadasz  tzwn polska kielbasa  produkowana metoda przemyslowa posiada tylko 50 % miesa pozostale to wypelniacze . Wlasnie na cyprze robi sie prawdziwa polska kielbase  miedzy innymi na Mutallos u Bambosa .

Offline

 

#14 2011-06-02 10:51:56

mgła_poranna

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

A po ile tam mają tą kiełbasę , taniej niż w sklepie? I jesteś pewny że tam nie dodają świństwa jakiegoś podejrzanego . Trochęmnie dziwi że cypryjczycy umieją zrobić polską kiełbasę. Może ci się coś pomyliło bo oni na drążkach też suszą kiełbasę ale taką tutejszą i ona tylko wygląda jak nasza.

Offline

 

#15 2011-06-02 11:12:34

POLOK

Użytkownik

Re: polski sklep w Pafos

Sam stawialem mu wedzarnie i robilem kielbaski i wiem z czego robilem  , i mysle ze dalej jakis nasz czlowiek robi polska kielbaske  u  Bombasa  ,zbyt duzo kasy wlozyl w to przedsiewziecie aby zaniechac produkcji . Ponadto wiem ze sami cypryjczycy zajadali sie swierzutka kielbasa   wieprzowa jak i drobiowa wedzona . Smacznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl