ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2010-08-04 17:15:03

Hrabia Cagliostro

Użytkownik

Kobieta z klasą

Chętnie taką kobietę poznam.
Jestem na Cyprze od paru lat, z roczną przerwą na Londyn. I doprawdy trudno za granicą znaleźć Polkę na jakimś sensownym poziomie. Nie twierdzę, że takowych nie ma w ogóle poza granicami kraju, ale jednak większość jest jaka jest.
Jednak emigracja "za chlebem"ma swoje odbicie w społeczeństwie, które wyjeżdża do byle jakiej pracy, za byle jakie pieniądze.

Będąc na Cyprze "przerabiałem"randki z różnymi nacjami, jednak mentalnie najbardziej pasują mi Rodaczki.
Dlatego poszukuję kobiety z klasą. Mam wiele do zaoferowania.

Offline

 

#2 2010-08-08 21:51:15

Hrabia Cagliostro

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Doprawdy ubolewam, że spotkać taką kobietę jest wyjątkowo trudno.

Panom piszącym do mnie na pw - dziękuję.

Offline

 

#3 2010-09-15 21:56:30

Rodżer

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Kto ty koleś jesteś, jakiś nie tego chyba, paniczyk piepszony, udaje nie wiadomo co albo kogo nawet.

Offline

 

#4 2010-09-28 14:42:52

trollinka

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Rodżer, czytaj i ucz się jak należy do kobiet się zwracać.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#5 2010-10-01 12:39:10

untitled

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Jeszcze zadnego posta na tym forum nie zamiescilam ale tutaj poprostu sie nie da odejsc bez komentarza!

Rodzer kazdy jest inny, kazdy ma swoj wlasny sposob bycia! A swoja droga lepiej miec wymagania niz brac to co sie pierwsze rzuci w oko. Skorzystajz rady Trollinki!

A Ty moj drogi Panie Hrabio szukaj klasy gdzie indziej bo co jak co ale forma poszukiwania kobiety przez internet raczej nie swiadczy o tym ze Ty masz klase, a tym bardziej nie gwarantuje Ci ze znajdziesz kogos z klasa.


Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu.

Offline

 

#6 2010-11-05 18:30:19

roman

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Ja tez szukam jakiej kobiety i tez nie chce byle jakiej,ale z kad taka wyczasnac?
Te co tu poznalem to szkoda gadac a siedze juz 4 rok.

Offline

 

#7 2010-11-07 15:15:45

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

A do czego szukasz tej kobiety? Jako towarzyszki pogaduszek czy do tego żeby Ci posprzątała ?

Offline

 

#8 2010-11-08 17:39:01

Yocco

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Zapewne i do tańca i do różańca, żeby jednocześnie nieźle się prezentowała i odnosiła sukcesy w pracy, a w domu żeby była doskonałą gospodynią i matką i żoną i kochanką.

Offline

 

#9 2010-11-09 16:23:30

Rodżer

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

A wlasnie tak. Naj lepiej jak jest baba do tanca i do rozanca i ty sie nie pusz tak ze chlopy takie wolom najbardziej. Ty jak szukasz chlopa to niby co biezesz pod uwage ?Nie paczysz czy chlop zaradny czy umie zarobic na rodzine i czy czysty tak zeby mozna bylo w jednym lozku z nimspac, napewno paczysz na takie cechy. A jak chlop chce jakos pozadnom dziewczyne to sie nasmiewasz. Ja sie tez tu napaczylem na rozne takie cichodajki co to ma jedno w glowie i takom to kazdy pozadny chlop powinien z domu pogonic.

Offline

 

#10 2010-11-11 14:57:18

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Twoje oczekiwania względem kobiety są nierealne. Robokopa sobie załatw będzie prościej.

Offline

 

#11 2010-11-12 09:49:11

Andreas

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Przesadzasz Mgło. Nawet nie wiesz ile takich kobiet chodzi po świecie dla których jedynym sensem życia jest biały welon i gromadka dzieci, pan mężuś na którego się czeka z obiadkiem. Dostosują się chętnie do oczekiwań męża i nie przeszkadza im , że nie mają w domu nic do gadania.

Offline

 

#12 2010-11-13 11:36:24

Yocco

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Andreas napisał:

i nie przeszkadza im , że nie mają w domu nic do gadania.

To właśnie facetom tak się WYDAJE i stąd konflikty.

Offline

 

#13 2010-11-16 08:24:26

Andreas

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Mam sąsiadkę Polkę, która nie pracuje zawodowo ,zajmuje się wychowaniem trójki dzieci i prowadzeniem domu. Do południa odprowadza dzieci do przedszkola i szkoły , zalicza jakieś kawki z koleżankami, które również zajmują się domem i dziećmi , coś tam pewnie robi w domu, a jak wraca mąż to ona na krok już nie wyjdzie NO BO MĘŻEM SIĘ MUSI ZAJĄĆ. Nie ma mowy o tym żeby gdzieś wyskoczyła do pubu z koleżankami wieczorem . I nie zauważam żeby była sfrustrowana , a wręcz przeciwnie.
Dlatego wysnułem takie wnioski jak wyżej.

Offline

 

#14 2010-11-16 14:57:45

Yocco

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Nie wiesz co jest w jej głowie. Może jednak ma tego dosyć?
Są różne kobiety i nie ma co na podstawie paru sąsiadek oceniać połowy populacji. Ja mam parę koleżanek, które po studiach powychodziły za mąż, urodziły dzieci i koło 30 ciężko jest zerwać tę matczyną więź z dzieckiem i pójść do pracy, mimo że chciałyby robić karierę i nie można wszystkiego zrzucać na lenistwo i wygodę. W Polsce często nawet się nie opłaca iść do pracy jeżeli się ma np. 3 dzieci, chociażby ze względów logistycznych. Przynajmniej początki są trudne, trzeba żonę wesprzeć duchowo i wziąć trochę obowiązków domowych i wychowawczych na siebie, a nie oczekiwać, że teraz kobieta będzie pracować na cały etat, ale dalej dom i opieka nad dziećmi będą na jej głowie. Może ta sąsiadka wie, że jakby pracowała, to by już nie miała czasu dla siebie i woli póki co przystosować się do sytuacji i poświęcić czas dla dzieci niż być zapracowaną i sfrustrowaną mamuśką, kasa to nie wszystko. Ostatnio nawet w Polsce to jest popularne, że jeżeli ludzie mają kasę to kobieta siedzi w domu. Powrót do korzeni. Każde małżeństwo jest inne i życzę wam chłopaki żebyście trafili na takie połówki, które maja takie samo zdanie jak wy, bo inaczej zgody w takim małżeństwie nie widzę :] Tylko przed ślubem pogadajcie z nimi na ten temat, chyba wiele ucieknie...

Offline

 

#15 2010-11-18 08:21:29

Andreas

Użytkownik

Re: Kobieta z klasą

Piszesz o czymś innym. Ja wyżej napisałem, że moja sąsiadka jest zadowolona z tego, ze prowadzi dom i zajmuje się dziećmi. I zapewniam Cię, że tak jest. To jest typowo śląska rodzina gdzie obowiązkiem mężczyzny jest zarobić na rodzinę, a obowiązkiem żony dbanie o dom i ognisko domowe. U nich się ten podział ról świetnie sprawdza, nikt do nikogo nie ma pretensji ani on do kobitki, że nie zarabia, ani ona do niego, że nie robi kariery tylko niańczy dzieciaki.

A jeśli o mnie chodzi to takiej kwestii jak podział obowiązków nie będzie. Wcześniej wspomniałem , że nie zamierzam wchodzić w żadne związki małżeńskie ,a tym bardziej obarczać się dziećmi. Nie moja bajka. Nie odczuwam takiej potrzeby.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chcesz wiedzieć więcej ? Sprawdź! Lubsko