ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2013-02-25 09:09:34

papryka

Użytkownik

nowy prezydent

Myślicie że coś się zmieni na lepsze?

Offline

 

#2 2013-02-25 09:42:59

alibaba

Użytkownik

Re: nowy prezydent

Cypr jest już w mackach unii to nikt nie jest cudotwórcą. Został rzucony lwom na pożarcie.

Offline

 

#3 2013-02-26 17:18:58

papryka

Użytkownik

Re: nowy prezydent

Ejtam, ejtam, straszysz, ja mam nadzieję, że ten kryzys się skończy, jestem dobrej myśli.

Offline

 

#4 2013-02-27 18:32:58

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: nowy prezydent

No niestety , ale Alibaba ma rację , Wszyscy świętują bo stary komuch przegrał, ale nowy prezydent deklaruje jak najszybsze ułożenie się z unią , byle kasę dali , a czym to skutkuje to pewnie nie ma pojęcia.

Offline

 

#5 2013-02-28 20:05:16

krakus

Użytkownik

Re: nowy prezydent

JASZCZOMB napisał:

No niestety , ale Alibaba ma rację , Wszyscy świętują bo stary komuch przegrał, ale nowy prezydent deklaruje jak najszybsze ułożenie się z unią , byle kasę dali , a czym to skutkuje to pewnie nie ma pojęcia.

Myślisz że lepiej bratac sie z ruskimi i chinolami? hę?

Offline

 

#6 2013-04-24 22:07:29

papryka

Użytkownik

Re: nowy prezydent

Obniżyli czynsze, myślałam, że to ten nasz cały landlord taki łaskawca się znalazł, zawsze napuszony , a wczoraj stwierdził , że nam 50 euro spuści z czynszu. Dzisiaj mąż w pracy się dowiedział, że to odgórnie prezydent zalecił. Przypodchlebić się chce bo wie że namieszal z bankami czy o co chodzi.

Offline

 

#7 2013-04-25 18:17:17

mgła_poranna

Użytkownik

Re: nowy prezydent

A mojemu jak napomknęliśmy o obniżce to powiedział, że nie wolno podnosić czynszów przez rok, a nie że trzeba obniżać.

Offline

 

#8 2013-04-25 21:11:59

krakus

Użytkownik

Re: nowy prezydent

Coś sciemniasz Papryka. Owner przyszedł w polowie miesiąca i tak po prostu obniżył czynsz?
Ja czytalem o tym że ceny czynszy mają być stałe przez dwa lata, w tym czasie nie wolno podnosić, ale ani wzmianki o obniżce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
monitoring wizyjny bydgoszcz Czy to już niebawem...? Czyli o III wojnie światow