ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2012-06-05 23:39:16

myszur07

Użytkownik

Na Cypr, na Cypr

Jestem pierwszy raz na tym forum, więc z góry proszę o wyrozumiałość Wybieram się na Cypr w lipcu, do znajomego, znajomej. Ale szczerze mówiąc mam złe przeczucia i chciałabym nawiązać kontakt z jakimiś Polakami, którzy tam mieszkają. Nigdy nie byłam za granicą ale mam okazje wyjechać więc korzystam. Chciałabym mieć jakiś kontakt w razie jakiś komplikacji, żeby ktoś mnie pokierował co jak gdzie, rozumiecie? Mógłby mi ktoś pomóc? To nie jest żadna ściema, mi tylko chodzi o kontakt, nie chcę żadnych adresów ani nic Chętnie nawiążę kontakt przez e-maila. Proszę  o pomoc i z góry dzięki

Offline

 

#2 2012-06-06 18:55:13

papryka

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

A do jakiego miasta jedziesz?
I po co w ogóle wybierasz się do jakiś podejrzanych znajomych?

Offline

 

#3 2012-06-06 20:49:55

myszur07

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

Do Nikozji, to nie podejrzani znajomi, poznałam ich w Polsce Po prostu mam obawy, nigdy nie byłam za granicą więc szukam kontaktu z kimś

Offline

 

#4 2012-06-07 13:48:00

papryka

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

Ja akurat pafosianka jestem to trochę daleko od Nikozji. A w ogóle to na lato niezbyt fajne miejsce sobie wybrałeś bo daleko od morza i gorąco bardzo, tak o 10 stopni więcej niż w Pafos. U nas będzie 35 st, a w Nikozji dobrze powyżej 45st.

Offline

 

#5 2012-06-08 22:24:19

myszur07

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

Jestem kobietką 45 stopni? o rany rany, dzięki za informacje, będę wiedziała co spakować. A jest ktoś z Nikozji może? Będzie jakiś problem,żeby dogadać się z tubylcami? Bo operuje tylko jeżykiem angielskiem...nie wiem jak się zgubię to klops

Offline

 

#6 2012-06-09 12:39:31

andzia

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

Ja też myślałam, że to mężczyzna pisze, nick tak sugeruje
Po angielsku dogadasz się wszędzie, w końcu to była kolonia brytyjska jest, a poza tym wysepka mała, wszędzie blisko, nawet jak się zgubisz to szybko się odnajdziesz

Offline

 

#7 2012-06-13 09:47:06

karolka010

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

Myszur ja jestem z okolic nikozji... faktycznie jest ja pisze papryka u nas dużo cieplej niestety.... i trochę kilometrów do pokonania nad morze... dogadasz się po angielsku wszędzie... Pozdrawiam

Offline

 

#8 2012-06-17 21:35:14

grzeczny

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

jakby co to byle dostac sie do netu i zalozyc posta ze potrzebujesz pomocy, tu sie na pewno ktos odezwie, chocby ja
pzdr

Offline

 

#9 2012-06-20 22:08:10

papryka

Użytkownik

Re: Na Cypr, na Cypr

grzeczny napisał:

jakby co to byle dostac sie do netu i zalozyc posta ze potrzebujesz pomocy, tu sie na pewno ktos odezwie, chocby ja
pzdr

A ty jak zwykle liczysz na podryw? 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki https://dreseo-opole.pl/