ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-02-05 10:44:01

deniro

Użytkownik

szukam kobietki

Poczytałem że są tu wątki o szukaniu partnera więc korzystam i zakładam swój może coś z tego wyjdzie. Poszukuję jakiejś fajnej dziewczyny/kobitki do towarzystwa przez weekend głównie, Cypr mały to gdzie mieszka nie ma znaczenia , jestem zmotoryzowany.
Interesują mnie takie do 30 lat, sam mam 31.  Nie chcę żeby mi sprzątała, gotowała, prała itd to potrafię sam robić. Liczę na towarzyską znajomość.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#2 2011-02-06 20:08:23

andzia

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Masz 31 lat i potrafisz gotować? Oj coś nie wierzę.

Offline

 

#3 2011-02-07 11:41:55

Andreas

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Co Cię tak dziwi kobieto?! Ja mam 33 i też gotuję i to dobrze gotuję, ba, mało powiedziane , że dobrze - doskonale! I mało która kobietka jest w stanie zdowolić moje podniebienie.
Zresztą uważam, że kobiety gorzej gotują niż mężczyźni, potrawy są mało wyszukane i brak im wyobraźni , to ich gotowanie jest raczej schematyczne.

Offline

 

#4 2011-02-08 11:45:15

deniro

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Hłe, hłe, pracuje w restoracji , w kuchni nie na sali to mnie nauczyli gotować za ten czas co tu jestem. Jak mnie w sierpniu odwiedziła rodzinka z Poland to byli wszyscy zachwyceni moją kuchnią.
To wiem  co mówię!


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#5 2011-02-09 10:27:01

trollinka

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Andreas napisał:

Zresztą uważam, że kobiety gorzej gotują niż mężczyźni, potrawy są mało wyszukane i brak im wyobraźni , to ich gotowanie jest raczej schematyczne.

No to rzuć tutaj przykład swojej nieposkromionej kulinarnej wyobraźni.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2011-02-12 15:22:31

Mr.Trout

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Tak przez forum szukasz kobietki, czy to dobry pomysł? Ja może starej daty jestem, ale preferuję zapoznawanie się w normalny sposób, patrząc sobie twarzą w twarz, po drugiej stronie monitora jest jedna wielka niewiadoma.

Offline

 

#7 2011-02-13 10:06:51

Yocco

Użytkownik

Re: szukam kobietki

dlatego Deniro się zabezpieczył pisząc, że szuka kobietki wyłącznie do towarzystwa na weekendy nic tu nie naobiecywał, że szuka partnerki na całe życie (chociaż kto wie co z tego wyjdzie), więc ja myślę, że to dobry pomysł na poznanie jakichś kobiet, bo mimo że wyspa jest mała, to niełatwo spotkać jakichś spoko ludzi nawet do towarzystwa, toteż życzę powodzenia i mimo że to ogłoszenie jest dwuznaczne to niepewne niewiasty można by tu zachęcić żeby się nie wahały tylko się odezwały

Offline

 

#8 2011-02-14 08:29:38

Lola

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Pewnie że to dobry pomysł! Mówię z własnego doświadczenia, proszę odnotować , że byłam pierwszą osobą zamieszczającą tu takie ogłoszenie. Okazało się skuteczne,oj jak bardzo skutecznie...mnnnniam

Offline

 

#9 2011-02-16 07:32:23

mgła_poranna

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Pozazdrościć odwagi bo ja bym na randkę w ciemno nie poszła zbyt strachliwa jestem , albo za dużo horrorów o seryjnych mordercach się naoglądałam.

Offline

 

#10 2011-02-18 07:03:31

deniro

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Mnie się nie trzeba obawiać spokojny człowiek jestem


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#11 2011-02-24 07:51:23

roman

Użytkownik

Re: szukam kobietki

napiszcie jak wam sie uda znleś kogoś przez internet , to ja wtedy tez dam ogloszczenie

Offline

 

#12 2011-03-31 20:03:05

Lola

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Panowie Spawacz i Deniro mam pytanie: czy coś ruszyło? Pochwalcie się , pytam z ciekawości bo nie wiem czy u mnie to bym zbieg okoliczności czy jednak takie wątki-anonse towarzyskie mają sens.

Offline

 

#13 2011-06-30 15:54:57

deniro

Użytkownik

Re: szukam kobietki

Lola napisał:

Panowie Spawacz i Deniro mam pytanie: czy coś ruszyło? Pochwalcie się , pytam z ciekawości bo nie wiem czy u mnie to bym zbieg okoliczności czy jednak takie wątki-anonse towarzyskie mają sens.

No to się chwalę tak jak chcialas , ruszyło coś i mam nadzieję ze tak zostanie


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#14 2011-07-06 11:20:08

grzeczny

Użytkownik

Re: szukam kobietki

ciekawe bo ja to bym takiej z netu sie obawial , co jak w realu jakims pasztetem sie okaze?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa makijaż permanentny Gdynia