ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-01-11 20:49:25

maverick

Użytkownik

wierzycie w ten koniec świata?

podobno ma być w grudniu 2012 roku i wszystkie te znaki o których gadali jasnowidze sprawdzają się, że ptaki martwe będą spadać z nieba, albo martwe ryby będą i zaćmienia słońca albo księżyca, jak sobie o tym myślę to nawet do roboty nie chce mi sie iść bo niby po co jak za chcwilę wszystko pierdyknie, wierzycie w to?

Offline

 

#2 2011-01-12 18:25:00

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

A ile Ty masz lat człowieku? Końcem świata to można dzieci niegrzeczne straszyć.

Offline

 

#3 2011-01-12 18:30:23

Lola

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

maverick napisał:

jak sobie o tym myślę to nawet do roboty nie chce mi sie iść

To lepiej nie myśl za dużo bo widać, że Ci to szkodzi

Offline

 

#4 2011-01-12 20:12:10

trollinka

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

Ludźmi najłatwiej się rządzi jak się czegoś boją. Wcześniej straszono diabłem i wiecznym potępieniem, a jak się przejadło to można postraszyć końcem świata. 10 lat temu też miało wydarzyć się COŚ STRASZNEGO - w końcu przełom tysiącleci 1999/2000, potem po zamachu na WTC miała rozpocząć się III wojna bo ponoć wszystko zgadzało się z przepowiednią Nostradamusa , potem Ziemia miała się przebiegunować , a teraz mamy koniec kalendarza Majów.
W międzyczasie przerabialiśmy epidemie , które miały zdziesiątkować ludzkość , sarsy, dupsy, pandemie ptasiej i świńskiej grypy, które okazały się jedną wielką ściemą.

Bardziej od przepowiedni bałabym się tych wszystkich oszołomów, którzy puszczają w obieg te wszystkie brednie.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#5 2011-01-13 14:13:09

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

Ale ja też się obawiam tego bo jednak dużo przepowiedni się sprawdza a jak widać ludzie podążają w złym kierunku.

Offline

 

#6 2011-01-15 20:58:35

Rodżer

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

weście się do roboty to wam będzie lepiej w życiu, a nie piepszyć o końcach świata, człowiek ma mieć po co żyć to wtedy gupotami sie nie zjamuje. i tyle.Dawno ni ez aglongałem.

Offline

 

#7 2011-01-15 21:09:39

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

Rodżer napisał:

weście się do roboty to wam będzie lepiej w życiu, a nie piepszyć o końcach świata, człowiek ma mieć po co żyć to wtedy gupotami sie nie zjamuje. i tyle.Dawno ni ez aglongałem.

I lepiej nie "ez anglongaj" bo jak nie zaglądasz to jest spokój a tak to jakiś ferment siejesz.

Offline

 

#8 2011-01-17 10:03:16

Figa

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

O matko , Ty serio z tym końcem świata? Młody chłopak jesteś , rozejrzyj się za jakąś dziewczyną to będziesz miał co innego w głowie, a nie końce świata


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#9 2011-05-20 21:01:24

maverick

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

zaś dzisiaj gadali że jutro będzie ten koniec świata. wy się naprawde nie boicie? Ja jednak takimi rzeczami sie przejmuje.

Offline

 

#10 2011-05-22 07:11:47

andzia

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

No i gdzie ten twój koniec świata
Mam nadzieję, że przestaniesz popadać w paranoję za każdym razem jak jakiś oszołom ogłosi następny koniec świata.

Offline

 

#11 2011-05-22 21:39:59

maverick

Użytkownik

Re: wierzycie w ten koniec świata?

no dobrze że nic sie nie stalo ale ja sobie i tak wyobrazam r óżne rzeczy, i mój brat tez tak ma.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl