ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-07 12:00:23

kobra

Użytkownik

Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Policja w Limassol (grecka część Cypru) prowadzi dochodzenie w sprawie Polaka zatrzymanego w ub. niedzielę pod zarzutem szpiegostwa - poinformował na swojej stronie internetowej lokalny dziennik "Famagusta Gazette". Rzecznik policji Michalis Katsounotos powiedział, że mężczyzna przyjechał na Cypr jako turysta i zamierzał opuścić wyspę 15 grudnia.

Według dziennika, Polaka, który miał kręcić się w pobliżu koszar wojskowych, zauważył żołnierz Gwardii Narodowej, który zaalarmował policję.

Przy zatrzymanym, którego nazwiska nie ujawniono, znaleziono aparat fotograficzny ze zdjęciami posterunków Gwardii Narodowej, laptopa, dwa telefony komórkowe, pięć kart pamięci, nawigację GPS i trzy pary lornetek.

Sąd okręgowy w Limassol aresztował mężczyznę na cztery dni. Według "Famagusta Gazette", policja bada zawartość komputera zatrzymanego i przesłuchuje go.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polak-sz … omosc.html

Offline

 

#2 2010-12-07 13:57:40

Figa

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

No ale dla kogo niby szpiegował? Kogo obchodzi taki mały Cypr i zdjęcia jakiejś gwardi narodowej z pipidówki?


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#3 2010-12-07 14:12:52

trollinka

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Figa napisał:

No ale dla kogo niby szpiegował? Kogo obchodzi taki mały Cypr i zdjęcia jakiejś gwardi narodowej z pipidówki?

Obchodzi chociażby Turcję.

No to mamy naszego Dżejmsa.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#4 2010-12-07 16:25:24

Yocco

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Taa, prawdziwy szpieg na pewno miałby taki asortyment Pewnie jakiś pasjonat co się tym interesuje, to ma chłopak przygodę hehe.

Offline

 

#5 2010-12-07 17:03:22

trollinka

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Yocco napisał:

Taa, prawdziwy szpieg na pewno miałby taki asortyment Pewnie jakiś pasjonat co się tym interesuje, to ma chłopak przygodę hehe.

Myślisz?

Nas tu kiedyś zatrzymano na drodze w biały dzień i zrewidowano, łącznie z portfelami. Brygada antynarkotykowa.
A drugim razem widzieliśmy jak kolesia położono na bruk i mu przystawiono pistolet do głowy , policja w cywilu- scenka jak z amerykańskiego filmu


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2011-03-26 21:42:01

dianek

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Nie wiem czy to szpieg ale sluchy z polski doszly mnie ze to synek Lesia Wa....ten czlowiek i jego dzieci to naprawde bedzie legenda

Offline

 

#7 2011-03-28 10:41:46

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

No to nieźle
Wstyd!

Offline

 

#8 2011-03-28 10:52:03

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

Wydaje mi się, że to są dwie różne sprawy. Syn noblisty został złapany jak robił zdjęcia kościoła razem z jakimś drugim gościem. A sprawa ze szpiegiem była chyba wcześniej. Nie mogę znaleźć tego artykułu. Jak znajdę to zalinkuję.

Offline

 

#9 2011-04-29 15:09:08

bolo

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

trollinka napisał:

Yocco napisał:

Taa, prawdziwy szpieg na pewno miałby taki asortyment Pewnie jakiś pasjonat co się tym interesuje, to ma chłopak przygodę hehe.

Myślisz?

Nas tu kiedyś zatrzymano na drodze w biały dzień i zrewidowano, łącznie z portfelami. Brygada antynarkotykowa.
A drugim razem widzieliśmy jak kolesia położono na bruk i mu przystawiono pistolet do głowy , policja w cywilu- scenka jak z amerykańskiego filmu

"tu" tzn. na północy - czy napołudniu??

Offline

 

#10 2011-04-29 17:29:14

trollinka

Użytkownik

Re: Polak szpiegiem? Przyjechał na Cypr jako turysta!!!

bolo napisał:

"tu" tzn. na północy - czy napołudniu??

tzn.Pafos


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl