ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-02-02 16:08:35

grzeczny

Użytkownik

nie wynajeli mi mieszkania bo polak

tak mi powiedzieli ze polakom nie wynajmom chyba ze przyprowadze jakiegos cypryjczyka co da gwarancje ze nie wywioze mebli ani nie zdewastuje mieszkania. do tej pory tak nie bylo,cos sie zmienilo na cyperku bo wynajmowalem z dziewczyna dwa lata temu wypasiony lokal i nikt mi takich zapor nie stawial. spotkaliscie sie z tym. gluppio sie poczulem, jak czlowiek drugiej kategori.

Offline

 

#2 2011-02-02 20:15:05

 grant1263

gospodarz

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Niestety jest to spadek po tych polańskich,którzy przed wyjazdem z Cypru sprzedają wyposażenie,nie płacą czynszu,rachunków albo biorą nowe telefony na rachunek i co gorsza dzwonią jeszcze ile można z zagranicy.
I co i szukaj wiatru w polu a my tutaj zostajemy i  płacimy za nich wszystkich.
Sami na własne życzenie stajemy się ludźmi drugiego gatunku.

Offline

 

#3 2011-02-02 20:36:56

Lola

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Ja się z tym spotkałam, miałam sąsiadów >czwórkę Polaków< w wieku 23 - 28 lat, cały tydzień zasuwali na budowie, a jak przychodził weekend to było chlaństwo od rana do rana , bary, puby, dyskoteki. Jak brakowało kasy to sprzedawali na anglo-info po kolei różne rzeczy z wyposażenia mieszkania
Co się dziwić Cypryjczykom czy Anglikom , że mają opory aby wynająć, a TY nie miał BYś?
Takie zachowanie moich sąsiadów>z którymi potem nawet nie chciałam mieć nic wspólnego< odbiło się na relacjach  z właścicielem budynku bo był nieufny, robił nam naloty, sprawdzał co tydzień czy mamy sprzęty w domu, co w końcu doprowadziło do tego, że dwie moje koleżanki nie wytrzymały i się wyprowadziły , a ja na koniec też.
Sami Polacy dają powód do tego żeby ich tak traktować.

Offline

 

#4 2011-02-03 14:49:06

Andreas

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

A mnie moi sąsiedzi Anglicy , jak się dowiedzieli, że jestem z Polski , przyszli keksem i czekoladkami przywitać. Opowiadali, że bardzo szanują nasz Polaków jako pracowników, solidnych, sumiennych i niekonfliktowych. Połechtało to moją próżność, nie powiem, ale w duchu pomyślałem, że nie do końca zgadzam się z nimi.

Offline

 

#5 2011-02-03 20:55:38

Rodżer

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Takie problemy to przez polki co przyjeszdzają tutaj i tylko paczą żeby sobie cypryjczyka znaleś i ustawić się w ten sposób na życie, poniżają się, dają sobom pomiatać ale mają nagrodę męża z zagranicy i można znajomym ze wsi pod warszawą kłuć w oczy i pokazywać jaką to się jest paniom. bez wartości są takie baby.a potem nie da się wynajonć mieszkania bo taki cyprol myśli ze polacy to szmaciarze.

Offline

 

#6 2011-02-04 08:11:37

trollinka

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

A ten znowu swoje...


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#7 2011-02-04 08:22:25

grzeczny

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

no to prawda że wielu polaków psuje reszcie wizerunek. my tu przyjechaliśmy z dziewczyną do pracy a nie na wakacje. chcemy zarobic i kupic w polsce mieszkanie, pracujemy zaciskamy pasa i jestesmy w porzo i nie chcemy zeby nas ktos ocenial patrząc na coniektórych polaczków. to ze ktos nie placi rachunków telefonicznych albo rentu albo kradnie po sklepach to obcy dla nas ludzie jakies klimaty s-f. w polsce jest nas ze 40 mln i trudno odpowiadac za jakies gnoje.wkurza mnie to.

Offline

 

#8 2011-02-06 15:52:24

maverick

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Poczytaj sobie moj wątek, opisuję kolesia jednego co sie wprowadził i nie chciał się zmyć od mnie. Niestety dużo dziwnych ludzi przyjedża tutaj, można się natknąć na różne typki i co się potem dziwić właścicielom mieszkań że nas mają dosyć. ehhh

Offline

 

#9 2011-02-11 10:19:59

mgła_poranna

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Rodżer napisał:

Takie problemy to przez polki co przyjeszdzają tutaj i tylko paczą żeby sobie cypryjczyka znaleś i ustawić się w ten sposób na życie,

Też takie dziewczyny znam, bieda w domu aż piszczała, najczęściej z jakiś pijackich melin to pochodzi to dla takiej Cypryjczyk to jest nagroda za ciężkie życie. Sama mam koleżankę kelnerkę która sypia z właścicielem (żonatym, dzieciatym!!) i na moją uwagę odpowiada, że nie może mu odmówić bo wyleje ją z roboty. Tragedia!!

Offline

 

#10 2011-02-17 15:57:27

monika81

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Witam.
Co cię tak oburza związek Polki z Cypryjczykiem? Pod niektórymi względami daleko naszym panom do nich.
Przeczytałam twoje posty i widzę , że masz męża Polaka , ale chyba za bardzo nie masz się czym pochwalić.
To może lepszy normalny cudzoziemiec od jakigoś łazęgi Polaka.
A przykład z tym sypianiem kelnerki z żonatym, dzieciatym i to twoje świętoszkowate oburzenie jest niemądre bo to nie ona przysięgała wierność. Co ją obchodzi, że pan jest żonaty?
Pozdrawiam.

Offline

 

#11 2011-02-18 20:12:19

Spawacz

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

Wyluzujcie dziewczyny!

Offline

 

#12 2011-02-20 07:40:55

mgła_poranna

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

monika81 napisał:

Pod niektórymi względami daleko naszym panom do nich.
Przeczytałam twoje posty i widzę , że masz męża Polaka , ale chyba za bardzo nie masz się czym pochwalić.
To może lepszy normalny cudzoziemiec od jakigoś łazęgi Polaka.
A przykład z tym sypianiem kelnerki z żonatym, dzieciatym i to twoje świętoszkowate oburzenie jest niemądre bo to nie ona przysięgała wierność. Co ją obchodzi, że pan jest żonaty?
Pozdrawiam.

Może moje sądy o mężczyznach są niesprawiedliwe, ale taki mam niestety etap   (przeczytałaś moje posty to wiesz).
Ale z tym że jak się sypia z żonatym i dzieciatym mężczyzną i można mieć czyste sumienie to się nie zgodzę z Tobą. Kobieta kobiecie nie powina takiego świństwa robić.

Offline

 

#13 2011-03-17 09:41:19

grzeczny

Użytkownik

Re: nie wynajeli mi mieszkania bo polak

no i drugi taki SAM przypadek,mojemu koledze co chcial zmienic chate powiedzieli to samo, jak polak to wypad, nie wynajmom, masakra, mysmy w koncu od jakiejs niemki wynajeli , do nich moze zla fama o polaczkach nie dotarla.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com