ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2012-02-17 15:11:18

maverick

Użytkownik

wypuścili z więzienia matkę Madzi

Słyszeliście o tym? Cała Polska żyła tym wydarzeniem parę tygodni, teraz wszyscy czekają na sprawiedliwy wyrok, a tu taka smutna niespodzianka, winną śmierci dzieciaczka wypuszczają.
Wydaje mi się to straszne i niesprawiedliwe.

Offline

 

#2 2012-02-17 17:01:09

Figa

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Oj Maverick to by było niesprawiedliwe dopiero jakby ją tam trzymali bo przecież to był wypadek. Ona i tak ma już przekichane życie bo trudno pewnie się otrząsnąć po czymś takim .


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#3 2012-02-17 17:20:41

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No to ja chyba śnię !!! Wypuścili morderczynię własnego dziecka, dali ochronę policyjną i mieszkanie!!!!
Nic tylko mordować dzieci w tym popieprzonym kraju!
Brak słów. Po prostu żal.

Offline

 

#4 2012-02-18 10:21:32

Figa

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Jakie "mordować"? Gdyby zamordowała dziecko to siedziałaby w pace, kobieto masz klapki na oczach czy co?
TO BYŁ WYPADEK! Różnicy nie widzisz?!


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#5 2012-02-18 12:06:09

roman

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

ale wiesz figa do konca nie wiadomo jak było, w koncu normalna matka dzwoni po pogotowie jak się coś dziecku stanie, a nie tak jak ona , na hasiok wyniesła dzieciaka . Rużnie można pomyśleć.

Offline

 

#6 2012-02-19 10:49:21

maverick

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No właśnie Figa, ta kobieta nie szukała pomocy dla dziecka tylko myślała o sobie. Do końca to chyba nie jest normalne zachowanie.

Offline

 

#7 2012-02-19 13:57:09

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Figa napisał:

Jakie "mordować"? Gdyby zamordowała dziecko to siedziałaby w pace, kobieto masz klapki na oczach czy co?
TO BYŁ WYPADEK! Różnicy nie widzisz?!

Widać od razu że dzieci nie masz bo inaczej byś gadała !
Sama masz klapki na oczach i przez to że matką jeszcze nie jesteś to taka wyrozumiała jesteś.

Offline

 

#8 2012-02-20 09:46:45

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No, ale ja mam dzieci, a nie uważam, że ta młoda kobieta powinna siedzieć w więzieniu. No bo też IMHO nie wiem za co niby. Jeżeli rzecz się miała tak jak ona to przedstawiła to był to wypadek , to że potem spanikowała i wyniosła ciałko jest może szokujące, ale znając jej dzieciństwo i młodość spędzone w patologicznej rodzinie - raczej zrozumiałe. Powinna zostać uniewinniona , zakładając oczywiście, że mówi teraz prawdę.

Offline

 

#9 2012-02-21 08:39:46

Figa

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Wiesz co Mgła, rzeczywiście nie mam jeszcze dzieci, młoda jestem , na razie nie planuję. Ale nawet gdybym je miała to moje zdanie na temat tej sprawy było by takie samo. Trochę empatii by ci się przydało bo nie wiesz co cię w życiu może spotkać.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#10 2012-02-21 09:29:04

krakus

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

mgła_poranna napisał:

No to ja chyba śnię !!! Wypuścili morderczynię własnego dziecka, dali ochronę policyjną i mieszkanie!!!!
Nic tylko mordować dzieci w tym popieprzonym kraju!
Brak słów. Po prostu żal.

Dali ochronę policyjną i mieszkanie żeby ją tłuszcza nie zlinczowała!
Gawiedź, która myśli jak Ty - że to jest morderczyni. Bo jej dziecko z rąk wypadło to morderczyni. A jak się komuś w basenie utopi to też nazwiesz morderstwem?
Ludzie czym Wy myślicie?!

Offline

 

#11 2012-02-21 10:57:36

ewka

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Oj nie macie co od razu sobie skakać do oczu, każdy ma swoją rację, Mgła się oburza bo ją matczyne serce boli, a Jaszczomb też ma rację bo nie znamy powodów takiego zachowania tej dziewczyny. Nie ma co od razu ją zamykać, myślę, że ona i tak już swoje odcierpiała bo to makabra żyć ze świadomością, że się nie dopilowało dziecka , obojętne czy wypadło z ręki , czy by wpadło pod samochód czy utopiło w basenie, jak się dzieciaka nie dopilnuje to ma się zgryzotę do końca życia.
Ja jej współczuję.

Offline

 

#12 2012-02-29 08:53:31

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Oskar należy się Waśniewskiej za wspaniałą grę aktorską jaką nas wszystkich uraczyła przez te parę dni od chwili śmierci małej Madzi do tego czasu jak się przyznała Rutkowskiemu.
Bravo! Niezła aktorka. Meryl Streep to się po prostu chowa.

Offline

 

#13 2012-02-29 21:15:22

deniro

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

A ty jak zwykle klapy na oczach i jedno i to samo gadasz. Pierdylion razy.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#14 2012-03-23 09:24:05

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No a jak teraz będziecie jej bronić ?!   Prokuratura podała, że pojawiły się nowe okoliczności w sprawie śmierci małej Madzi, w jej komputerze znaleźli dowody, że sprawdzała jeszcze przed śmiercią dziecka ile kosztuje trumna, jaka jest wysokość zasiłku pogrzebowego i jak można się zatruć tlenkiem węgla. Dalej twierdzicie, że to wypadek?!

Offline

 

#15 2012-03-24 13:54:02

krakus

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Wyście już ją skazali, teraz obojętne co plotkarska prasa nie napisze , wszystko łykniecie. Może poczekajcie do zakończenia śledztwa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl