ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2012-03-24 14:57:54

deniro

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

krakus napisał:

Wyście już ją skazali, teraz obojętne co plotkarska prasa nie napisze , wszystko łykniecie. Może poczekajcie do zakończenia śledztwa.

Dokładnie! Ciekawe skąd w ogóle te "rewelacje" .


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#17 2012-03-25 12:19:44

maverick

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Ja też czytałem o tym i to nie byle gdze bo w Gazecie Wyborczej.

Offline

 

#18 2012-03-25 13:05:10

Andreas

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

maverick napisał:

Ja też czytałem o tym i to nie byle gdze bo w Gazecie Wyborczej.

A to faktycznie nie byle gdzie...

Offline

 

#19 2012-03-26 09:01:53

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Może skupcie się na treści, a nie na źródle bo to chyba nieważne na którym portalu to wyczytałam. Poczekamy, zobaczymy, jeszcze pewnie wyjdą na jaw inne makabryczne "okoliczności".

Offline

 

#20 2012-04-04 16:46:48

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Najpierw bawiła się w wielką celebrytkę, stroiła się, włosy farbowała, a teraz dała nogę
Ślad po niej zaginął.

Offline

 

#21 2012-04-04 18:43:26

alibaba

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Nie ma Katarzyny W. bo jej coś wypadło 

Offline

 

#22 2012-04-05 09:36:57

Spawacz

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

alibaba napisał:

Nie ma Katarzyny W. bo jej coś wypadło 

Offline

 

#23 2012-04-05 09:53:07

andzia

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Alibaba, głupi kawał.
A w ogóle to delikwentka odnalazła się, jak zwykle niepotrzebnie zrobiono szum medialny wokół tego, że ktoś na działki pojechał.

Offline

 

#24 2012-07-12 22:59:50

maverick

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No i kto miał rację?!    I wcale mnie to nie cieszy bo myślałem że jest tak jak wy sugerujecie, że ta matka małej Madzi jest niewinna. Ale niestety dzisiejszy dzien pokazał co innego.
Zamknęli ją do więzienia bo stwierdzili, że zabiła własne dziecko.
Makabra i tyle.

Offline

 

#25 2012-07-13 16:29:10

mgła_poranna

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

No i świetnie! Jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie!!!

Offline

 

#26 2012-07-13 22:12:22

trollinka

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

maverick napisał:

No i kto miał rację?!    I wcale mnie to nie cieszy bo myślałem że jest tak jak wy sugerujecie, że ta matka małej Madzi jest niewinna. Ale niestety dzisiejszy dzien pokazał co innego.
Zamknęli ją do więzienia bo stwierdzili, że zabiła własne dziecko.
Makabra i tyle.

Na razie są to zarzuty. Nikt ją jeszcze nie skazał to może Ty też się wstrzymaj.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#27 2012-07-18 09:16:03

krakus

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

trollinka napisał:

maverick napisał:

No i kto miał rację?!    I wcale mnie to nie cieszy bo myślałem że jest tak jak wy sugerujecie, że ta matka małej Madzi jest niewinna. Ale niestety dzisiejszy dzien pokazał co innego.
Zamknęli ją do więzienia bo stwierdzili, że zabiła własne dziecko.
Makabra i tyle.

Na razie są to zarzuty. Nikt ją jeszcze nie skazał to może Ty też się wstrzymaj.

Ale pani Mgła jest żądna krwi , nie widzisz, klapy na oczach, zanim zapadnie wyrok ona pójdzie pod sąd i ukamienuje.

Offline

 

#28 2012-07-19 17:04:38

monika81

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

Witam
A ja uważam, że to żenada tak się niezdrowo tę sprawą zajmować. Jak można z czyjejś śmierci show robić?
Takie sprawy powinny być załatwiane w odpowiednich urzędach, o rezultacie można lakonicznie społeczeństwo poinformować, a nie rozdmuchiwać na całą Polskę, a na dodatek z rodziców podejrzanych w tej sprawie robić celebrytów, podniecać się jaki kolor włosów ma matka zmarłej dziewczynki, albo w co się ubiera jej ojciec. W głównej mierze to jest wina mediów, które chyba nie mają ciekawszych tematów to piszą o bardzo prywatnych sprawach.
Pozdrawiam

Offline

 

#29 2012-07-20 08:20:30

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

monika81 napisał:

Witam
A ja uważam, że to żenada tak się niezdrowo tę sprawą zajmować. Jak można z czyjejś śmierci show robić?
Takie sprawy powinny być załatwiane w odpowiednich urzędach, o rezultacie można lakonicznie społeczeństwo poinformować, a nie rozdmuchiwać na całą Polskę, a na dodatek z rodziców podejrzanych w tej sprawie robić celebrytów, podniecać się jaki kolor włosów ma matka zmarłej dziewczynki, albo w co się ubiera jej ojciec. W głównej mierze to jest wina mediów, które chyba nie mają ciekawszych tematów to piszą o bardzo prywatnych sprawach.
Pozdrawiam

Też tak uważam.

Offline

 

#30 2013-01-10 09:15:19

maverick

Użytkownik

Re: wypuścili z więzienia matkę Madzi

I teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Katarzyna W. zabiła swoją małą córeczkę. Prokuratura stwierdziła, że specjalnie rzuciła nią o podłogę , a potem dodusiłą jeszcze poduszką. Kobieta chyba normalna nie jest, ale za to co zrobiła nie powinna już oglądać świata inaczej niż przez kratki.
Smutne, że takie rzeczy się dzieją z bezbronnymi dziećmi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl