ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-08-06 11:42:30

POLOK

Użytkownik

KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Zmarl czlowiek , który w tym niby cudnym 20 leciu solidarnosciowego dobrobytu materialnego jak i duchowego   dla POLAKOW  , odwarzyl sie powiedzieć  że drą ze skóry rolników  bo On nim byl. I to go wynioslo do salonów polityki  byl prostym chlopem który twardo stąpal po ziemi  i mówil to co widzial i co go bolalo ,  niestety w tej nowej rzeczywistosci polskiej jeszcze nie wolno o tym mówić On tego nie rozumial . Wytrzymal  nagonkę afer gruntowej , seks afery  itd, Myślę że coś jest nie tak  jeżeli w tym tygodniu Pan minister Czuma  zmienia zdanie i oświadcza że PIS i Pan Kaczynski nigdy nie wywieral żadnych nacisków na nikogo  to poprostu sa kpiny  zaprzecza  calej polityce ostatnich lat jaką prowadzi Platforma Obywatelska    . Czolowy minister od sprawiedliwosci  rządu PO bije poklony  Panu Kaczyńskiemu  to coś  SMIERDZI tylko CO ?  A w piatek   umiera   LEPPER   czlowiek który mial dokumenty i publicznie powiedzial że Pan Kaczynski montowal te wszystkie afery poprzez slużby  ktore mu podlegaly .  Dlaczego Pan Lepper byl tak opluwany przez Pana  Najsztuba - TVP  oraz prym wodzila GAZETA  WYBORCZA .  Ciekaw jestem co napisze teraz GAZETA POLSKA  ? Jak to jest w piatek ginie  V-icepremier V-ice marszalek sejmu a media podaja  że w PONIEDZIALEK prokurator  panstwa poskiego  zajmie się śmierćia Pana Leppera. Taki piekny ten nasz KRAJ a takie nieodpowiedzialne jest te PANSTWO .

Offline

 

#2 2011-08-07 14:40:40

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Akurat w tym wypadku wydaje mi się, że nikt panu Lepperowi nie pomógł pożegnać się z tym światem. Jasne, że zrobiono nagonkę na niego, ale gość ponoć był zadłużony tak, że pogrążył finansowo rodzinę i pewnie tu należy upatrywać przyczyny jego śmierci. Widziałeś ostatni wywiad z nim, to już nie był ten bezczelny, wyszczekany człowiek , który wchodził do sejmu jak torpeda.

Offline

 

#3 2011-08-07 15:03:16

alibaba

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Pieprzysz JASZCZOMB, dobrze zwrócił uwagę POLOK, coś śmierdzi. Endrju nie był typem co by się mógł obwiesić, prędzej komuś łeb by ukręcił niż samemu sobie.
To chłop z silną konstrukcją psychiczną i wiele przetrzymał , nie wierzę, że z powodów finansowych targnął by się na własne życie!

Offline

 

#4 2011-08-07 16:54:48

POLOK

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Oświadczenie Tomasza Sakiewicza W Sprawie Śmierci ... - YouTube
   
www.youtube.com/watch?v=xYYnIYcP7VQ36 sekund(y) - 3 godz. temu - Przesłany przez: ArtiqbForever
Prawa Autorskie Gazeta Polska. http://vod.gazetapolska.pl

Offline

 

#5 2011-08-07 17:56:21

trollinka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

"chciał popełnić samobójstwo już w środę, ale go nie zastano w biurze".


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2011-08-07 20:14:28

papryka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

chyba przesadzacie znowu z tymi teoriami spiskowymi , kurcze, to jakas paranoja, jak tylko ktos zginie w wypadku, popełni samobójstwo, albo moze nawet umrze w szpitalu to zaraz dorabiane są teorie o zabójstwach, szkoda gadać.
W ostatnich czasach pełno ludzi ze świecznika popełniło samobójstwa, nawet parę tygodni temu podobno doradca Leppera ale nikt normalny nie robi z tego od razu afery. Wiadomo że ludzie w poltyce mają niezłe cśnienie to mogą się częsciej załamywać niż normalny szary człowiek.

Offline

 

#7 2011-08-08 16:23:32

mgła_poranna

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Powiesił się bo narobił długów, miał sprawy w sądzie, chorego syna, a żona na tego okurwieńca nie chciała już patrzeć, ot co, nie miał gdzie wracać. Marzyło mu się znowu pobawić się w pana i na salony sejmu wrócić, ale na to nie miał szans, nikt na takiego chama i prostaka nie zagłosuje drugi raz, a sypianie z prostytutkami i zdradzanie żony nie zaskarbia sobie sympatii kobiet.
Co w tym dziwnego, że człowiek który stanął pod ścianą łapie za sznur? Ano nic dziwnego , dotarło do niego , że nie ma już nikogo życzliwego do kogo może wrócić.

Offline

 

#8 2011-08-08 18:31:35

deniro

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

A ty masz zwichrowane spojrzenie na kazdego goscia co chodzi na boki. Moze mial jakiego paszteta w domu i dlatego chodzil na boki bo jego slubna się roztyła i nie dbala o nic innego tylko o pelne koryto, wiesz jak tam było? a moze durna jak but była , rozwrzeszczana i upirdliwa, malo to takich świętych krów chodzi po świecie.

To czy się sam targnoł na życie czy mu ktoś pomóg pewnie sie nie dowiemy bo ja to nie dowierzam im tam na górze, ale swoje widze i wiem. I jak pisze papryka ze doradca Lepera popełnił samobójstwo to cos za dużo tych samobójców, a w końcu jak ktoś garnie sie do polityki to chyba swoje ma za uszami i czesto gęsto dochodzi tam po trupach wiec to są kolesie zaprawieni w bojach to z byle powodu sie nie załamują. Tak na mój gust.

A kto zyska? Tuskowice jak zwykle.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#9 2011-08-10 21:35:57

Spawacz

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Źle zadane pytanie Polok. Powinno brzmieć Kto będzie następny po Lepperze. A trup ścieli się gęsto.

Taki np Roman Giertych powinien zarządać od psychiatry zaświadczenia że nia ma myśli samobójczych, od kardiologa że nie ma nadciśnia, oddać samochód do przeglądu, sprawdzić instalacje gazową, nie jadać w lokalach gastronomicznych.

Offline

 

#10 2011-08-10 22:30:31

POLOK

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

http://www.youtube.com/watch?v=RqRx32fC … r_embedded

To dla Tych ktorzy mieli i maja zle wyobrazenie o  sp. Andrzeju Lepperze

Offline

 

#11 2011-08-12 09:31:10

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Nie słyszalem nigdy tej wypowiedzi, ostre słowa padły.
Pół Warszawy ćwierka, że Lepper zamierzał zdradzić morderców w mundurach.

Offline

 

#12 2011-08-12 19:24:18

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

A Ciebie POLOK co niepokoi w śmierci A.Leppera? I parę osób tutaj.

Offline

 

#13 2011-08-19 08:08:49

mgła_poranna

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Co tak wszystkich wymiotło?

Offline

 

#14 2011-08-19 21:26:38

POLOK

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Bo slychac bylo  tylko babski jazgot na temat mężczyzny  w tym wypadku śp. Andrzeja Leppera . . Chyba jakis facet musial Cię nieżle w rogi walnąć że takim JADEM  tryskasz .

Offline

 

#15 2011-08-22 09:17:45

mgła_poranna

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Nie lubiłam tego pana i tyle. A inna sprawa, że rzeczywiście jestem uczulona dzięki mojemu ślubnemu na zdradzających mężów. Nic w tym dziwnego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl