ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2011-08-23 08:51:53

maverick

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Ja myślę Mgło że ludzie powyjeżdżali na wakacje , a jak się siedzi w Polsce to wiadomo, że każdy woli z rodzinką pogadać niż na forach urzędować

Offline

 

#17 2011-08-24 09:28:20

mgła_poranna

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Pewnie masz rację Maverick, że wakcje i wyjazdy. A Ty czemu na Cyprze?

Offline

 

#18 2011-08-26 08:33:56

maverick

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Do mnie i brata przyjechali rodzice to nie było po co wyjeżdżać.
Fajnie jest pokazywać Cypr mamie i tacie, wszystko im się podoba

Offline

 

#19 2011-08-26 16:03:46

trollinka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Rzeczywiście jakaś posucha na forum, sezon ogórkowy jak nic:)


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#20 2011-08-26 16:21:10

trollinka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

A żeby nie było, że off topa tworzę i znowu nie na temat piszę to cytuję wypowiedź Andrzeja Czumy
"Nie było zaplanowanej operacji obalenia Leppera"

Ale niezaplanowana?


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#21 2012-09-05 10:03:10

traffic

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

obecnie rządzi nami bezwzględna mafia, nie wiem czy jesteście tego świadomi... wraz z lepperem życie stracił jego adwokat, adwokatka i asystent, miesiąc po miesiącu, co media przemilczały, by sprzedać bajkę o samobójstwie. Poczytajcie o: Róża Żarska, adwokatka Leppera, zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Moskwie w maju 2011.Ryszard Kuciński, adwokat Leppera, zginął w niewyjaśnionych okolicznościach w czerwcu 2011.Wiesław Podgórski, bliski współpracownik Leppera, rzekomo powiesił się w lipcu 2011. 6 sierpnia 2011 przyszli po Leppera. Taa, to wszystko to jedno wielkie zbiorowe samobójstwo. No to jak, wyłapaliście te informacje z telewizji czy gazety, czy może jednak nie? No. Ja też nie…

Offline

 

#22 2012-09-08 11:47:09

papryka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

dajcie chłopu spokój, zmarlo mu sie normalnie albo nie, nic nie zmienimy.

Offline

 

#23 2012-10-29 20:00:29

traffic

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

jak będziesz stała z zamkniętymi oczami to nie zmienimy
obudź się, Lepper to jedna z wielu ofiar, pomyśl o Smoleńsku
Nie żyje chorąży Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka-40, który wylądował na smoleńskim lotnisku godzinę przed katastrofą Tu-154m. Policja wstępnie wykluczyła "udział osób trzecich". Wstępne oględziny wskazują, że chorąży popełnił samobójstwo. Stefan Zielonka, szyfrant w kancelarii premiera. Znaleziony martwy przed katastrofą. -Grzegorz Michniewicz – Dyr.kancelarii premiera. Powiesił się na kablu od odkurzacza po powrocie Tupolewa z remontu w Moskwie. -Krzysztof Knyż – operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r -Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologów – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska. -Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, znaleziony powieszony w łazience w Indiach, gdzie był na wycieczce, Kwestionował oficjalną wersje katastrofy. -gen Sławomir Petelicki. Zastrzelił się w garażu samochodowym. Ujawnił treść esemesa, który otrzymywali politycy PO po katastrofie, nakazującego mówić, że to wina pilotów. A to przecież nie wszyscy. Czy więc to jest przypadek, zbieg nieszczęśliwych okoliczności, czy też wszystkie te śmierci są ze sobą powiązane i poza naszymi oczami działa specjalne komando śmierci?

Offline

 

#24 2012-10-30 10:17:54

deniro

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

To uważaj chłopie żeby po ciebie nie przyszli


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#25 2012-11-04 21:34:36

papryka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Ale to są teorie spiskowe...

Offline

 

#26 2012-12-12 17:51:33

traffic

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

papryka napisał:

Ale to są teorie spiskowe...

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/morder … 1,1,1.html

masz następnego ...
czekajmy dalej, zobaczymy kto będzie kolejny...

Offline

 

#27 2013-01-10 17:07:12

papryka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Ostatnio czytałam że powstaje film o Smoleńsku, ale trudno znaleść obsadę do niego bo podobno wielu aktorów nie chce się zbłażnić , nie chcą uczestniczyć w projekcie który zakłada że był zamach mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że zamachu nie było.
Nie wiem jak was, ale mnie przekonuje to że wiele mądrych głów , wykształconych i znających się na rzeczy uważa że po prostu była katastrofa i tyle. Szczerze mówiąc te teorie spiskowe to sieją jakieś kompletnie nieznane osoby które się chowają za nickami ,a nie słyszałam żeby prawdziwe autorytety miały inne zdanie.

Offline

 

#28 2013-01-11 15:17:23

trollinka

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Nie wiem co masz na myśli mówiąc "prawdziwy autorytet" , ale mogę wymienić wiele osób, którzy nie mają wątpliwości co się stało.

Na początek polecam do posłuchania Jana Pietrzaka , patriotę , jakby nie patrzeć, którego pieśń sprzed lat "Żeby Polska była Polską" stała się kultowa. Teraz śpiewa "Balladę o 10 kwietnia". Słowa nie pozostawiają złudzeń co autor miał na myśli.

http://www.youtube.com/watch?v=jyVlimNBLe4


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#29 2013-01-11 17:00:20

deniro

Użytkownik

Re: KOMU ? pomoże śmierć Pana LEPERA .

Bravo dla J.Pietrzaka. Ale szkoda chłopa bo wiadomo że długo nie pociągnie...


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl