ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2011-01-26 07:48:34

deniro

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

POLOK mnie uczono na lekcjach religi ze apostołowie napisali ewangelie, a jak ty twierdzisz ze to nie prawda to miej pretensje do tych co mi kit wciskali a nie do mnie. Ciebie moze ten temat jakos interesuje a ja edukacje religijna zakończylem na bieżmowaniu , a wogóle na religię chodziłem bo mi rodzice kazali a nie byl to moj wybór. Nie ma co się oburzać że kogos ten temat nie kręci, jesteś religijny bądź sobie ale nie wymuszaj na ludziach żeby szli za tobą.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#17 2011-01-26 09:59:06

POLOK

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

DENIRO  az  tak  religijny  to  nie  jestem   poprostu    pewnymi  zagadnieniami  sie  interesuje .  A  to  zebys     szedl     za  mna     to      nieeeeeeeeeeeeee   bo   naszedl  bys  sie  ze  ho ho ho ho . Pozdrawiam

Offline

 

#18 2011-01-26 14:50:23

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Ja wychowywałem się w rodzinie ateistów, jako dorosły człowiek odrzuciłem ateizm co nie znaczy, że przyjąłem jakąkolwiek religię. Ale pomimo tego że nie jestem chrześcijaninem bardzo ceniłem Papieża-Polaka jako człowieka. I akurat z tym muszę przyznać rację POLOKOWI , który nie nawołuje Ciebie deniro abyś się nawracał ale raczej właśnie chce żeby spojrzeć na papieża z szacunkiem, na który niewątpliwie zasłużył.

Offline

 

#19 2011-01-28 08:42:59

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Ale czy ktoś wie coś o telebimach na Cyprze? Coś będą organizować, nie mogę znaleźć informacji w necie na ten temat.

Offline

 

#20 2011-01-28 13:32:14

Andreas

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Ja się nie natknąłem na żadną informację odnośnie beatyfikacji i ewentualnych uroczystości z tym związanych w tym miejscu. Tak jak pisałem wcześniej nie liczyłbym raczej na szczególne zainteresowanie tematem, bo i kto niby miałby tutaj to zorganizować. Jak tak bardzo Cię porusza ta kwestia to po prostu skrzyknij się z paroma zainteresowanymi i coś zorganizujcie.

Offline

 

#21 2011-02-01 20:05:42

Rodżer

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

papieżowi nalerzy się szcun i koniec!

Offline

 

#22 2011-02-08 16:29:06

Figa

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Pan_Cernik napisał:

muszę przyznać rację POLOKOWI , który nie nawołuje Ciebie deniro abyś się nawracał ale raczej właśnie chce żeby spojrzeć na papieża z szacunkiem, na który niewątpliwie zasłużył.

Skąd wiesz, że POLOK nie chce nikogo nawracać? Ja odnoszę wrażenie, że jest z sekty ojca dyrektora.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#23 2011-02-08 21:56:46

POLOK

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Hi hi hi hi !!!!     Nie  nadaje  sie    niestety  na  tego  co    NAWRACA      mam    zbyt    mala    wiedze  w  tym  zakresie   a  ponadto  trzeba  miec  do  tego  powolanie     ktorego    mi  niestety   brak .                          Ale      dowalilas      FIGA     interesuje  sie  tez  Marksem i  Engelsem   a  z  sekta  komunistyczna   mi  nie  po  drodze     bylo   .I   wcale  nie  znaczy  ze    gdy  obejrze    jakis    program  TV  Tak  Bronislawa  Blumsztajna jak I  Pospieszalskigo     czy  z   z  Kuba  Wojewodzkim     i  zapamietam    niektore     fakty      winikajace   z  ich   wiedzy     ze  naleze  do  ich     SEKTY     . Tylko  uwazam     ze     kazdemu       ktory  na  to  zasluzyl  wpisujac  sie  w  historie  spoleczna    nalezy    sie    jak    to  powiedzia     RODZER     poprostu    szacun .     .       Pozdrawiam

Offline

 

#24 2011-02-09 10:59:17

Figa

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Oj mam nadzieję, że nie czujesz się urażony czytałam Twoje posty i tyle tam piszesz o takich religijnych sprawach , że pomyślałam, że może lekko nawiedzony jesteś w tym temacie.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#25 2011-02-09 13:27:00

POLOK

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

NIIIIIIIIIIIIIIe !!! choc  nie  powiem  po  przeprowadzce     przydalby  sie  berecik  MOCHEROWY  tak  tej  zimy  wialo  na  przemian  z  sniegiem  a tak  naprawde po  cyprze  pozostal  tylko  brazowy  odcien  skory  . Ciekaw  jestem  w  jakim  kolorze  byloby  mi  do  twarzy    hi  hi hi hi  hi ,   musze  mojej  mamy     zapytac  choc  strasznie  sie  wkorza  na  bereciki  mocherowe    pomimo  swego  sedziwego  wieku  .  Wiec  nie  jest  tez  prawda  ze  wszyscy  starsi  polacy  sa  z  pod  znaku  berecika  mocherowego .  Pozdrawiam

Offline

 

#26 2011-03-01 13:12:03

grzeczny

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani wspólnym ogladaniem beatyfikacji, jak cos bedzie organizowane to sie piszemy na to i prosimy o cynk.

Offline

 

#27 2011-04-19 08:54:01

maverick

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Bogna, coś wiesz o uroczystościach związanych z beatyfikacją, zbliza sie wielkimi krokami

Offline

 

#28 2011-05-02 16:09:48

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II

Maverick dzięki za towarzystwo Twoje i brata w takiej ważnej chwili.
Pozdrawiam

Offline

 

#29 2011-05-03 14:01:21

maverick

Użytkownik

Re: beatyfikacja Jana Pawła II


Trzeba sobie organizować takie spotkania bo razem milej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl