ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2010-12-02 09:57:22

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Ultramaryna dzięki wielkie za info , to jest faktycznie najlepsze rozwiązanie.
Nie wiem jak na to sama nie wpadłam:)


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#17 2011-01-06 19:07:41

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

cinekcy napisał:

no i tu jest problem bo jak przerwiesz podroz czyli z prg nie polecisz do waw to twoja cala rezerwacja jest anulowana i twoj bilet powrotny bedzie niewazny.to ile czekasz w prg??ja tak latam i czekam 1:55min

I wiesz, że miałeś rację, cholewka!

W Pradze wysiadłam i pojechałam samochodem do Wrocławia, w drodze powrotnej pojechałam do Wawy a tam kiszka bilet anulowany, kłóciłam się , ale musiałam wykupywać nowy na miejscu. Co to kurde jest ?!
Nigdzie nie znalazłam przepisu ze jak wysiąde w połowie drogi to mi powrotny przepada.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#18 2011-01-08 15:58:25

Andreas

Użytkownik

Re: bilety do Polski

To niemożliwe! Niby dlaczego powrotny przepada? Pytałaś na jakiej podstawie tak robią?

Offline

 

#19 2011-01-08 17:19:14

 cinekcy

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Figa napisał:

cinekcy napisał:

no i tu jest problem bo jak przerwiesz podroz czyli z prg nie polecisz do waw to twoja cala rezerwacja jest anulowana i twoj bilet powrotny bedzie niewazny.to ile czekasz w prg??ja tak latam i czekam 1:55min

I wiesz, że miałeś rację, cholewka!

W Pradze wysiadłam i pojechałam samochodem do Wrocławia, w drodze powrotnej pojechałam do Wawy a tam kiszka bilet anulowany, kłóciłam się , ale musiałam wykupywać nowy na miejscu. Co to kurde jest ?!
Nigdzie nie znalazłam przepisu ze jak wysiąde w połowie drogi to mi powrotny przepada.

no i ultramaryna wprowadzila cie w blad.ja rozmawialem z pracownikiem csa i tak mi powiedzial ze jak przerwie sie podruz to reszte biletu anulowane

Offline

 

#20 2011-01-08 21:55:33

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

No widzisz mądry Polak po szkodzie. Mówiłeś mi, ale to do tej pory jest dla mnie niezrozumiałe dlaczego ma przepaść resztę biletu


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#21 2011-01-09 19:18:59

roman

Użytkownik

Re: bilety do Polski

no bo nie polecialaś to przepadło co tu myśleć,może jakbys byla jakom dodom to by cie przepuścili ale zwyklych ludzi skubiom na nowe bilety.

Offline

 

#22 2011-01-10 11:35:23

mgła_poranna

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Przepisy są dla wszystkich jednakowe, nawet dla Dody, na szczęście.

Offline

 

#23 2011-01-20 09:11:29

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

A ja złożyłam skargę do tych czeskich linii, zobaczymy, może uwzględnią, a jak nie to może się dowiem dlaczego robią takie jaja.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#24 2011-01-20 13:42:29

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: bilety do Polski

To daj znać co załatwiłaś bo też mieliśmy z żoną taki pomysł żeby wysiąść w Pradze bo jednak te bilety z czeskich linii są stosunkowo tanie, a my też z południa Polski jesteśmy.

Offline

 

#25 2011-01-23 12:52:24

trollinka

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Uzbrój się w cierpliwość bo takie sprawy jak skargi na linie lotnicze się ciągną i najczęściej z automatu załatwiane są odmownie.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#26 2011-03-14 09:58:22

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Ktoś wie jak długo się czeka na odpowiedź , jak się złoży reklamację?
Złożyłam w styczniu do tej pory zero odpowiedzi.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#27 2011-03-15 09:36:19

deniro

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Ja w bluair czekalem kiedys chyba 4 miechy az raczyli odpisac, oczywiscie odpisali tak ze mi sie nic nie nalezy ale  kolega napisal mi skarge jeszcze raz i zaplacili, ale robia to wszystko z łaską.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki przegrywanie kaset vhs łódz