ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2010-11-08 20:32:57

Figa

Użytkownik

bilety do Polski

Co z tymi cenami biletów? Wybieram się jak co roku na święta, ale to jakiś horror patrząc na ceny biletów lotniczych na święta. Te ceny są po prostu kosmiczne. Ma ktoś może obcykane jakieś tanie linie lotnicze może być z przesiadką ?


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#2 2010-11-08 20:43:14

Andreas

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Ooo, ja też jestem zainteresowany tym tematem. Blue Air rozmyślił się i nie lata do naszego kraju, a tu przydały by się jakieś tanie linie.
Podzielcie się czym latacie do kraju przodków. Chyba ze macie jakis tani kanał przerzutowy

Offline

 

#3 2010-11-09 01:35:59

Yocco

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Jeszcze 2 dni temu na trasie WAW-CRL-LCA-CRL-WAW na grudzień można było zrobić kombinację z Ryanaira i Wizzaira za 430 zł z noclegiem na lotnisku w CRL . Ceny może poszły w górę przez podniesienie opłat lotniskowych w LCA? Coś było głośno o tym dziadku-właścicielu, który podniósł wszelkie opłaty do najwyższych możliwych? Ja nie jestem z Warszawy, więc opłacało mi się latać Lufthansą, ale teraz tak podrożała, że bardziej się opłaca latać Promolotem z Warszawy, ale na grudzień to już ceny masakryczne A też bym się przeleciała, więc jak ktoś coś wie to proszę o informacje (tym razem z Polski na Cypr - każdy dzień grudnia mi pasuje - i z powrotem najpóźniej w połowie stycznia).

Offline

 

#4 2010-11-09 01:40:48

Yocco

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Chociaż wg wyszukiwarki od 8 grudnia do 18 stycznia (tylko komu pasuje taka rozbieżność dat...) są jeszcze bilety za 340 zł z kombinacji Ryanaira i Wizzaira LCA-CRL-WAW-CRL-LCA.

Offline

 

#5 2010-11-09 16:09:50

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Dzięki za namiary, nie brałam takiej opcji jak LCA-CRL.
A korzystał ktoś z tej opcji "nocleg na lotnisku"? Co się za tym kryje?


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#6 2010-11-09 20:48:15

Yocco

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Figa napisał:

A korzystał ktoś z tej opcji "nocleg na lotnisku"? Co się za tym kryje?

Ha ha
To znaczy, że szukasz wygodnej ławki i próbujesz zasnąć Wartościowe przedmioty można przyczepić kłódką do fotela i wsadzić pod głowę itp...

Offline

 

#7 2010-11-11 08:53:19

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Yocco napisał:

Figa napisał:

A korzystał ktoś z tej opcji "nocleg na lotnisku"? Co się za tym kryje?

Ha ha
To znaczy, że szukasz wygodnej ławki i próbujesz zasnąć Wartościowe przedmioty można przyczepić kłódką do fotela i wsadzić pod głowę itp...


A ja naiwna myślałam, że może przewoźnik zapewnia jakieś spanko.
Szukałam tych biletów ,ale jak się trafiają tanie, nawet bardzo tanie bo niecałe 30 euro do Brukseli to na nastepny tani lot do Polski trzeba czekać 2 dni. Znalazłam tani nocleg w Formuła1 więc może wezmę taką opcję pod uwagę i przy okazji zwiedzę Brukselę


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#8 2010-11-30 11:12:48

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Mam takie pytanko. Lecę do Polski w grudniu , kupiłam bilet z międzylądowaniem w Pradze i tak wychodzi na to, ze będę musiała czekać kilkanaście godzin, masakra. Bardziej opłacało by się przerwać podróż bo z Pragi do Wrocławia mam 200km , a z Wawy do Wrocka 300 z groszami.
Gdyby nie bagaż rejestrowany po prostu bym wyszła z lotniska i tyle, ale nie dam rady lecieć z samym podręcznym
Stąd moje pytanie czy mi wydadzą bagaż jak powiem, że się źle czuję albo coś i chcę zostać w Pradze.
Może ktoś wie, albo wie gdzie dzwonić.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#9 2010-11-30 14:53:09

 cinekcy

Użytkownik

Re: bilety do Polski

A bilet masz w obie strony czy tylko w jedna????????????

Offline

 

#10 2010-11-30 15:05:00

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Bilet mam w obie strony. Jak będe wracać to nie bede kombinować tylko dojade do Wawy, a stamtąd lot do Pragi , potem larnaka.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#11 2010-11-30 17:07:41

 cinekcy

Użytkownik

Re: bilety do Polski

no i tu jest problem bo jak przerwiesz podroz czyli z prg nie polecisz do waw to twoja cala rezerwacja jest anulowana i twoj bilet powrotny bedzie niewazny.to ile czekasz w prg??ja tak latam i czekam 1:55min

Offline

 

#12 2010-11-30 20:41:48

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

no kurcze żartujesz chyba ze anulują mi rezerwację, a jak pójdę na piwo albo obiad i nie zdążę to wszystko przepada, niemożliwe chyba, jesteś pewien?
Czekam w tej pradze 12 słownie dwanaście godzin, czujesz?


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#13 2010-12-01 05:14:12

 cinekcy

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Zadzwon sobie pod ten numer +48 22 559 39 30 i sie upewnij.To jest numer do CSA Wawa.Ja ostatnio lecialem to czekalem 1:55 i teraz w styczniu tez lece i tyle samo mam czekania.

Offline

 

#14 2010-12-01 13:57:16

Figa

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Dzięki za nr, jutro zadzwonie.
Ciekawa jestem co mi powiedzą.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#15 2010-12-01 14:38:47

ultramaryna

Użytkownik

Re: bilety do Polski

Figa ja dziś dzwoniłam do CSA
możesz im na odprawie powiedzieć, ze chcesz bagaż tylko do Pragi
no problem


zorganizuj sobie transport stamtąd
nic Ci się nie kasuje


laska na lotnisku w Larnace powiedziała mi , ze najważniejszy jest wylot z Larnaki, jeśli tutaj się nie pojawisz to bilet Ci się kasuje i nie możesz kontynuować podroży
mój chłopak leci na święta CSa . kupiliśmy bilet 5 miesięcy temu za 120 euro!!!!!!!!!  tylko !!!


jesli kupujesz bilet i go nie wykorzystasz jest wazny min pol roku, ale i tak lepiej zapytaj na lotnisku podczas odprawy

paaaa!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://koracell.com.pl przegrywanie kaset vhs warszawa