ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-05-03 21:28:52

POLOK

Użytkownik

Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Niemiecki dramaturg  85 letni  Rolf Hodchuth twierdzi  ze  gen . W . Sikorski  zostal zamordowany  za wiedza  i  z  polecenia  WINSTONA  CHURCHILLA  , dlatego   ze  general  byl  zagrozeniem  koalicji  antychitlerowskiej  miedzy  Churchillem  a  Stalinem . Dlatego  anglicy  przedluzyli  o  nastepne  25  lat  klauzule  tajnosci   dokumentow dotyczacych  w/w  sprawy .

Offline

 

#2 2011-05-04 08:21:15

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Myślę, że wiele osób domyślało się takiego przebiegu zdarzeń ale wtedy nazywano to snuciem teorii spiskowych.
Przypomina Wam to coś?

Offline

 

#3 2011-05-04 08:31:22

papryka

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Mnie w szkole uczyli , że Sikorski zginął w katastrofie lotniczej nad Gibraltarem. Czemu w to nie wierzyć? Ludzie zawsze wietrzą sensację, a czasami rozwiązania są proste.

Offline

 

#4 2011-05-05 07:36:42

andzia

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Ten facet ma 85 lat, z tego co poczytałam to informacje o Sikorskm posiada głównie od jakiejś babki, ktra mu coś opowiadała blisko 50 lat temu. Wiesz POLOK, ja to myślę, że są takie tajemnice, kóre nigdy nie wychodzą na światło dzienne, nawet po 200 latach.
Mój tata zawsze powtarzał, że tam gdzie jest polityka, władza, pieniądze tam jest też zbrodnia , najczęściej w białych rękawiczkach i to że w polityce nic nie dzieje się przypadkiem, więc całkiem prawdopodobne, że i tutaj doszło do mordu.

Offline

 

#5 2011-05-08 20:17:09

trollinka

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Pozwolę sobie wrzucić tutaj cytat:

"Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało"

[Winston Churchill]

tak bardzo mi tutaj pasuje...


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2011-05-08 23:24:20

POLOK

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Zgadzam  sie  :  i  dla  odmiany                                                                                                 .                                                < Przebaczaj  swoim  wrogom ale  nigdy zapomnij  ich NAZWISK >           .

Offline

 

#7 2011-05-12 14:00:35

monika81

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Witam
POLOK widzę że jesteś miłośnikiem teorii spiskowych , nie Ty pierwszy i nie ostatni. Szukałam na tym forum czy coś pisano o Smoleńsku , ale powstało już po katastrofie, a pewnie i tutaj na pewno znalazł by się nie jeden chętny do przekonywania o tym jak to źli Ruscy strącili nasz samolot.
Wszędzie znajdą się oszołomy którym można tłumaczyć , że fakty są jakie są ale i tak wolą rzeczywistość postrzegać jako science-fiction.
Pozdrawiam

Offline

 

#8 2011-05-12 22:00:30

POLOK

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Nieeeeeeeeeeeeeee !  jestes     w  wilkim  bledzie  jak  najdalej  od   teori  spiskowej  . Tylko  cale  kulisy  II wojny  swiatowej   w   Europie  mialy  ciekawe   i  niewytlumaczalne  zdarzenia  i  to  mnie  poprostu  interesuje  . Dla  przypomienia  Katyn  50  lat  byl  zbrodnia  niemiecka  i  ostatnie  okres  od  90  roku   oficjalnie  Rosjanie  powiedzieli   to  niestety  MY   .  A  prawda  jest  fakt  ze  Alijanci  jak  i  Rosjanie  mieli  spora  zagwostke  z  Polska  armia  obojetnie  pod  jakim  sztandarem  by  nie  byla  ale  byla  POLSKA   i  nigdy  nie  wspolpracowala  z  HITLEREM   bylismy  nielicznym  krajem  ktory  nie  wspolpracowal  z  Niemcami   w  czasie  II wojny  i  wielcy  tego  swiata  mieli  tego  swiadomosc   i  nie  wiedzieli  jak  z  tego  wybrnac  przed  Stalinem  ,  Sikorskim  i  zdarzyla  sie  katastrofa  ktora  wszystkim  rozwiazala  rece  .       NIe  ma  czlowieka  nie  ma  sprawy  jak  powiedzial  STALIN .    A  ja  jestem  Ciekaw   ??????

Offline

 

#9 2011-05-12 22:07:30

POLOK

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

MONIKO    sprawa  na  dzis    katastrofy  pod  Smolenskiem   specjalnie   nie  wzbudza    mych  podejrzen   co  nie  jest  powiedziane  ze  ktos  mogl  pomoc  tylko  KTO  nie  mam  pojecia .  Pozdrawiam

Offline

 

#10 2011-05-13 12:14:25

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

monika81 napisał:

Witam
Szukałam na tym forum czy coś pisano o Smoleńsku , ale powstało już po katastrofie, a pewnie i tutaj na pewno znalazł by się nie jeden chętny do przekonywania o tym jak to źli Ruscy strącili nasz samolot.
Wszędzie znajdą się oszołomy którym można tłumaczyć , że fakty są jakie są ale i tak wolą rzeczywistość postrzegać jako science-fiction.

A jakie są te fakty, o których piszesz?
I skąd wiesz, że to są FAKTY? Bo TVN powiedziało?

Offline

 

#11 2011-05-13 13:40:39

Andreas

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

POLOK napisał:

. Dla  przypomienia  Katyn  50  lat  byl  zbrodnia  niemiecka  i  ostatnie  okres  od  90  roku   oficjalnie  Rosjanie  powiedzieli   to  niestety  MY

Prawda o Katyniu dopiero wypłynęła, na Smoleńsk trzeba poczekać ...ciekawe jak długo.

Offline

 

#12 2011-05-16 08:05:29

monika81

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Uderz w stół...
Mogłam się domyślać, że jak rzucę hasło Smoleńsk to zaraz się zacznie.
Naprawdę uważacie, że telewizja pozwoli sobie na podawanie nieprawdy, jest tylu niezależnych dziennikarzy, a w dobie internetu to gdyby to nie była katastrofa tylko zamach to każdy by o tym wiedział.
ehhh , szkoda gadać, tacy nierozsądni jesteście.

Offline

 

#13 2011-05-16 13:12:05

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Mówiąc niezależny dziennikarz to kogo masz konkretnie na myśli?
Rozpiera mnie ciekawość

Offline

 

#14 2011-05-16 21:42:46

trollinka

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

monika81 napisał:

Naprawdę uważacie, że telewizja pozwoli sobie na podawanie nieprawdy, jest tylu niezależnych dziennikarzy, a w dobie internetu to gdyby to nie była katastrofa tylko zamach to każdy by o tym wiedział.
ehhh , szkoda gadać, tacy nierozsądni jesteście.

Stłucz termometr, gorączki nie będzie.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#15 2011-05-16 21:57:40

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: Sensacyjne wyznanie : gen . Wladyslaw Sikorski zostal zamordowany

Druga Jałta, jako kolejny przypadek sprzedaży Polski Rosjanom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kopiowanie kaset vhs wola