ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-04-12 18:31:14

POLOK

Użytkownik

Polska restauracja w Paphos

Na  Achilleosie   az   wrze  od  informacji , zapytan , obaw  na  temat  j/w   oczywiscie    wiekszosc  ma  tylko  jedno  na  uwadze  dobro  i powodzenie  nowo uruchamianej  polskiej  placowki .  A    w  Paphos   na  forum  cisza   czyzby  to  byla  prima  aprilis ?  Mysle  ze  jak  byly  zastrzezenia  do  polskiego sklepu  to  restauracja  napewno  wypali . Powodzenia  trzeba  im  zyczyc

Offline

 

#2 2011-04-13 11:22:59

Andreas

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Na Achilleosie zawsze wrze jak tylko ktoś próbuje mieć odmienne zdanie od reszty bojowników o prawdę
Aż zajrzałem jakżeś o tym forum wspomniał. I przypomniały mi się od razu czasy kiedy ja próbowałem dyskutować z ludźmi z tamtego forum sądząc naiwnie, że znajdzie się ktoś z kim można wymienić poglądy nawet jeżeli mamy różne. Ci co mają coś ciekawego do powiedzenia milczą bo boją się , że dostaną bana, a reszta pieprzy od rzeczy, nie czyta wypowiedzi albo kij wie może czyta ale nie jest w stanie zrozumieć.
Współczuję dziewczynie, którą mało nie "zjedli" żywcem WSZYSTKOWIEDZĄCY NAJLEPIEJ.
Zadała niewinne pytanie "kto otwiera tę knajpę" to starzy bywalcy zrobili na nią nagonkę, zupełnie nie czytając co ta laska  ma do powiedzenia i dlaczego pyta o właścicieli.
No i dlatego opuściłem bez żalu tamto forum.

Co się tyczy knajpy polskiej to owszem ,zasięgnąłem języka u znajomych z Pafos i ponoć w tym tygodniu jeszcze ma nastąpić otwarcie. Mimo 60km odległości chętnie wyskoczę na jakiegoś polskiego browarka , żurek i pierogi

Więc POLOK zapewniam, że to nie żart i jak lubisz polską kuchnię to zajrzyj do nowego lokalu.

Offline

 

#3 2011-04-13 14:43:39

gabrielek

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Ano cisza POLOK, cisza
brakuje nam aferzystow, albo dostali po nosie i cicho siedza albo powyjezdzali, moze.............
juz nie te czasy,  jak sobie przypomne stare zadymy to mi sie az lezka w oku kreci
szkoda bo nudno.............

pamietam jak jakies 5 lat temu dziewczyna na forum pytala o namiary do psychologa,
podalismy jej numer do kumpla budowlanca, byl niezly ubaw, podobno nawet jej pomogl,
a potem dziewczyna zyskala ksywke "wariatka" no i oczywiscie zadyma tez byla
ze to glupi zart bo przeciez mogla popelnic samobojstwo itd itp

p.s.
wariatka zyje do dzisiaj i ma sie dobrze
a co z tym budowlancem - nie wiem bo wyjechal
moze zalozyl gabinet psychologiczny

Offline

 

#4 2011-04-13 16:19:55

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

POLOK napisał:

Na  Achilleosie   az   wrze  od  informacji , zapytan , obaw  na  temat  j/w

Czasem mam wrażenie , że stali bywalcy używają jedynie dwóch klawiszy funkcyjnych Ctrl +c oraz Ctrl+v  , hehe.

Offline

 

#5 2011-04-13 19:15:55

krakus

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

JASZCZOMB napisał:

Czasem mam wrażenie , że stali bywalcy używają jedynie dwóch klawiszy funkcyjnych Ctrl +c oraz Ctrl+v  , hehe.

a to dobre, ale moje wrażenia też są podobne. A już rekord naiwności (żeby nie rzec głupoty) bije pewna panna , dziewuszka zabiera głos we wszystkich chyba postach i bredzi jedno i to samo, ktoś nawet poświęcił cały wątek "co sądzicie o ....?"

Offline

 

#6 2011-04-15 08:52:41

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Gdzie ta restauracja będzie? Ktoś wie?

Offline

 

#7 2011-04-15 19:28:37

POLOK

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

No  wreszcie   pada konkretne pytanie  GDZIE  TA RESTAURACJA  ?  z  czystej  ciekawosci  mnie  to  tez  interesuje  topograficznie .                                                                                                                                               .   Tak  tak GABRIELEK   byly  zadymy  wczesniej   z  tego  co  slyszalem  ,  zawirowania  dotknely  rownierz mnie  podczas  pobytu  w  Paphos .  Przyznac  Ci  musze  racje  iz  AFERZYSCI   wyjechali  i  siedza  cicho    probuja   tylko starych  znajomych  wykrecic ,  nowych  sie  boja  siedza  strasznie  cicho  pod  miotla .   No  no  ale  my tu  o   starych  dziejach    A  gdzie  ta  restauracja  ?

Offline

 

#8 2011-04-16 11:23:36

gabrielek

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Przy koncu Bar street idac od portu, dzisiaj otwarcie, ma byc chleb ze smalcem
i darmowa wodeczka na dziendobry.
Polskie dania ciesza sie powodzeniem na swiecie wiec pewnie klientow nie zabraknie
pod warunkiem, ze nie bedzie sie tam zlazic za duzo polakow bo to moze odstraszyc gosci.

pzdr

Offline

 

#9 2011-04-16 18:41:39

kobra

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Ci polacy ,ktorzy mogliby wystraszyc gosci juz wyjechali z Cypru.Tulaja sie po Szkocjach,Angliach i innych mniej lub bardziej podejrzanych politycznie krajach UE.Na Cyprze zostala sama smietanka i arystokracja.
Pozdrowienia!

Offline

 

#10 2011-04-17 18:38:55

trollinka

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Kobra, za niektórymi co wyjechali z Cypru tęsknimy , ale to spokojni ludzie byli , nie wadzili nikomu, pracowali spokojnie, jeżdzili na wycieczki , robili zdjęcia bądź malowali obrazy

Ich w żaden sposób do aferzystów nie da się zaliczyć i brakuje ich chociażby na takim otwarciu polskiej knajpki.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#11 2011-04-17 18:53:10

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

l Marian się nazywa ta restauracja, nie jest typowo polska, mają też dania takie jak w innych lokalach. Niemniej z czystym sumieniem mogę polecić pierogi.
Miodzio!
Miałam ochotę zamówić dwie rzeczy, ale na szczęście zaczęłam od pierogów i dobrze bo porcja naprawdę sycąca.

POLECAM!

Offline

 

#12 2011-04-17 19:52:54

POLOK

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Pamietam  twoje  wpisy  na  temat   gdzie  mozna   w  Paphos  najlepiej  zjesc   .    Z  tego  rozumiem  ze Ty  TROLLINKA    posiadasz  te  wszystkie  pozytywne  cechy  jakie  wymienilas   i  naganne  byloby nie   uswietnic  swa  osoba  uroczystego    otwarcia      polskiej   restauracji   EL  MARIAN   . Jak  tam  kubki  smakowe    zwariowaly  ???

Offline

 

#13 2011-04-18 09:40:41

trollinka

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

POLOK napisał:

Pamietam  twoje  wpisy  na  temat   gdzie  mozna   w  Paphos  najlepiej  zjesc   .    Z  tego  rozumiem  ze Ty  TROLLINKA    posiadasz  te  wszystkie  pozytywne  cechy  jakie  wymienilas   i  naganne  byloby nie   uswietnic  swa  osoba  uroczystego    otwarcia      polskiej   restauracji   EL  MARIAN   . Jak  tam  kubki  smakowe    zwariowaly  ???

Aleś się uczepił!
Rozczaruję Cię - nie jadłam w polskiej knajpie.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#14 2011-04-19 07:36:18

Andreas

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Wybraliśmy się na obiadek do owej restauracji, mogę stwierdzić , że żurek wspaniały, kopytka również, szkoda, że nie mają polskiego piwa .
Trochę brakuje mi polskich akcentów bo prędzej spodziewałem się góralskiej strzechy albo wystroju nawiązującego do naszego kraju.
O tym powyżej mówię nie ze względu żeby się polskim zwyczajem doczepić i szukać dziury w całym , ale z marketingowego punktu widzenia.

Offline

 

#15 2011-04-19 20:42:04

POLOK

Użytkownik

Re: Polska restauracja w Paphos

Absolutnie   Andreas   masz  calkowicie  racje     Karczmy    Polskie     rozlokowane  wzdluz i  wszerz Polski    staly  sie     Polskim  akcentem  architektonicznym    jak  i  gastronomicznym  . szkoda  ze  wlasciciel  nie  wyasygnowal   jeszcze   2000 eu   dwoch   zdolnych  ciesli  z  dobrymi  siekierami  i  zrobia  co trzeba  . Napewno  sa  wsrod  poloni   na  Cyprze  nasi  zdolni  GORALE   hej !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wskrak.pl