ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2010-08-02 19:15:48

oda.o

Użytkownik

Gdzie jest dobre MEZE?

Mam pytanie - czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie w Pafos można zjeść dobre MEZE ale taki mix i mięcho i ryby.No i oczywiście za jakąś rozsądną kasiorę.

Offline

 

#2 2010-08-02 21:32:10

 ania

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

Rybne to wiem gdzie jest dobre, ale mix? Niestety nie pomoge, ale jezeli szukalabys MEZE rybnego, to moge polecic restauracje Tyrimos.

Offline

 

#3 2010-08-03 18:15:30

czako08

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

nie słyszałem jeszcze o meze mięsno-rybnym

Offline

 

#4 2010-08-08 21:45:44

Hrabia Cagliostro

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

Odradzam słynnego "Pelikana" w porcie, doprawdy fatalne jedzenie.
Odradzam Fat Mammas, przereklamowane, zupełnie nie rozumiem skąd tam takie tłumy pchające się drzwiami i oknami.
Polecam Oliveto, jedzenie wyborne, obsługa na niezłym poziomie, ceny niewiele wyższe niż gdzie indziej.
Kombinowane meze jadałem w Skorpion w Pano Pafos obok windy.
Takie na czwórkę.

Offline

 

#5 2010-08-09 20:10:54

oda.o

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

Bardzo dziękuję Panie Hrabio za podpowiedź w Pelikanie nie byłam to nie wiem ,Fat Mammas byłam raz i więcej nie pójdę - A FUJ duża porcja paskudztwa. Oliveto byłam lodzio miodzio i to na wysokich obcasach ale mi chodziło konkretnie o meze właśnie takie kombinowane i na pewno pójdę do Skorpiona  jak będzie nie dobre stawiasz piwo Panie Hrabio .   Dzięki.

Offline

 

#6 2011-02-28 14:11:57

Mr.Trout

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

O i odgrzebałem jakiś stary wątek , ale uważam, że jest zawsze na czasie. Wymieniajmy się informacjami na temat dobrych restauracji i ostrzegajmy się przed nic niewartymi. Po co wydawać pieniądze na byle co.

Jeden z moim zięci jest Francuzem i ostatnio zaprosił nas do francuskiej restauracji La Maison Fleurie , którą mogę z czystym sumieniem Wam polecić. Kuchnia naprawdę doskonała! Warto spróbować.

Offline

 

#7 2011-03-01 13:07:22

trollinka

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

Tylo nie napisałeś gdzie mieści się ta knajpa a przy nickach niestety nie pisze skąd kto jest


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#8 2011-03-02 07:28:00

Mr.Trout

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

No tak przoczyłem istotną informację
Mieszkamy w Limassol i La Maison Fleurie tam się znajduje.
Ponieważ dużo jeździmy z małżonką po Cyprze odwiedzamy różne miejsca w tym także restauracje, dlatego chętnie posłucham opinii o innych miejscach godnych polecenia , z całej wyspy.

Offline

 

#9 2011-03-17 07:55:21

Andreas

Użytkownik

Re: Gdzie jest dobre MEZE?

Ja mogę potwierdzić , że opinia o La Maison Fleurie nie jest na wyrost.  Byłem parokrotnie, ostatnio zaprosiłem mamuśkę, która spędziła kiedyś parę miesięcy u swojej siostry we Fancji i ma sentyment do ich kuchni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jesteśmy czołowym producentem szczelnych Waves Hiri