ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#136 2012-10-05 18:17:51

krakus

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

A Ty z wszystkiego robisz śmiechy, nawet jak jest poważny temat.

Ok. Zmiana klimatu
what's the meaning of life?

Tak lepiej? 

Offline

 

#137 2012-10-07 08:56:36

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

krakus napisał:

mgła_poranna napisał:

Idź się wykastruj po prostu .

kobieto, trochę dystansu i poczucia humoru ...

co masz taką spinkę jak tylko słyszysz słowo seks?

Nie mam spinki tylko uważam, że w małżeństwie najważniejsza jest miłość , szacunek, zaufanie i partnerstwo.

Offline

 

#138 2012-10-07 10:54:22

grzeczny

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

spawacz dobrze prawi , dac mu wodki

obserwuje na pewnym portalu podrywy jednego bambusa, chopina mega nieatrakcyjny, niewyedukowany, a polki lgna do niego jak pszczoly do miodu, co je w takim kolesiu pociaga? mit o fujarce do kolan?

Offline

 

#139 2012-10-08 14:17:05

Figa

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Spawacz napisał:

A powiedzcie mi drogie kobietki związane z muzułmanami , co Was zauroczyło w tychże facetach?

Dziewczyny lubią brąz....


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#140 2012-10-08 15:43:49

Andreas

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Figa napisał:

Spawacz napisał:

A powiedzcie mi drogie kobietki związane z muzułmanami , co Was zauroczyło w tychże facetach?

Dziewczyny lubią brąz....

Dziewczyny, podobnie jak chłopców kręci odmiana, białe, żółte, mahoniowe, czarne.
A jak do tego dochodzi pewna "dzikość" to któż nie chce spróbować?

Offline

 

#141 2012-10-08 16:26:27

trollinka

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Andreas napisał:

Dziewczyny, podobnie jak chłopców kręci odmiana, białe, żółte, mahoniowe, czarne.
A jak do tego dochodzi pewna "dzikość" to któż nie chce spróbować?

No ma to sens, ale tylko jak chcesz przeżyć niezobowiązującą przygodę, a tu mowa o laskach, które wstępują w związki małżeńskie z "obcymi".
Co innego facet na jedną noc, a co innego brać sobie takiego delikwenta póki śmierć ...itp.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#142 2012-10-09 09:07:06

alibaba

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

Nie mam spinki tylko uważam, że w małżeństwie najważniejsza jest miłość , szacunek, zaufanie i partnerstwo.

Miłość, szacunek , zaufanie, partnerstwo. OK
A nie zapomniałaś o czymś? O czymś chyba niezwykle istotnym, co odróżnia związki z matką, bratem, przyjaciółką???

Offline

 

#143 2012-10-11 14:56:32

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

O czym zapomniałam? O pieniądzach? 

Offline

 

#144 2012-10-11 16:26:14

krakus

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

O czym zapomniałam? O pieniądzach? 

Wniesienie posagu w związek mile widziane

Ale koledze chyba chodziło o coś innego;) Kombinuj dalej.

Offline

 

#145 2012-10-17 08:57:58

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

krakus napisał:

mgła_poranna napisał:

O czym zapomniałam? O pieniądzach? 

Wniesienie posagu w związek mile widziane

Ale koledze chyba chodziło o coś innego;) Kombinuj dalej.

Facetom to jedno w głowie....

Offline

 

#146 2012-10-17 09:34:19

alibaba

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

mgła_poranna napisał:

krakus napisał:

mgła_poranna napisał:

O czym zapomniałam? O pieniądzach? 

Wniesienie posagu w związek mile widziane

Ale koledze chyba chodziło o coś innego;) Kombinuj dalej.

Facetom to jedno w głowie....

seks is kinda like pizza even when it's bad, it's still pretty damn good...   

Offline

 

#147 2012-10-19 10:18:41

triss merigold

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Spawacz napisał:

A powiedzcie mi drogie kobietki związane z muzułmanami , co Was zauroczyło w tychże facetach?  Czy są jacyś szczególni w alkowie czy posiadają wyjątkowe umiejętności , którymi Was ujęli?

owszem, są zupełnie inni niż rodacy, kobieta czuję się jak księżniczka, jest dopieszczona i to ona jest najważniejsza, a nie mężczyzna. i to na pewno moze zauroczyc, ale ja osobiscie bym się nie związała na stałe z którychś z tych pięknych i seksownych chłopców. oni są fantastyczni jako przygoda, bardzo podbudowują ego i podbijają kobiecie jej poczucie wartości, ale tak jak piszę trwa to do pewnego czasu, chyba dłużej nie potrafią. zastanawiałyśmy się ostatnio z kumpelą dlaczego tak się dziej, i pewnie jest to kwestia środowiska w jakim ci chłopcy/mężczyźni dorastają.   rodziny arabskie wiążą silne więzi emocjonalne,  daje to wyczulenie arabów na pewną warstwę emocji kobiet. pewną warstwę, zaznaczam,  a nie od razu  znajomośc kobiecej psychiki :-) ale to wyczulenie wystarcza do oczarowania i w sprzyjających warunkach do złamania bariery za którą jest seks. akurat tyle, by przeżyc miły, gorący romasik pod palmą. potem, jeśli dochodzi do małżeństwa, bywa już nie tak miło. wyczulenia na emocje kobiety arab ma tyle, ile potrzeba na wstępne oczarowanie,  pieszczoch kobiet z najbliższego otoczenia uwodzi rewelacyjne, ale potem niewiele ma do zaoferowania.  ale jak  ma byc inny, jeśli wszystkie kobiety jego życia (czyli mama, babcia, siostry, ciocie) inwestują swoje uczucia w niego, same są przezroczyste i pozbawione osobowości i potrzeb ? nauka jaką wynosi z domu rodzinnego, przenosi potem do związku z żoną.

Offline

 

#148 2012-10-20 21:24:51

alibaba

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

uważaj triss, wszystkie milośniczki "alienów" już jadą do ciebie z piła mechaniczną... 

Offline

 

#149 2013-04-04 22:23:49

kobra

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

a tak sobie skopiowalem

1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii ( prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne )
3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego ( co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach ).
5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku ( jak rozumiem japońskie tłumaczenie ).
6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
8. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
9. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
10. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
11. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
12. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
13. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIE japońskie firmy.
14. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
15. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
16. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
17. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje wydziedziczona.

Offline

 

#150 2013-04-07 21:42:40

krakus

Użytkownik

Re: Co robić, kiedy muzułmanin proponuje małżeństwo?

Kobra, odświeżasz baaardzo stary wątek. Czyżby kryzys banków cypryjskich cię dotknął? Za dużo czasu, terminy w insurance takie że tylko tableta brać i pisać albo jaką plebanię oglądać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Sanur