ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2010-05-14 07:58:50

 grant1263

gospodarz

Cypryjski dowód osobisty.

Ważna informacja dla polaków,którzy wybierają się do kraju.
Cypryjski dowód osobisty nie jest dokumentem podróżnym i nie można na ten dokument wyjechać do polski.
Kilka osób próbowało i niestety nie wyleciało z Cypru,stracili bilety albo załatwiali tzw.zjazdówkę w ambasadzie.
Doradzam rozwagę inaczej narazicie się na dodatkowe koszty i niepotrzebne nerwy i stres.

Offline

 

#2 2010-05-15 21:18:05

konduktor

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

A,że tak przepraszam bardzo , zapytam :
Do czego służy zatem "owy" dowód cypryjski ?
Jaki jest sens posiadania "owego" dowodu ?

   Ps  1. Jest problem z emotami ! stop.
   2.gdzie jest reszta ? stop.
   3.wiecej reklamy ! tzn. "agresjii"-proponuję. stop
   4.jak to jest z dodawaniem linków ?stop.
   5. kim są gumisie ?stop
   

     Yoo ? http://www.youtube.com/watch?v=AYKLzHMUhZM&feature=fvst .

a, jeszcze nie moge umieścić avatara ? ???  co mi tam ! coś dla MOD-ów http://www.youtube.com/watch?v=udSe5GGWz04  yoo

Ostatnio edytowany przez konduktor (2010-05-15 21:59:44)


BEDUIN'S POWER !

Offline

 

#3 2010-05-17 12:03:24

trafkaj

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

Też nie widzę powodów,żeby posiadać cypryjski dowód.Ktoś mówił,że lepiej cię traktują w urzędach,jak widzą,że jesteś "zasiedziały",ale jakoś mnie to nie przekonuje...I tak jestem tu obca i tak.Widać na 1. rzut oka

Offline

 

#4 2010-05-23 13:03:01

konduktor

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

poczekam jeszcze.....
dziękuje za uwagę . yoo


BEDUIN'S POWER !

Offline

 

#5 2011-05-06 15:48:55

trollinka

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

A'propos cypryjskiego dowodu. Po 6 latach pobytu wybrałam się żeby toto wyrobić bo podobno łatwiej w urzędach załatwić cokolwiek , w bankach też się cieszą itepe.
No i okazało się, że spóźniłam się o miesiąc , od 1-go kwietnia nie wyrabiają cudzoziemcom, pani powiedziała, że mam yellow slipa to po co mi dowód.

Ano chociażby na pamiątkę i bardzo chciałam okazać się w Polsce takim dowodzikiem z nazwiskiem pisanymi po grecku


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2011-05-06 17:03:31

kobra

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

A ja mam taki dowod,teraz na pamiatke.Moge pokazac  bezowym(jak kto nie wie kto to ,to -Pakistanczycy,Kurdowie,Hindusi,Iranczycy,Irakczyjcycy) mieszkancom UK ,zeby zabawic sie z nimi"Gdzie jest taki kraj,jak Cypr?"Wiekszosc nie wie.

Offline

 

#7 2011-05-06 18:12:52

krakus

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

"beżowi"powiadasz , kupuję tO!

Offline

 

#8 2011-05-06 20:31:05

kobra

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

krakus napisał:

"beżowi"powiadasz , kupuję tO!

to dla odroznienia od "czarnych" ,ale ja osobiscie wole towarzystwo murzynow ,w pracy ,na ulicy,gdziekolwiek niz tyc wyzej.Ale za rumunami z Cypru nie tesknie.

Offline

 

#9 2011-05-11 07:40:00

alibaba

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

rumunow bym do jednego wora nie wkaladal bo to rasa szczegolna
halasliwe lizodupcy


ale masz smakowitego avatara

Offline

 

#10 2011-05-26 07:53:00

grzeczny

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

pewna jestes co do tego dowodu bo ktos mi mowil ze skladal niedawno papierki i mu przyjeli.

Offline

 

#11 2011-07-18 13:40:11

POLOK

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

Kochani rodacy starajcie się  o te ID cypryjskie  ponieważ zaraz po Polsce  prezydencje w uni przejmuja Cypryjczycy . Rany boskie już  se  wyobrażam jak  kumbarosy zajadą do  Brukseli tymi swoimi  "Wózkami " i  zrozumiale że zaparkują pod Europarlamentem na chodniku zaraz przy wejściu bo blisko  no i oczywiste  że w zasięgu ręki winno być   kafenijo i kopcący grill pod oknami urzedów  tak jak to jest w NIKOZJI sam bylem w szoku jak to zobaczylem no ale trzeba być wyrozumialym  dla urzedników Ministerialnych   szczególnie jak się jest gościem .  A tak poważnie  to aż mie ciarki przechodzą na myśl o tej prezydenturze  no bo jak ta ogromna administracja cypryjska kierująca  tymi trzema miastami i kilkudziesięcioma wioskami nie umie se z tym poradzić ponieważ kieruje tym ręcznie   , to jak to będzie w Brukseli ? . Ponoć  w  Brukselskich  sklepach juz pojawiaja sie liczydla  w nowych krajach unijnych jeszcze nie zapomnieli jak to sie liczy ale co Ci biedni Anglosasi zrobia  . To dopiero bedzie " KABARET ".

Offline

 

#12 2011-07-20 16:20:40

Figa

Użytkownik

Re: Cypryjski dowód osobisty.

Polok , jak cypryjczycy zostaną "prezydentami" UE to będzie po prostu WESOŁO,
Nie ma to jak poczucie humoru!


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chcesz wiedzieć więcej ? Sprawdź! Lubsko https://bilina.ibetonove-jimky.cz