ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-06-26 21:59:08

konduktor

Użytkownik

Re: Nowy start.

.


BEDUIN'S POWER !

Offline

 

#17 2010-06-26 22:31:59

Franek_Kimono

Użytkownik

Re: Nowy start.

gabrielek napisał:

Czesc Kimono!

Na tym formu niema mozliwosci zbronienia dostepu jakiemukolwiek z uzytkownikow, wiem to od admina wiec jest to prawda. Jestem gotowy sie nawet zalozyc o 100 euro ze to nieprawda co sugeruje kimono.
Kazdy z uzytkownikow ma mozliwosc edycji lub usuwania s w o i ch postow czy tez tematow.

Moim zdanie to nie jest OK bo jak uzytkownik usunie zalozony przez siebie caly temat
to usunie rowniez zawarte w nim posty innych uzytkownikow.
Zglosilem wczoraj moje sugestie i chyba zostaly uwzglednione.

Gabrielku! nie masz co się zakładać o te 100 euro, szkoda mi twojej kieszeni ,lepiej wpadnij na kawkę i sam się przekonasz. Lista użytkowników jest dla mnie niedostępna, nie mogę edytować,  a o usuwaniu swoich postów czy tematów nie ma mowy...
Jaki to dziwny zbieg okoliczności, czyż nie prawda??
Wczoraj Admin usunął wszystkie posty, co by nie było jatki. Myślę, jednak że zapomniał dodać komu co zblokował i kto mu przeszkadza
zgłoś również moje sugestie, może również zostaną uwzględnione

Offline

 

#18 2010-06-26 22:47:23

konduktor

Użytkownik

Re: Nowy start.

konduktor napisał:

.

Nie Ma rady !
Panie grant 1263 ! Widze żeś sie Pan zalogował , Usunąłem właśnie "trojana" wyczysc " to Pan ( nadmiar poistów - oczywiście) Jasność będzie !


BEDUIN'S POWER !

Offline

 

#19 2010-06-26 23:02:22

gabrielek

Użytkownik

Re: Nowy start.

ale jaja, to jakis absurd! Jacy moderatozy? Czy naprawde nikt nie widzi ze na forum niema i nie bylo zadnego moderatora!!! 
W dziale "Porta Temporis" i "TPPS" ktore maja charakter informacyjny a nie forum (nawet sie nie da zamiescic posta mozna tylko odpowiadac) jest Grant ktory sie tym zajmuje (pisze przy tych dzialach jak byk "moderowane") Natomiast na forum wszyscy uzytkownicy maja takie same prawa! Miedzy innymi do usuwania napisanych przez siebie tematow z ktorego uzytkownik forum Grant skorzystal tak jak moglby to zrobic kazdy z uzytkownikow (tzn usunac utworzony przez siebie caly temat. Kto? komu? jakim mieczem? co wy piszecie?
Czy ktos zrozumial?

Udalo mi sie przekonac Eleferije ze to nie jest fair ze uzytkownk usuwa utworzony przez siebie caly temat i tym samym usuwa moje i nnych posty. Jezel ktos uwaza ze taka mozlwosc powinna byc to piszce do Niej.
Forum jest open jak oprogramowane tego typu, jest takie jak uzytkownicy  nikt nema na to wplywu.

P.S.
milo czytac ciekawy i kulturalny ton wypowiedzi

Offline

 

#20 2010-06-26 23:29:58

gabrielek

Użytkownik

Re: Nowy start.

A napisze se jeszcze, co mi tam.

Dzisiaj z przyjacielem rozmawiajac jak wiekszosci na forum wydaje sie ze jest jakis moderator,
zastanawialismy sie skad bierze sie taka wasalska potrzeba posiadania nadzorcy, pana,
ze nawet jak go niema, nieistnieje, to wszyscy go widza, stworza go w swoich wasalskich umyslach. Ciekawe.
To chyba ze strachu wassala przed wolnoscia. Skad w kazdym z nas tyle wasala?
Wiekszosc osob po "odsiadce" nie radzi sobie na wolnosci podobno ludzie ktorzy spedzili lata w wiezieniu czesto
nie chca zyc na wolnosci, chca wrocic do mamra tam maja "moderatora"
Moze zyjemy w spoleczenstwie tak zniewolonym  i ze strachu przed ta wolnoscia wszyscy pisza jak by byl jakis moderator? Nasza swiadomosc nie potrafi przyjac ze niema "pana". A moze musimy miec jakas wladze ktorea nienawidzimy  i jak jej niema to sobie musimy wyimaginowac i nienawidzidc, knuc, docinac.
A moze ktos ma inna teorie skad ta pomylka odnosnie foru Elefterij?

ooooops! pozno, dobranoc

Offline

 

#21 2010-06-26 23:41:51

konduktor

Użytkownik

Re: Nowy start.

gabrielek napisał:

A napisze se jeszcze, co mi tam.

Dzisiaj z przyjacielem rozmawiajac jak wiekszosci na forum wydaje sie ze jest jakis moderator,
zastanawialismy sie skad bierze sie taka wasalska potrzeba posiadania nadzorcy, pana,
ze nawet jak go niema, nieistnieje, to wszyscy go widza, stworza go w swoich wasalskich umyslach. Ciekawe.
To chyba ze strachu wassala przed wolnoscia. Skad w kazdym z nas tyle wasala?
Wiekszosc osob po "odsiadce" nie radzi sobie na wolnosci podobno ludzie ktorzy spedzili lata w wiezieniu czesto
nie chca zyc na wolnosci, chca wrocic do mamra tam maja "moderatora"
Moze zyjemy w spoleczenstwie tak zniewolonym  i ze strachu przed ta wolnoscia wszyscy pisza jak by byl jakis moderator? Nasza swiadomosc nie potrafi przyjac ze niema "pana". A moze musimy miec jakas wladze ktorea nienawidzimy  i jak jej niema to sobie musimy wyimaginowac i nienawidzidc, knuc, docinac.
A moze ktos ma inna teorie skad ta pomylka odnosnie foru Elefterij?

ooooops! pozno, dobranoc

Zaprawde , wytłumacz to Temu Który , wykasował posty !
Na pewno Ci to wytłumaczy ! Dosadnie!
A póki co , trzymaj sie ...... bo nie znasz dnia , ani godziny ! gabryielo-lku-lo.
Umyj ząbki i idz spać .
http://www.youtube.com/watch?v=4Sam5omG0v0


yOO


BEDUIN'S POWER !

Offline

 

#22 2010-06-27 03:58:33

me olvidaras

Użytkownik

Re: Nowy start.

hehe
jak już pisałem na innym "chorym" forum-ultramarynę albo się lubi...albo nienawidzi. A czaszami się KOCHA tą cholerę.
wybrałem wariant ostatni.
a teraz do "konduktora"-już Cię lubię. A dlaczego? Nie patrzysz przez pryzmat. Zdanie wyrabiasz sobie sam i...ALLELUJA...

Offline

 

#23 2010-06-27 04:04:33

me olvidaras

Użytkownik

Re: Nowy start.

czaszami

heh...
miało być "CZASAMI"
ale  wierzę w IQ czytających..
pytanie do Twórców WOLNEGO-mam nadzieję do końca świata-forum...
gdzie jest "edytuj"?

Offline

 

#24 2010-06-27 06:29:59

Franek_Kimono

Użytkownik

Re: Nowy start.

Gabrielek napisał: ale jaja, to jakis absurd! Jacy moderatozy? Czy naprawde nikt nie widzi ze na forum niema i nie bylo zadnego moderatora
W dziale "Porta Temporis" i "TPPS" ktore maja charakter informacyjny a nie forum (nawet sie nie da zamiescic posta mozna tylko odpowiadac) jest Grant ktory sie tym zajmuje (pisze przy tych dzialach jak byk "moderowane") Natomiast na forum wszyscy uzytkownicy maja takie same prawa! Miedzy innymi do usuwania napisanych przez siebie tematow z ktorego uzytkownik forum Grant skorzystal tak jak moglby to zrobic kazdy z uzytkownikow (tzn usunac utworzony przez siebie caly temat. Kto? komu? jakim mieczem? co wy piszecie?
Czy ktos zrozumial?



Sam chyba nie wiesz co piszesz i nie umiesz  czytać????

Gabriel! A to co znaczy???  grant1263    Moderator
U wszystkich pod nickiem jest UŻYTKOWNIK, Elefterija-Administrator,  to o czym Ty mówisz, że nie ma moderatora!!!! to dopiero są jaja......
Nie warto z normalnych ludzi robić debili

p.s Pozdrowienia dla Konduktora- Tak Trzymaj!!!!

Offline

 

#25 2010-06-27 08:19:36

gabrielek

Użytkownik

Re: Nowy start.

Dziendobry.
trzeci i ostatni raz wyjasniam:

1. forum jest nie moderowane
2. dzial informacyjny Bractwo i TPPS jest forum  jest
3. moderatorem w tych dzialach jest grant1263
4. mialas i masz na forum dokladnie takie same uprawnienia jak grant1263

czy to jest takie skomplikowane?

jezeli masz jeszce jakiekolwiek watpliwosci to zadzwon
pa

Offline

 

#26 2010-06-27 20:09:41

elefterija

Administrator

Re: Nowy start.

Witam i wyjaśniam!
Dotychczas każdy z Was mógł edytować swoje posty oraz usuwać zakładane przez siebie tematy.
Jednakże usuwając własny temat , znikały wypowiedzi wszystkich uczestników dyskusji . W ten spossób doszło do swoistej paranoii - Grant miał pełne prawo usunąć  (wolne forum), a reszta osób wypowiadających się w temacie miała pełne prawo zachować w sieci swoje wypowiedzi (z  tegoż samego powodu).

W tej chcwili posty będą usuwane WYŁĄCZNIE  na Waszą prośbę.

Konduktor: rzeczywiście nie ma możliwości edycji swoich postów, zawsze jest natomiast możliwość  napisania kolejnego posta. Wydawało mi się, że taka forma jest lepsza.

Dla tych , którzy troszczą się bardzo o pisanie poprawną polszczyzną polecam stronkę
http://bykom-stop.avx.pl/spellbound-spr … refox.html

Potraktujcie te zmiany jak kompromis , a nie zamach na wolność 

Offline

 

#27 2010-06-28 05:58:32

ha3k

Użytkownik

Re: Nowy start.

Zapawwde naprawde Yoo. Jak sie Proximo aka konduktor aka ****** czyli czlowiek o 100  nickach na jakims forum pojawi to zamienia wolnosc w burdel a temat w offtop.. 50 postow na dzien , 100 linkow do teledyskow , 0 treści na temat.  TROLL !


"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga; Łam, czego rozum nie złamie"

Offline

 

#28 2010-06-28 13:55:44

POLOK

Użytkownik

Re: Nowy start.

hi hi hi  Pamietam  taki  wywiad  amerykanskiego  dziennikarza  z Urbanem ( rzecznik rzadu Jaruzelskiego )    dziennikarz  pyta  dlaczego u  Was  nie ma   wolnosci    SLOWA      dlugo  dlugo  nic  i   Urban  odpowiada             A  U   WAS   MURZYNOW   BIJA  .       Nie  dlatego  przytaczam  te  slowa  ze  tesknie  za  komunizmem     lecz     tesknie   za  mlodoscia  .  To  tak  aby  odwrocic  temat .

Offline

 

#29 2010-06-28 15:01:52

ultramaryna

Użytkownik

Re: Nowy start.

ha3k
znam gorszego trolla , całe szczęście siedzi w Irlandii......i nam już nerwów nie psuje...........

Offline

 

#30 2010-06-28 17:04:29

ha3k

Użytkownik

Re: Nowy start.

"Gorszy" trol pewnie wroci niedlugo jak go znam :]


"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga; Łam, czego rozum nie złamie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chcesz wiedzieć więcej ? Sprawdź! Lubsko przegrywanie kaset vhs warszawa