ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2013-03-16 15:02:05

trollinka

Użytkownik

banksters

Co Wy na to, że banksterzy zabiorą z każdego konta 10%?
Nowy prezydent na początku kadencji wyciął niezły numer


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#2 2013-03-16 15:14:45

Andreas

Użytkownik

Re: banksters

Od depozytów powyżej 100 tysięcy euro. Więc jak masz 101 tysięcy to możesz się bać

Offline

 

#3 2013-03-16 21:45:12

andzia

Użytkownik

Re: banksters

Zabierają/kradną z każdego konta ,, tym co mają mniej niż 100tys. zabrali mniejszy procent, nie wiem dokładnie ile, ale policzę we wtorek.

ZARAZ ZACZNĘ BRZYDKO MÓWIĆ!!!!

Doczytaj sobie Andreas bo dzisiaj tłum przed bankomatami.

Offline

 

#4 2013-03-17 09:10:05

Andreas

Użytkownik

Re: banksters

Doczytałem, wszystkie serwisy prasowe o tym trąbią. Tym do 100tys. zabrali 6,75%.
W Limassol nie udało mi się wypłacić ani centa z bankomatu, nie było środków.
Nie zdają sobie sprawy czym grozi takie posunięcie?

Offline

 

#5 2013-03-17 09:17:25

trollinka

Użytkownik

Re: banksters

http://www.ekonomia24.pl/artykul/706292 … towki.html

http://www.rp.pl/artykul/706292,990769- … pozno.html

Reperkusje będą takie, że nikt normalny nie będzie trzymał kasy w cypryjskim banku, a okradzeni wyprowadzą to co zostało na Kajmany . No, ale bankstersi dostaną na pewno wysokie premie . A najlepsze jest to, że nikt nie jest w stanie doliczyć się ile tej kasy zajeb...i bo przecież tajemnica bankowa.
Zarżną gospodarkę ...


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#6 2013-03-17 20:47:32

roman

Użytkownik

Re: banksters

no ale wiecie, cypryjczycy sami są sobie winni bo brali kredyty, nie splacali, zyli jak lordowie, ludzią nie wypłacali za pracę a sami co dziennie w tawernach siedzieli, no to mają teraz za swoje. Ja tam na przykład nie czymam kasy w cypryjskim banku i im nie zaufam nigdy chociarz tyle lat tu jestem.

Offline

 

#7 2013-03-18 13:47:34

woman

Użytkownik

Re: banksters

zle mowisz roman, przemawia przez ciebie chyba zawisc typowo polska przypadlosc. jak czlowiek sklada pieniadze w banku to ufa ze kiedy chce przyjdzie i mu je wyplaca, a rzad ma byc gwarantem ze bank nie zrobi przekretu. a tu okazalo sie ze rzad zrobil przekret. nie ma znaczenia czy cypryjczyk jada w tawernie czy nie jada, to jego sprawa, mylisz pojecia.

Offline

 

#8 2013-03-18 19:54:17

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: banksters

Jaki rząd - taka gwarancja. W tym przypadku trojka, a właściwie główne skrzypce grają tu Niemcy, wyczekali na odpowiedni moment, czyli wtedy kiedy stary prezydent odchodzi, a nowy jeszcze jest na tyle nowy, że można nim sterować i pewnie nastraszyć.
Moim zdaniem, na Cyprze się nie skończy, takie małe państewko to dla ue poligon doświadczalny.

Offline

 

#9 2013-03-19 10:37:23

trollinka

Użytkownik

Re: banksters

Tu jest ciekawy artykuł , nie z jakiegoś polszmatu czy tefałenu:

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik- … -wygladalo


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#10 2013-03-19 22:21:03

kobra

Użytkownik

Re: banksters

Offline

 

#11 2013-03-20 19:47:27

andzia

Użytkownik

Re: banksters

Najważniejsze dla mnie, że ten durny pomysł nie przeszedł.
Ale w szkole u dziecka mówili, że Laiki sprzedali, my tam kasy nie trzymamy, ale siostra ma tam konta, ciekawe co może teraz się wydarzyć.

Offline

 

#12 2013-03-20 20:11:16

roman

Użytkownik

Re: banksters

ja mam pieniadze w laiki bank, to moze być nie ciekawie. A wogle slyszałem teras w telewizji że to był pomysł tego nowego prezydenta cypryjskiego a nie uni europejskiej. pewnie chciał się gupek podlizać bo nowy to wlasnemu narodowi o malo krzywdy nie zrobił , eh szkodagadać.

Offline

 

#13 2013-03-20 20:54:47

alibaba

Użytkownik

Re: banksters

Roman, śpij spokojnie , Laiki nie jest sprzedane Przynajmniej w/g Reutersa.
Andzia Ty też zamętu nie siej dziewczyno i plotek pod szkołą nie słuchaj.

Roman, nie o to chodzi, że nowy prezydent to głupek, trojka na pewno wywierała wpływ na niego, a teraz zaprzecza bo fala niepokoju przeszła po całej Europie. Niby taki malutki Cypr, a jednka kazdy pomyślał "skoro na Cyprze tak robią to u nas też mogą". No to zgonilła trojka tą decyzję na prezydenta z dzikiego kraju. :0

Offline

 

#14 2013-03-21 05:58:37

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: banksters

roman napisał:

ja mam pieniadze w laiki bank, to moze być nie ciekawie. A wogle slyszałem teras w telewizji że to był pomysł tego nowego prezydenta cypryjskiego a nie uni europejskiej. pewnie chciał się gupek podlizać bo nowy to wlasnemu narodowi o malo krzywdy nie zrobił , eh szkodagadać.

Rząd złożył oświadczenie, że Marfin Laiki Bank nie został sprzedany.
Ja też słyszałem jak unia wycofuje to co wcześniej powiedziała, już serwisy informacyjne podają, że to był cypryjski pomysł z zabieraniem pieniędzy z kont. Ale nie ma to jak zgonić swoje nieudolne działania na innych
W każdym razie dobrze , że się Cypryjczycy postawili.

Offline

 

#15 2013-03-22 22:10:14

kobra

Użytkownik

Re: banksters

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-21907022  i jest rabunek z kont,a banki sprzedane grekom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl