ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2012-11-14 10:11:32

trollinka

Użytkownik

Chemtrails

Co do diabła dzieje się na tym cypryjskim niebie?! Jakiś czas był spokój, głównie w lecie, a teraz z powrotem pojawiły się te cholerne chemtrails. Dzisiaj rano było piękne , błękitne niebo, a po godzinie naliczyłam 8 równiutkich smug , ciągnących się ze wschodu na zachód , i 2 przecinające je. Niech mi tylko nikt nie pisze, że są to zwykłe smugi kondensacyjne jakie pozostawia samolot. Smugi kondensacyjne pojawiają się i znikają, a to cholerstwo pozostaje na niebie parę godzin, wiatr je rozwiewa i po jakimś czasie wyglądają jak rozciągnięte chmury.

Jakim dziadostwem opryskują nas z powietrza?


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#2 2012-11-14 10:39:14

deniro

Użytkownik

Re: Chemtrails

głową muru nie przebijesz, a tu masz jeszcze gorzej bo mieszkasz w kraju gdzie takie rzeczy nikogo nie obchodzą, tu są ludzie co wyrzucają pralki ,lodowki i stare graty nad morzem centralnie na plaży,a myślisz ze bedą się interesowac co kto im na te zakute łby z powietrza zrzuca? zapomnij...


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#3 2012-11-14 11:35:22

Andreas

Użytkownik

Re: Chemtrails

deniro napisał:

głową muru nie przebijesz, a tu masz jeszcze gorzej bo mieszkasz w kraju gdzie takie rzeczy nikogo nie obchodzą, tu są ludzie co wyrzucają pralki ,lodowki i stare graty nad morzem centralnie na plaży,a myślisz ze bedą się interesowac co kto im na te zakute łby z powietrza zrzuca? zapomnij...

I tu się mylisz . Na Cyprze jest Partia Zielonych i nieraz czytałem, że prężnie działa. M.in. w sprawie chem trails , ale też ostatnio bardzo dużo w sprawie zniesienia "angielskich baz śmierci" - tak mówią na Akrotiri.
Temat chem trails jest ponoć najczęściej wpisywanym w google , ale jak widać ktoś sobie bimba z tego .
Nad Limassol też tego jest pełno, ale widzę, że okresami.

Offline

 

#4 2012-11-14 12:11:01

maverick

Użytkownik

Re: Chemtrails

A jak ja mówię że koniec świata będzie to się nabijacie, a sami wierzycie w różne dziwne rzeczy

Offline

 

#5 2012-11-15 10:27:47

papryka

Użytkownik

Re: Chemtrails

O czym wy znowu gadacie?! To chyba jakas zaraza bo ostatnio wszędzie straszą, zarazkami, skażoną wodą, zamachami, końcem świata, kryzysem a teraz smugami na niebie no bo tego jeszcze nie nadawali.
Wy naprawdę wierzycie w te wszystkie teorie spiskowe czy tak wam sie w pracy nudzi ze piszecie co ślina na język przyniesie?

Offline

 

#6 2012-11-15 11:56:37

traffic

Użytkownik

Re: Chemtrails

śpij dalej kobieto...
chemtrails - potworny plan depopulacji świata !

elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat.

rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą "pandemię raka", chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.

istnieją dowody aby wykazać powyższe, w postaci odpowiednich dokumentów i oświadczeń, oraz przeprowadzonych badań naukowych (patrz niżej).

temu celowi właśnie ma służyć, propagowany już od lat (lecz z gruntu fałszywy) pogląd, iż z powodu nadwyżki gazów cieplarnianych nasz klimat się ociepla. tzw. chemtrails, czyli smugi chemiczne. które maja niby za zadanie ochłodzić nasz klimat, obserwujemy już kilka lat, a natężenie rozpryskiwania ich po niebie systematycznie rośnie.

pomimo niezliczonej ilości oficjalnych dokumentów i dowodów, nie wszyscy jeszcze wierzą w to zjawisko.

już niedługo nie będzie miało znaczenia kto w co wierzy, ponieważ miliony ludzi będzie umierać w bólach, wpierw jednak oddając cały swój dorobek przemysłowi farmaceutycznemu, w którym te same elity światowe mają swoje udziały.

Offline

 

#7 2012-11-15 12:17:03

trollinka

Użytkownik

Re: Chemtrails

papryka napisał:

O czym wy znowu gadacie?! To chyba jakas zaraza bo ostatnio wszędzie straszą, zarazkami, skażoną wodą, zamachami, końcem świata, kryzysem a teraz smugami na niebie no bo tego jeszcze nie nadawali.
Wy naprawdę wierzycie w te wszystkie teorie spiskowe czy tak wam sie w pracy nudzi ze piszecie co ślina na język przyniesie?

Czemu teorie ? A nie po prostu spiski?
Weźże wpisz sobie dziewczyno w google hasło "chemtrails" ewentualnie "czym spryskiwany jest świat" i poczytaj, a potem pisz. Poczytaj o HAARP , a w google trends zawsze możesz sprawdzić ile razy jakieś hasło było wyszukiwane.
O chemtrails się głośno i otwarcie rozmawia, jak poszukasz to znajdziesz petycję w tej sprawi do podpisania , którą podpisało już przeszło sto tysięcy osób więc nie opowiadaj, że akurat tu Cię ktoś straszy.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#8 2012-11-16 15:22:50

papryka

Użytkownik

Re: Chemtrails

Poczytałam i znalazłam wyjaśnienie tych "cudownych smug" . Eksperci się wypowiadają, że to jest normalna skraplająca się para wodna, która tworzy się w szczególnych warunkach. I dlatego nie widać zawsze takich smug bo czasami są te sprzyjające warunki pogodowe, a czasami jest inna wilgotność i ich nie ma.
A po za tym to patrzyłam w niebo i ja na szczęście nie widzę nic innego niż zwykłe chmury, ale jak mówi pismo święte "szukajcie a znajdziecie" 
Chyba w innym Pafos mieszkamy.

Offline

 

#9 2012-11-16 16:13:02

maverick

Użytkownik

Re: Chemtrails

Ty Traffic to nieźle zakręcony jesteś, ale w te smugi wierzę bo też je z bratem widzimy, a nasi rodzice też mówią, że nad naszym rodzinnym miastem co chwilę takie paski na niebie są i ludzi to niepokoi. Ale nawet jak się piszę do urzędu miasta o wyjaśnienie to zbywają, nie odpowiadają na pisma, albo odpisują żeby się zwrócić do rządu i takie tak zbywające hasełka
Ale ja nie rozumiem jak oni się zabezpieczają przed działaniem tych smug bo sobie na głowę też to spuszczają.

Offline

 

#10 2012-11-16 16:36:47

trollinka

Użytkownik

Re: Chemtrails

papryka napisał:

Poczytałam i znalazłam wyjaśnienie tych "cudownych smug" . Eksperci się wypowiadają, że to jest normalna skraplająca się para wodna, która tworzy się w szczególnych warunkach. I dlatego nie widać zawsze takich smug bo czasami są te sprzyjające warunki pogodowe, a czasami jest inna wilgotność i ich nie ma.

Rzecz w tym, że patrząc w niebo można zaobserwować , że u lecących równocześnie dwóch samolotów , za jednym ciągnie się zwykła smuga kondensacyjna, która znika po paru chwilach, a za drugim tworzy się smuga, która utrzymuje się jeszcze przez parę godzin i zamienia się w podłużną chmurę. Co ciekawe, jak obserwowałam parę godzin samoloty latające nad moim domem , to okazało się, że smugi zostawiają (w tym konkretnym dniu) wszystkie samoloty lecące z Larnaki gdziekolwiek, a te lecące np. z Dubaju czy innych miejsc z Azji, Arabii czy Dalekiego Wschodu , takich smug nie zostawiają.



papryka napisał:

A po za tym to patrzyłam w niebo i ja na szczęście nie widzę nic innego niż zwykłe chmury, ale jak mówi pismo święte "szukajcie a znajdziecie" 
Chyba w innym Pafos mieszkamy.

Ja pisałam w dniu 14.11, a Ty kiedy obserwowałaś niebo nad sobą ? Może po prostu później. Czytaj uważnie.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#11 2012-11-18 09:51:36

papryka

Użytkownik

Re: Chemtrails

trollinka napisał:

Co ciekawe, jak obserwowałam parę godzin samoloty latające nad moim domem , to okazało się, że smugi zostawiają (w tym konkretnym dniu) wszystkie samoloty lecące z Larnaki gdziekolwiek, a te lecące np. z Dubaju czy innych miejsc z Azji, Arabii czy Dalekiego Wschodu , takich smug nie zostawiają.

Czyli jesteś jasnowidzem na dodatek   . Patrzysz na samolot i od razu wiesz z kąd i do kąd leci. Ubawiłam się   .

Offline

 

#12 2012-11-19 08:22:59

krakus

Użytkownik

Re: Chemtrails

traffic , jak chcesz być zdrowy psychicznie to dam ci radę, wyluzuj.
Jak się nie da czegoś zmienić to nie walcz z wiatrakami.

Offline

 

#13 2012-11-19 10:36:44

darjush

Użytkownik

Re: Chemtrails

OMG... ostatnio ktoś mi opowiadał, że ludzie coś takiego wymyślili, ale byłem na 110% pewny, że sobie bekę skręcił .... nie wierzę, że nawet z tego można teorie spiskowa zrobić

Czekam teraz na wykrycie spisku dlaczego cytryny są żółte.

Offline

 

#14 2012-11-19 11:07:50

traffic

Użytkownik

Re: Chemtrails

krakus napisał:

traffic , jak chcesz być zdrowy psychicznie to dam ci radę, wyluzuj.
Jak się nie da czegoś zmienić to nie walcz z wiatrakami.

zawsze kiedy kogoś przekonuję do tego, że chemtrails to fakt, pojawiają się podobne pytania "no i co z tym zrobisz", "gdzie jeszcze walczysz", "weź te swoje dowody i zgłoś to na policję" ściana niedowierzania i obojętności jest potężna. mam tego świadomość, dlatego na tyle na ile pozwala mi czas, ograniczam się do kilku dyskusji w sieci. rozmowy ze znajomymi, z ludźmi z pracy mam już za sobą. wierzę w to, że świadome śmiertelnego zagrożenia społeczeństwo samo upomni się o zaprzestanie tych praktyk.

Offline

 

#15 2012-11-19 15:48:36

trollinka

Użytkownik

Re: Chemtrails

papryka napisał:

trollinka napisał:

Co ciekawe, jak obserwowałam parę godzin samoloty latające nad moim domem , to okazało się, że smugi zostawiają (w tym konkretnym dniu) wszystkie samoloty lecące z Larnaki gdziekolwiek, a te lecące np. z Dubaju czy innych miejsc z Azji, Arabii czy Dalekiego Wschodu , takich smug nie zostawiają.

Czyli jesteś jasnowidzem na dodatek   . Patrzysz na samolot i od razu wiesz z kąd i do kąd leci. Ubawiłam się   .

http://www.flightradar24.com/

Kliknij na samolot, w bocznym pasku wyświetlą Ci się informacje o tym jaki to rodzaj samolotu, skąd dokąd leci, jaka wysokość, prędkość itp. Nie potrzebujesz do tego jasnowidza
Życzę miłej zabawy.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl