ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2012-10-24 10:51:27

targa

Użytkownik

kredyty, co z nimi ?! :((

Co się porobiło w tych bankach, że przestali udzielać kredytów? Mamy DOSKONAŁĄ historię kredytową w Laiki Bank , zaciągaliśmy tam kredyty na samochody i meble i nigdy nawet dnia się nie spóźnialiśmy ze spłatą, i co? I nic, następnego nie dadzą i nie ma nawet do kogo uderzyć . Ktoś wie co tu chodzi? Albo gdzie NA PEWNO taki kredyt uzyskamy? Jakieś podpowiedzi.

Offline

 

#2 2012-10-24 11:34:32

trollinka

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

Coś się porobiło , nie tylko w Laiki, ale w ogóle we wszystkich bankach greckich i cypryjskich, że uzyskanie kredytu graniczy z cudem. Laiki nie udziela w ogóle, za to chętnie przyjmie Twój kapitał w depozyt, w innych wymagają zabezpieczeń typu Cypryjczyk z wypłatą z sektora państwowego. Nie wiem czy w którymkolwiek banku da się wziąć kredyt.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#3 2012-10-24 12:10:36

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

W czasach kryzysu ściąga się kasę od ludzi, a nie odwrotnie. A dzisiaj czytałem ciekawy artykuł "O tym, że Łotwa staje się bardzo poważnym rywalem Cypru, w konkurencji o rosyjskie depozyty, świadczą m.in. detale kilku przeprowadzonych niedawno transakcji."

http://forsal.pl/artykuly/656743,cypr_w … ozyty.html

Offline

 

#4 2012-10-26 08:44:58

maverick

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

A ja kredytów nie biorę! Tak mnie rodzice nauczyli, że jak się coś chce mieć to trzeba zacisnąć pasa i oszczędzać. I ten sposób jest dobry bo nie trzeba się uzależniać od czyjegoś widzimisię, jak mam kasę to odkładam, a jak mam mniej to odkładam mniej, a jak się ma raty w banku to zawsze musisz płacić , masz czy nie masz , banku nie obchodzi, że w tym miesiącu masz inne płatności.

Offline

 

#5 2012-10-26 08:58:08

grzeczny

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

maverick napisał:

A ja kredytów nie biorę! Tak mnie rodzice nauczyli, że jak się coś chce mieć to trzeba zacisnąć pasa i oszczędzać. I ten sposób jest dobry bo nie trzeba się uzależniać od czyjegoś widzimisię, jak mam kasę to odkładam, a jak mam mniej to odkładam mniej, a jak się ma raty w banku to zawsze musisz płacić , masz czy nie masz , banku nie obchodzi, że w tym miesiącu masz inne płatności.

taaa, jasne, jak ktos potrzebuje samochod zeby dojezdzac do pracy , to bedzie odkladal na niego 2 lata.
powiedzial co wiedzial:/

Offline

 

#6 2012-11-01 19:27:18

ewka

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

a probowalas w innych bankach niz cypryjskie i greckie?

Offline

 

#7 2012-11-29 10:13:54

Bogna_z_Poronina

Użytkownik

Re: kredyty, co z nimi ?! :((

maverick napisał:

A ja kredytów nie biorę! Tak mnie rodzice nauczyli, że jak się coś chce mieć to trzeba zacisnąć pasa i oszczędzać. I ten sposób jest dobry bo nie trzeba się uzależniać od czyjegoś widzimisię, jak mam kasę to odkładam, a jak mam mniej to odkładam mniej, a jak się ma raty w banku to zawsze musisz płacić , masz czy nie masz , banku nie obchodzi, że w tym miesiącu masz inne płatności.

Ja też nie biorę; tak po prawdzie człowiekowi do życia jest niewiele potrzeba, od wielu rzeczy można się obejść. I jak się pracuje to da się odłożyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl