ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2012-08-27 17:16:04

ultara

Użytkownik

Re: aborcja

A niby jak mam zadać to pytanie żeby nikogo nie urazić?

Offline

 

#17 2012-08-28 09:23:51

deniro

Użytkownik

Re: aborcja

ultara napisał:

A niby jak mam zadać to pytanie żeby nikogo nie urazić?

Pewnie na pw pisać do każdego z osobna


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#18 2012-08-28 21:43:19

von_trupka

Użytkownik

Re: aborcja

ten temat kosztuje 350 euro w kazdej prywatnej placowce, lokalny nfz tego nie refunduje, z jakich przyczyn nie wiem, ale przynajmniej nie zieje glupota jak nasz sejm i nie wprowadza zakazu . do generala nie masz sie co wybierac, od razu idz do pierwszej z brzegu przychodni prywatnej.

Offline

 

#19 2012-08-29 08:04:31

von_trupka

Użytkownik

Re: aborcja

zapomnialam dodac ze sa terminy, dobrze wybrac sie wczesniej i ustalic co jak i kiedy.

Offline

 

#20 2012-09-02 13:18:25

ultara

Użytkownik

Re: aborcja

W każdym razie tym co odpowiadają sensownie bez pouczania i osądzania dziękuję za wszelkie informacje.

Offline

 

#21 2012-10-11 13:59:54

trollinka

Użytkownik

Re: aborcja

mgła_poranna napisał:

To jest niemoralne żeby pisać na zwykłym forum o takich sprawach.

Jeżeli jesteś przeciwko aborcji to jej sobie nie rób.

Ustawa antyaborcyjna jest niezgodna z konstytucją. Mam niezbywalne prawo do decydowania o sobie, a co za tym idzie również o tym czy chcę się rozmnożyć czy nie. Dałyśmy się zepchnąć facetom do narożnika i pozwalamy żeby to oni decydowali o nas, tak jakby 50% społeczeństwa była niedorozwinięta umysłowo.
To kobieta, a nie mężczyzna ponosi skutki decyzji : obojętne czy urodzi czy nie!
Sam sposób rozmów, jakie się toczą w sejmie na temat aborcji, jest ohydny i demagogiczny.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#22 2012-10-15 14:56:50

von_trupka

Użytkownik

Re: aborcja

a ja na temat aborcji, ale od innej strony. znowu ten problem wrocil w polsce na tapete i malo im ze taka ustawa juz jest to jeszcze chca zaostrzenia przepisow i palanty chca aby kobiety rodzily nawet wtedy kiedy plod jest uszkodzony. masakra!

Offline

 

#23 2012-10-17 08:54:16

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: aborcja

Możesz spać spokojnie, w tym składzie parlamentarnym ta ustawa nie przejdzie. Raczej należy się obawiać innej rzeczy, temat aborcji to temat zastępczy , to przykrywka do czegoś , jakiejś niezłej miny, którą nam szykuje rząd.

Offline

 

#24 2012-10-19 10:22:33

Pan_Cernik

Użytkownik

Re: aborcja

von_trupka napisał:

a ja na temat aborcji, ale od innej strony. znowu ten problem wrocil w polsce na tapete i malo im ze taka ustawa juz jest to jeszcze chca zaostrzenia przepisow i palanty chca aby kobiety rodzily nawet wtedy kiedy plod jest uszkodzony. masakra!

Napisz petycję w tej sprawie i wrzuć tu do podpisania, w końcu to Was , kobiety ta sprawa najbardziej dotyka.

Offline

 

#25 2012-12-06 14:19:17

papryka

Użytkownik

Re: aborcja

Pancernik napisz ty petycję , a my podpiszemy
Tak tylko żartuję bo wiem że ten temat to jednak dotyczy kobiet jakby nie gadać, a to  co odwalają palanty w sejmie to inna bajka, podnoszą człowiekowi ciśnienie.
Do mnie też przyjechała koleżanka z Polski w tej przykrej sprawie bo w Polsce do lekarza bała się iść że pójdzie do paki jak ją jakiś nawiedzony moher nakryje. Narzekamy na Cypr ale jak się poszuka to plusy też się znajdą.

Offline

 

#26 2012-12-07 09:16:21

mgła_poranna

Użytkownik

Re: aborcja

Nawiedzony moher jak by ją nakrył to może jedno istnienie ludzkie zostanie uratowane. Co to za kobiety które potrafią zabijać własne bezbronne dzieci?

Offline

 

#27 2012-12-07 09:46:33

ultara

Użytkownik

Re: aborcja

Najlepiej jak się dziecko zaplanuje i pojawia się na świecie, oczekiwane i kochane, ale nie zawsze tak bywa. Czasami ciąża jest zagrożeniem dla matki , a czasami sytuacja życiowa zmusza to takiego kroku. Na pewno nie jest to łatwa decyzja, ale nie powinno się oceniać takich osób, każdy ma swój rozum i swoje sumienie.

Offline

 

#28 2012-12-07 10:14:56

mgła_poranna

Użytkownik

Re: aborcja

Ostatnio jak się słucha to okazuje się że co któraś ciąża stanowi zagrożenie dla życia matki. Jakoś wcześniej kobiety rodziły i to nie po szpitalach, a w domach i potrafiły wstać po porodzie i krowę wydoić, i jakoś nie stanowiło to zagrożenia, a teraz same hrabianki, ciąża im szkodzi, zabije je więc lepiej pozbyć się balastu.

Offline

 

#29 2012-12-07 13:59:22

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: aborcja

mgła_poranna napisał:

Ostatnio jak się słucha to okazuje się że co któraś ciąża stanowi zagrożenie dla życia matki. Jakoś wcześniej kobiety rodziły i to nie po szpitalach, a w domach i potrafiły wstać po porodzie i krowę wydoić, i jakoś nie stanowiło to zagrożenia, a teraz same hrabianki, ciąża im szkodzi, zabije je więc lepiej pozbyć się balastu.

Sorry ale gadasz głupoty. U każdego gatunku ciąża jest drenażem sił witalnych matki w stronę dziecka. Ciąża może okaleczyć ciało matki, może ją też zabić. Oczywiście tak bywa, a nie że jest regułą, ale w dobie chorób cywilizacyjnych typu cukrzyca, problemy hormonalne, problemy z układem krążenia i masę innych sprawia, że kobiety często mają problemy z własnym zdrowiem, a co dopiero jeżeli do tego dochodzi nowy organizm w łonie.  Tyle jeśli chodzi o fakty a nie pobożne życzenia co by wszyscy byli szczęśliwi a wszystkie problemy są wydumane i do ogarnięcia u nowoczesnego szamana.


Jescze tysiąclecie temu niemało  pierwszych porodów kończyło się
śmiercią matki i dziecka.

www.historycy.org/index.php?showtopic=32280

Offline

 

#30 2012-12-09 10:32:53

mgła_poranna

Użytkownik

Re: aborcja

Ale teraz poród nie jest śmiertelnym zagrożeniem dla kobiety i ciąża tym bardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl