ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2010-07-18 20:10:04

me olvidaras

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

hehe dobry temacior
BIG brawo dla zakładającej
w pełni się z nią zgadzam
Ultramaryna tez rację ma.
do czegoś to forum ma służyć. Przecież jest wolne?
PW też po coś ktoś wymyślił? Np.właśnie do umawiania sie na randki. A dlaczego nie?
Duża grupa Polaków nie ma czasu,albo siły po pracy.
Przejżeć forum... To nie jest wysiłek. A może własnie taki wolny temat się trafi?
Może COŚ z tego wyjdzie...
Tysiące par poznaje się dzięki netowi. Czasami są dłużej ze sobą,czasami krócej.
Że ktoś ma AŻ 28,czy 29 lat i jest sam? To takie dziwne????
Pojęcie singla nie jest chyba wszystkim znane.Może lepiej na siłę w wieku /?/ być przed ołtarzem????
A kolega który wie o czym rozmawiają rodacy przy piwie,to albo szpieg-albo w tych rozmowach uczestniczy.

Offline

 

#17 2010-08-04 17:38:42

Hrabia Cagliostro

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

No doprawdy nie rozumiem świętego oburzenia Rodżera.

Ja, w imieniu swoim i moich kolegów, postuluję do administracji o to , aby dzieł "Towarzyskie" stanowiło oddzielne forum. Nie żeby było wrzucone do worka z humor+absurd i informacje praktyczne. Takie ogłoszenia towarzyskie są jak najbardziej wskazane na emigracji.  W Polsce cieszą się dużym powodzeniem, myślę, że tu też mają rację bytu.

Offline

 

#18 2010-08-04 17:45:09

gabrielek

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

Brawo Hrabia! wreszcie ktos odwazny. Popieram w pelni apel do administracji. Kto sie przylacza?

Offline

 

#19 2010-11-28 12:30:39

Lola

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

Nie było mnie tu długo , ale muszę Was poinformować, że wątek przeze mnie założony nie był taki bezsensowny jak mi co niektórzy tu zarzucali. Od paru miesięcy spotykam się z fajnym facetem, którego poznałam dzięki tej właśnie rubryce.
Czyli można spotkać kogoś fajnego dzięki netowi, trochę odwagi życzę rodakom!

Offline

 

#20 2010-11-29 07:56:17

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

Oczywiście , że na forum powinien być dział "towarzyski" , tak jest na większości polonijnych forów. Znajomy mieszkał w UK i tam prężnie ten dział na lokalnych forach działa, jest jeden z częściej odwiedzanych działów.
Ja zaobrączkowany jestem, ale rozumiem, że ludziom obu płci na obczyźnie może brakować polskiego towarzysza.

Offline

 

#21 2010-11-29 09:52:55

Andreas

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

W UK jest nas Polaków nieporównywalnie więcej niż tutaj pewnie więcej osób odwiedza takie stronki. Ja chyba miałbym pewne obawy żeby poszukiwać kogoś do towarzystwa w ten sposób bo co jak umówię się w pubie i ta osoba zupełnie nie przypadnie mi do gustu, ciężka sprawa i niezręczna. Nie powiem centralnie lasce , że mi się nie podoba i tylko wypada się z nią pomęczyć chociaz jeden wieczór

Offline

 

#22 2010-12-03 08:59:30

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

Jak popiszesz z jakąs kobietką na czacie to też masz rozeznanie kto zacz.

Offline

 

#23 2010-12-03 09:01:17

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: towarzysz czasu wolnego

Jak popiszesz z jakąs kobietką na czacie to też masz rozeznanie kto zacz. Jak poprosisz o zdjęcie to chyba nie przyśle jakiejś ściemy , wiadomo, ze to wyjdzie przy najbliższym spotkaniu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki