ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-18 23:22:06

POLOK

Użytkownik

Do GABRIELKA ! Czas na zmiany

Dlaczego ludzie tak rzadko osiagaja   sukces!

Sukces w życiu osiągają najczęściej ludzie o szerokich horyzontach, silnej potrzebie działania, myślący kreatywnie, postępujący w sposób niestandardowy. Stale poszukują nowych możliwości i nowych rozwiązań.

Tymczasem ogromna większość populacji działa w sposób standardowy. Powiela postępowanie swoich rodziców, znajomych, czy wzorców poznanych z mediów. Podstawową przyczyną tego jest wychowanie, szkoła i naturalny instynkt naśladowczy. Wydaje im się, że najłatwiej i najbezpieczniej powielać znane i sprawdzone metody

Offline

 

#2 2011-12-22 21:00:38

papryka

Użytkownik

Re: Do GABRIELKA ! Czas na zmiany

A czemu to piszesz do Gabrielka a nie do wszystkich? Człowiek nie wie czy może coś dopisać,  komentarz. 
Nasza matematyczka w gimnazjum to sama mawiała - rozszerzyć horyzontyyyyyy!   Ale jak rozszerzyć jak polonistka gada "co autor miał na myśli". A skąd ona albo ktoś wie co szekspir miał na myśli ?

A Ty Polok jesteś taki niestandardowy?  No nie wiem, w portfelu ci nie mieszkam, ale chyba prędzej byś teraz pisał do nas z Borneo czy Nowej Zelandii a nie z Irlandii.

Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt .

Offline

 

#3 2011-12-23 11:03:53

gabrielek

Użytkownik

Re: Do GABRIELKA ! Czas na zmiany

No coz, jezeli tak to pozwole sobie zacytowac mojego przyjaciela, znanego psychologa, ktory oposcil Cypr jakies 4 lata temu:

......"Istniej wiele podziałów kosiarek do trawy. Na przykład wg rodzaju napędu: ręczne (mechaniczne), akumulatorowe, elektryczne, spalinowe; wg sposobu cięcia wyróżnia się: bębnowe, rotacyjne, listwowe..."

ale moze sie myle
wesolych swiat

Offline

 

#4 2013-08-07 23:00:38

mgła_poranna

Użytkownik

Re: Do GABRIELKA ! Czas na zmiany

POLOK napisał:

Dlaczego ludzie tak rzadko osiagaja   sukces!

Sukces w życiu osiągają najczęściej ludzie o szerokich horyzontach, silnej potrzebie działania, myślący kreatywnie, postępujący w sposób niestandardowy. Stale poszukują nowych możliwości i nowych rozwiązań.

Tymczasem ogromna większość populacji działa w sposób standardowy. Powiela postępowanie swoich rodziców, znajomych, czy wzorców poznanych z mediów. Podstawową przyczyną tego jest wychowanie, szkoła i naturalny instynkt naśladowczy. Wydaje im się, że najłatwiej i najbezpieczniej powielać znane i sprawdzone metody

No i tak sobie dawno temu to czytałam...niby takie nic...ale jednak dało do myślenia...i pomyślałam że pomyliłam się w ocenie mojego męża bo kiedyś myślałam że to porządny czlowiek...ale zaraz mi przyszlo do głowy że nie muszę do końca życia tkwić w tym błedzie...i ROZWIODŁAM SIĘ!!!
I jestem dumna z siebie...
Będzie ciężko ale i tak lżej niż było...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs