ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-11-15 19:05:01

POLOK

Użytkownik

Dzień Niepodleglości

Patrzac na to co  dzialo się w Warszawie w trakcie marszów popoludniowych , na przekazy telewizyjne różne jak i filmy  niezalezne   odnoszę takie wrazenie ze  " chlopcy ostro dobijają sie o wladzę " a metody mają jak z podreczników  z o m o .  Jedno  jest tylko pewne że w marszach bralo udzial kilkadziesiąt tysięcy ludzi jak z lewa tak i z prawa  a jedno mają wspólne  " BYLI TO LUDZIE MLODZI "  więc cos ich pchnelo na ulice, chcieli cos zaprotestowac  powiedzieć bo innej mozliwości nie mają .A Ci co powinni ich wysluchać przygotowali im niezlą  JATKE .               



                         KRAJ PIEKNY   tylko   WLADZA  do DUPY !

Offline

 

#2 2011-11-16 08:17:21

Mr.Trout

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

A ja znam zupełnie inną relację od brata, którego synowie brali udział w tym powiedzmy pochodzie. Ci moi bratankowie o zamieszkach dowiedzieli się z tv , cały przemarsz odebrali jako bardzo pokojowy. Tak jak piszesz Polok, udział brało kilkadziesiąt tysięcy osób  w większości wszystko odbyło się tak jak powinno, ale o tym telewizja milczy i zauważ nie pokazują nawet wzmianki o reszcie uczestnikach, zajęto się za to nagłaśnianiem incydentu z chuliganami z Niemiec , i od paru dni jedynie ten temat jest poruszany i wręcz "maglowany".
Może celowo?

Offline

 

#3 2011-11-16 15:15:25

trollinka

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

POLOK napisał:

Patrzac na to co  dzialo się w Warszawie w trakcie marszów popoludniowych , na przekazy telewizyjne różne jak i filmy  niezalezne   odnoszę takie wrazenie ze  " chlopcy ostro dobijają sie o wladzę " a metody mają jak z podreczników  z o m o .  Jedno  jest tylko pewne że w marszach bralo udzial kilkadziesiąt tysięcy ludzi jak z lewa tak i z prawa  a jedno mają wspólne  " BYLI TO LUDZIE MLODZI "  więc cos ich pchnelo na ulice, chcieli cos zaprotestowac  powiedzieć bo innej mozliwości nie mają .A Ci co powinni ich wysluchać przygotowali im niezlą  JATKE .               



                         KRAJ PIEKNY   tylko   WLADZA  do DUPY !

No prawda, że coś tych ludzi pchnęło na ulicę.
Jakieś arcyciekawe czasy nastały i jedno co można stwierdzić , że nudą w polityce nie wieje, cały czas coś się dzieje. NIESTETY.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#4 2011-11-17 10:56:30

POLOK

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

Mr. Trout  masz racje mój syn też uczestniczyl w tym marszu i  nie widzial żadnych incydentów .Myslę że te które się odbyly  to aż sie prosi powiedzieć że na pokaz bo potrzebna byla przyczyna aby prawo zmienić .
A z Niemcami i nnymi nacjami które uczestniczyly w marszu to   Ktoś ich zaprosil ,  Ktoś zaplanowal plan marszu ,Ktoś wydal zgodę na taki plan marszu - godzina -lokalizacja rozpoczęcie - zakończenie . A tak naprawde  to już zglupialem rzecznik Policji wypowiadal sie w telewizji że ta grupę w autokarach prowadzono juz od granicy do Warszawy i tak naprawde to Oni nie zdązyli wziać udzialu w marszu bo ich spacyfikowano na Nowym Swiecie  pożniejsze relacje i krzyk Kaczora że bija Niemcy Polakow jest do końca niejasny powiem więcej to wszystko jest bardzo niezrozumiale dla POLAKOW .

Offline

 

#5 2011-11-18 16:31:11

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

POLOK napisał:

Patrzac na to co  dzialo się w Warszawie w trakcie marszów popoludniowych , na przekazy telewizyjne różne jak i filmy  niezalezne   odnoszę takie wrazenie ze  " chlopcy ostro dobijają sie o wladzę " a metody mają jak z podreczników  z o m o .  !

I pewnie masz rację w swoich spostrzeżeniach.  Jakiś plan wcześniejszy został na tym placu realizowany, może Ryży za pomocą najemników zza Odry postanowił położyć trupem parę tysięcy rodaków, a następnie wprowadzić stan wojenny?

Offline

 

#6 2011-11-23 10:43:52

papryka

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

Wiesz co Jaszczomb , ty jesteś NAWIEDZONY! Tak, tak. I Polok też, i jeszcze bym parę osób wymieniła tylko mi się nie chce szukać wypowiedzi. Był zwykły marsz i paru kiboli zrobiło zadymę, może większą niż zwykle , policja ich aresztowała, zapadły wyroki , chuligani zostali uciszeni , a wy z tego robicie kolejną aferę. 
Łatwiej wam się żyje jak się doczepicie, że media kłamią, policja napada na spokojnych obywateli, a rząd nic nie robi tylko spiskuje? Może jestem naiwna, ale wierzę jednak rządowi, który w końcu nie spadł nam z nieba tylko został wybrany w wyborach .

Offline

 

#7 2011-11-24 11:10:25

POLOK

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

PAPRYKA masz prawo do takiego wyboru !

Ciekaw jestem jakie mają zdania Ci co zostali skopani i spalowani przez   przedlużone ramię WLADZY ,
??????????????????????????????????????????????????????
Bo Wladza to już wiem wytoczymy sledztwo przeciwko tym ktorzy żle wykonują prace PALOWNIKA a
Oni  cichcem  juz od nastepnego dnia na zwolnieniu lekarskim cięzko  przeżywający swój wybryk .
Wladza IV RP często zapada na chorobę która nazywa się " POMROCZNOSC JASNA "

                                                                                                                           hi hi hi hi hi !

Offline

 

#8 2011-11-24 15:26:35

trollinka

Użytkownik

Re: Dzień Niepodleglości

papryka napisał:

policja ich aresztowała, zapadły wyroki , chuligani zostali uciszeni , a wy z tego robicie kolejną aferę. 
.

Posłuchaj tego gościa:

http://vod.gazetapolska.pl/709-jego-kop … nt-sadysta

Oj jesteś naiwna wierząc w te swoje demokratyczne wybory i obywatelską postawę policji. Ale nie martw się to z wiekiem mija.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl