ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-07-02 15:19:30

Andreas

Użytkownik

"Tu Warzszawa"

Ktoś oglądał? Jeśli o mnie chodzi to dawno nie widziałem tak dobrego koncertu, żałuję, że nie byłem osobiście bo TV nie odda tego co widać i słychać na żywo.
Zawsze ceniłem Wojewódzkiego więc czekałem co stworzy tym razem i naprawdę nie zawiodłem się.

Offline

 

#2 2011-07-02 19:53:59

kobra

Użytkownik

Offline

 

#3 2011-07-02 20:02:15

Mr.Trout

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

My z małżonką oglądaliśmy , byliśmy pod wrażeniem. Mówiono wcześniej o trzech scenach, spodziewaliśmy się chaosu , a tu wszystko wspaniale dograne.
I ta muzyka , zachwyceni byliśmy starannym doborem wykonawców kierowanym do szerokiej rzeszy odbiorców, a nie tylko dla ludzi młodych.
To było wydarzenie kulturalne.

Offline

 

#4 2011-07-02 21:27:18

Figa

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

R.E.W.E.L.A.C.J.A!
Kuba jesteś debeściak!
Chce więcej!!!!!


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#5 2011-07-03 14:22:08

mgła_poranna

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

A ja Wojewózkiego nie trawię, jest zwykłym chamem któremu woda sodowa uderzyła do głowy i mysli że może tępić ludzi.
Nie oglądam jego wypocin!

Offline

 

#6 2011-07-04 06:55:02

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

mgła_poranna napisał:

A ja Wojewózkiego nie trawię, jest zwykłym chamem któremu woda sodowa uderzyła do głowy i mysli że może tępić ludzi.
Nie oglądam jego wypocin!

Tępi głupotę, a nie ludzi , i chwała mu za to.

A koncert okazał się świetny pod względem muzycznym i niezły pod względem wizualnym.
Żałuję, że nie nagrałem, jakby kto słyszał, że planują powtórkę to dajcie znać.

Offline

 

#7 2011-07-05 07:58:38

mgła_poranna

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

Wojewódzki wyśmiewa się z ludzi w chamski sposób. Jak mu ktoś nie przypadnie do gustu to potrafi go tępić przy każdej okazji. Nie lubie taich typów, przemądrzałych co to ja nie jestem , a tak naprawdę to są więksi spejaliści od niego.

Offline

 

#8 2011-07-05 10:51:10

Andreas

Użytkownik

Re: "Tu Warzszawa"

Są osoby w TV, które nie powinny tam pracować, a co niektóre 'artystki' nie powinny śpiewać i z takich 'elyt' nabija się Kuba Wojewódzki.
Dobrze, że ma tak silną (wypracowaną!) pozycję w TV, że potrafi jasno powiedzieć, że król jest nagi i taka Rusin jest tępą strzałą i pozycję zawdzięcza li tylko skandalowi jaki towarzyszył jej rozwodowi i roli jaką przybrała w sporze- biednej, skrzywdzonej paniusi.
Następna 'gwiazda' Cichopek albo Doda, gdzybym siedział na miejscu Kuby też bym nabijał się z takich 'gwiazd'.

Inteligentnemu facetowi jakim jest KW trudno łyknąć takie indywidua.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Samochód dostawczy na wynajem