ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-16 20:49:51

maverick

Użytkownik

co myślicie o Michał Szpak?

Bo ja uważam że tylko on może wygrać jest takim wielkim talentem.
Nie patrzcie na image jaki ma na scenie tylko na WOKAL.
Jak mówicie, wygra?

Offline

 

#2 2011-05-17 09:00:52

trollinka

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Najpierw musiałam sprawdzić w googlach o kogo pytasz bo widzisz nie wszyscy oglądają tego typu programy.
Ale myślę, że gościu ma talent. Dojdzie daleko jeśli machina zwana szołbiznes go nie wciągnie w tryba i nie przemieli po swojemu.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#3 2011-05-17 10:19:19

deniro

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Nie cierpie takich typów, wymalowany pacan z butami na obcasach, to ma byc facet?!
Niech sobie w garazu śpiewa  zbok cholerny!!!!


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

#4 2011-05-17 20:32:30

kobra

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Brawo Deniro,widac ze tolerancja jest Ci absolutne obca.Ciekawy jestem jak bys sie zachowal w takim swiecie  jak Londyn ,gdzie kazdy ubiera sie jak chce.Malo,nawet w Leeds .duzo mniejszym miescie jest tysiace studentow i jak sa ubrani,jak wymalowani,jak uczesani i jeszcze maja skore we wszystkich kolorach w jakich Pan Bog stworzyl czlowieka.

Michal Szpak-liczy sie co chlopak soba reprezentuje,jego glos,a nie jak wyglada.To co lepiej wygladaja dresiarze ,kibole?Tak mesko!Prawda?A jeszcze jak cos powiedza ,gdzie co drugie slowo jest na k,ch i itp.

Ogladalem DDTVN i to jest bardzo mily ,grzeczny mlody czlowiek.
Jezeli ma muzyczny talent,glos (ja sie na tym nie znam ,ale lubie sluchac dobrego wykonania),to musi jak najszybcjej opuscic nasz kraj i przyjechac do Londynu,Nowego Yorku.

Offline

 

#5 2011-05-18 08:54:16

mgła_poranna

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Kobra mnie ubiegł bo też chciałam skomentować wpis 'deniro'. Teżmnie uderza taka nietolerancja. A Michał Szpak jest rewelacyjny i wszystko jedno jak się ubiera ja to traktuję z przymrużeniem oka bo wielu artystów przebiera się na scenę i kreuje na jakąś postać.
Maverick też trzymam kciuki za Michała chociaż jest jeszcze jeden mój faworyt - Gienek.

Offline

 

#6 2011-05-18 10:21:25

maverick

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Mówiłem deniro żeby nie patrzeć na jego image ale na to jak śpiewa i co sobą reprezentuje.
Masz rację mgła, że to jest talent. Ja liczę na to, że wygra i zostanie gwiazdą bo mu się należy.
Dobrze, że są takie programy które wyławiają i promują młodych zdolnych ludzi.

Offline

 

#7 2011-05-18 10:39:57

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

maverick napisał:

Dobrze, że są takie programy które wyławiają i promują młodych zdolnych ludzi.

Te programy nie służą do wyławiania talentów tylko do zarabiania pieniędzy.
Tam nie liczy się talent tylko OGLĄDALNOŚĆ!

Offline

 

#8 2011-05-18 15:21:00

trollinka

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Otóż to. Szanowne jury ma zagrzewać publiczność do wysyłania smsów, bardzo dobrze na ilość smsów wpływa rzekoma kłótnia i niechęć pomiędzy jurorami.
Szkoda, że ci młodzi ludzie, niektórzy nieźle utalentowani nie są otoczeni opieką jakiegoś mecanasa , tak żeby mogli rzeczywiście coś tworzyć, coś niewpowtarzalnego, autorskiego.
Niestety komercja zabije największą indywidualność. Programów tego typu namnożyło się w ostatnim czasie, ja nie jestem w stanie oglądać więcej niż dwa, trzy odcinki, potem mnie nuży bo wszystkie okazują się być podobne do siebie, a uczestnicy programów na castingach tacy różnorodni z odcinka na odcinek zamiast rozwijać się równają w dół. Upodobniają się do tysięcy schematycznych , wylansowanych gwiazdek. Nawet wspomniany przez kogoś Gienek Loska daje się obdzierać z indywidualizmu.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#9 2011-05-19 10:26:22

Andreas

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

trollinka napisał:

uczestnicy programów na castingach tacy różnorodni z odcinka na odcinek zamiast rozwijać się równają w dół. Upodobniają się do tysięcy schematycznych , wylansowanych gwiazdek. Nawet wspomniany przez kogoś Gienek Loska daje się obdzierać z indywidualizmu.

W latach 90-tych została zniszczona telewizja publiczna, w której w godzinach tzw.najlepszej oglądalności leciał Teatr Telewizji czy inne programy, które można było nazwać sztuką.
W tej chwili mamy skrajnie komercyjny system to czym as się usiłuje armić to idiotyczne teleturnieje , programy informacyjne na żenująco niskim poziomie czy seriale o dupie Maryni, jeden głupszy od drugiego. Zresztą co się dziwić skoro mamy nadworną jedną scenarzystkę

Taki Gienek Loska, Michał Szpak czy inni uczestnicy programu musieli podpisać umowę z producentami programu, oni nie mają wyjścia, tylko musieli zgodzić się na wykonywanie konkretnych piosenek , niektóre z nich kompletnie do nich ne pasują. W końcu na wokalistyce głos artysty jest "ustawiany" i tak mezzosopran nie śpiewa tenorem czy odwrotnie.
Dlatego uczestników takich programów jak X Factor da się zarżnąć "losując" im nieodpowiednią piosenkę.

Offline

 

#10 2011-05-19 11:22:08

Figa

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

kobra napisał:

Michal Szpak-liczy sie co chlopak soba reprezentuje,jego glos,a nie jak wyglada.To co lepiej wygladaja dresiarze ,kibole?Tak mesko!Prawda?A jeszcze jak cos powiedza ,gdzie co drugie slowo jest na k,ch i itp.

.

No niby masz rację Kobra, ale jednak nie wszyscy muszą lubieć gejów czy transwescytów, czy kim on tam jest ten Szpak.
Dresiarze zy kibole to nie jest mój ulubiony typ faceta bo podajesz jakieś skrajności, sama też nie lubię przeklinających ordynarnych typów, ale maminsynków też nie trawię.

Ostatnio zapoznałam faceta, który mi się od dawna podobał, wszystko było cudownie i romantycznie dopóki nie zobaczyłam jego półki z kosmetykami, balsamy, jedne do nóg, drugie na brzuch, ujędrniające na pośladki ,kremy pod oczy ze trzy rodzaje, maseczki, cala seria do włosów, jakieś wzmacniacze do paznokci, KATASTROFA!
I jeszcze miał jedną koszmarną, niemęską cechę - obrażał się Czujesz, że facet potrafi focha strzelić ?!!!

No i czar prysł. I tacy kolesie są nielubiani i przez kobiety i przez facetów, tacy odmieńcy.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#11 2011-05-19 20:48:20

kobra

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

To ,ze ktos,a ja do nich tez naleze,nie lubi gejow,tranwesscytow,nie upowaznia go do obrazania.Po prostu powinno sie uszanowac kogos innosc,co niekoniecznie oznacza ,ze musi sie z takim kims obcowac.
Dla mnie facet ,to jest normalny,zadbany,ogolony,czyste paznokcie itd.Ale o tych 3 rodzajach kremow ,to dalas ,Figa,popalic.
"Jakich kremow Pan uzywa na noc?-pyta sie kosmetyczka.Przelecialem w myslach wszystkie kremy ,ktore uzywam na noc i odpowiedzialem:  Zadnego"
A ,ze teraz faceci sie obrazaja to nic nowego,feminizacja zycia.Kiedys facet nie chodzil z torbami zakupow,nie pchal wozka z dzieckiem ,nie gotowal obiadkow,nie pral -byl meski.A teraz ?Wiec ma prawo do obrazania sie.

Offline

 

#12 2011-05-20 08:17:35

andzia

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

kobra napisał:

A ,ze teraz faceci sie obrazaja to nic nowego,feminizacja zycia.Kiedys facet nie chodzil z torbami zakupow,nie pchal wozka z dzieckiem ,nie gotowal obiadkow,nie pral -byl meski.A teraz ?Wiec ma prawo do obrazania sie.

Mój mężuś chodzi z torbami, z dzieckiem na spacer , pierze , sprząta  jedynie nie gotuje bo nie umie i przy tym wszystkim jest szalenie męski i seksowny
I w życiu focha nie zarzucił.
U mnie też obrażalski facet wywołuje niesmak i traci na męskości, no niestety.

Offline

 

#13 2011-05-27 10:13:16

Mr.Trout

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

Wtrącę swoje trzy grosze, nie na temat główny, ale wątek poboczny, który tu się wytworzył.
Mnie zawsze mówiono, że mężczyzna nie powinien się obrażać, takie kaprysy zarezerwowane są dla kobiet chociaż moja małżonka również jak to mówicie nie 'strzela focha'.
W starszym - moim- pokoleniu takie zachowanie nie uchodzi po prostu.
I dodam jeszcze, że trudno się obcuje z ludżmi, któzy takie triki stosują, zamiast powiedzieć o co ma żal i pretensję , przestaje się odzywać albo odpowiada półgębkiem jak urażony książe. Taka cecha zraża ludzi i na dodatek nic nie wyjaśnia, bo raczej jestem gotowy zrezygnować z taką trudną osobą ze znajomości niż starać się domyślać o co chodzi.

Offline

 

#14 2011-05-28 17:02:15

Figa

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

kobra napisał:

A ,ze teraz faceci sie obrazaja to nic nowego,feminizacja zycia.Kiedys facet nie chodzil z torbami zakupow,nie pchal wozka z dzieckiem ,nie gotowal obiadkow,nie pral -byl meski.A teraz ?Wiec ma prawo do obrazania sie.

No niby wiemy że feminizacja życia, że zmieniają pieluchy, gotują zupki , opiekują się dzieckiem i we wszystkim pomagają swoim partnerkom, ale są jakieś takie cechy , takie "samcze" z którymi facet nie powinien się nigdy rozstawać. No jakoś nie lubię ciepłych kluch, ani płaczących kolesi , ani takich właśnie obrażalskich bo to nie wiesz co powiedzieć zeby go nie dotknąć, a już to wklepywanie w siebie maseczek czy kremów pod oczy to DYSKWALIFIKACJA.
Ten mój delikwent o którym pisałam robił sobie jeszcze manikir   Masakra. I powiem publicznie bo i tak nikt go nie zna - depilował sobie części intymne.
I to w zasadzie przeważyło bo jak dla mnie to facet może mieć tylko łeb ogolony.


Jestem jak Media Markt - nie dla idiotów!

Offline

 

#15 2011-05-29 20:44:39

deniro

Użytkownik

Re: co myślicie o Michał Szpak?

I tak trzymaj Figa! Wydepilowany koles nadaje sie do przechwycenia przez bande wygłodniałych gejów.
A co do twojej reakcji to jest ona prawidłowa i ZDROWA! Uciekać przed męską obrażalską ksieżniczką.
Ble...

A nasz drogi maverik będzie się teraz zastanawiał czy szpaczkowi lepiej we włosach wyprostowanych czy kręconych.
Tys tez jest chłopie jakiś nie z tego świata.


Yippie Kai Yay Mother Fucker

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elefterija.pun.pl