ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#1 2011-05-04 22:50:06

 grant1263

gospodarz

Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!!!!

14 Maja organizujemy imprezę dla całych rodzin i nie tylko.
Zaczynamy o godzinie 15:00 piknikiem rycerskim,jak zawsze gry i zabawy dla dużych i małych.
Po zmierzchu rozpalamy ognisko i będziemy się bawić i śpiewać jak na poprzedniej biesiadzie.
Restauracja EL MARIAN przygotuje kociołek zupy a nowi właściciele polskiego sklepu POLONEZA
zaproponują kiełbasę i kaszankę z grilla i oczywiście polskie piwko.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE-POPRZEDNIM RAZEM BYŁO NA PRAWDĘ EKSTRA.

mapka dojazdu:

ftp://ftp.eherring.com/FORUM/map.jpg

Offline

 

#2 2011-05-15 14:15:18

 grant1263

gospodarz

Re: Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za wspólną zabawę.
Dziękujemy za wszystkie pochwały i opinie ,oraz dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe.

Podziękowania dla polskiego sklepu za piwko i bardzo smaczną kiełbaskę,również dziękujemy restauracji EL MARIAN za grochówkę i bigosik.
Mamy nadzieję na dalszą współpracę.Życzymy powodzenia w interesach.

Offline

 

#3 2011-05-15 17:42:14

papryka

Użytkownik

Re: Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

To my dziękujemy za taką sympatyczną rozrywkę w końcu nie ma ich za dużo. Na pokazie rycerskim byliśmy po raz pierwszy, ale jesteśmy pod wrażeniem - dzisiaj wysyłałam zdjęcia mojemu tacie, którego pasją jest historia, on też był zachwycony Waszymi strojami i troską o detale.

Naprawdę było fajnie

Offline

 

#4 2011-05-15 18:03:02

targa

Użytkownik

Re: Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

Ja w imieniu swoim męża i córki również chcemy podziękować bo nam się bardzo podobało. Nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie tylu Polaków i  że na Cyprze są takie miejsca piknikowe, szkoda, że w naszym kraju nikt o tym nie pomyśli.
Zabawy bardzo fajne, szczególne podziękowania chcemy przekazać od córci tej przmiłej pani-rycerce w białym czepku na głowie, która prowadziła zabawy dla dzieci za serdeczność i ciepło.
Chcemy pochwalić grochówkę i kaszankę naprawdę doskonały pomysł.
A jeśli chodzi o śpiewanie to ostatni raz wspólnie śpiewaliśmy na obozie harcerskim.
Niektórzy mają naprawdę doskonałe wokale.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie

Offline

 

#5 2011-05-21 13:36:52

harley

Użytkownik

Re: Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

Witam, całkiem sympatyczna impreza, macie duży plus u mnie, ale te "aktualności" to moglibyscie zamieszczać
na bieżąca bo zdjęcia znalazłem w galerii z zaszłego roku he he.
Można liczyć na jakieś zdjęcia z tegorocznej besiady? Chyba jest się czym pochwalić?

Offline

 

#6 2011-05-21 14:15:07

 grant1263

gospodarz

Re: Majówka-piknik rycerski i biesiada rodzinna.

Zapraszamy na Facebook strona Bractwa http://www.facebook.com/media/set/?set= … 0a2971f9be

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki