ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze


#16 2010-12-15 14:08:17

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Po marihuanie umierają, skąd Ty masz takie informacje?!
Bzdura i tyle.
Po papierosach umierają, po wódzie też, ale to jest akurat legalne, trawa ponieważ nielegalna to trzeba było dorobić ideologię jak strasznie szkodzi.
To wiedz moja droga, że moja matula licząca sobie 64 lata ma bardziej niż Ty liberalne poglądy.

Może zanim zaczniesz wypisywać te swoje 'mądrości' poczytaj coś na ten temat, przytocz publikację popartą rzetelnymi badaniami naukowymi o rzekomej szkodliwości marihuany.

Nie ma lepszego środka na depresję niż trawa, na uporczywe migreny też.

Offline

 

#17 2010-12-15 16:05:19

katarzyna26

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Prosze co dzis sobie czytalam, kazdy ma wolna wole i decyduje, a artykul mysle ciekawy i warto przeczytac:

http://hyperreal.info/prawda_i_mity_o_m … z18C2Tqisk

Offline

 

#18 2010-12-15 18:34:25

 cinekcy

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

mgła_poranna napisał:

Marihuana tez narkotyk! Ludzie po tym umierają.

Jaki narkotyk??To jest dobre ziolo

Offline

 

#19 2010-12-15 20:21:49

monika81

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Witam.
Miałam chłopaka który też mowil ze palenie trawy nie szkodzi, byliśmy dwa lata i było coraz gorzej, on nie nadawał się do normalnego życia, wszystko kciło się koło zioła. Ja nie powiem tez zapalę, wszyscy moi znajomi palą, ale to jest na wyjściach a nie regularne. Moja znajomość z tym chłopakiem zakończyła się właśnie przez trawę, jak jej nie miał to robił się agresywny, czepiał o byle co. Parę razy podniósł rękę na mnie więc się skończyło. Dlatego nie dam sobie wmówić że to takie nieszkodliwe niewinne ziółko .
Pozdrawiam

Offline

 

#20 2010-12-16 11:07:51

Andreas

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

katarzyna26 napisał:

artykul mysle ciekawy i warto przeczytac:

Artykuł rzeczywiście wart przeczytania, obala pewne mity.
Ja podpalałem trawkę za czasów studenckich, wtedy większość osób oprócz papierosów paliło marihuanę, nigdy to u mnie nie przerodziło się w nałóg. Jak odwiedzam znajomych w Polsce to bywa, że po maratonie po knajpach sięgamy po jakiegoś skręta , ale tu na Cyprze przyznam szczerze nie odważył bym się- gra nie warta świeczki :]

Natomiast co mi ma jakiś jeden palant z drugim z naszego komunistycznego rządu mówić co ja - dorosły facet, stanowiący o sobie, w pełni władz umysłowych- mogę czy nie. Tak jak podkreślam, równocześnie paradoksalnie- wóda jest dozwolona.

Offline

 

#21 2010-12-16 17:43:49

trollinka

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Wyszedł Wam niezły off-topic.


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#22 2010-12-17 13:54:04

mgła_poranna

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Można się tak wypowiadać jak się dzieci nie ma tak jak Andreas czy niektóre laski, ale Ty Jastrząb podobno masz dzieci, tak? I co pozwolisz im palić trawę czy jeszcze zachęcisz? A może z tatusiem będą dzieci "jarać"- jak to nazywacie.

Offline

 

#23 2011-01-17 11:22:22

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

mgła_poranna napisał:

Można się tak wypowiadać jak się dzieci nie ma tak jak Andreas czy niektóre laski, ale Ty Jastrząb podobno masz dzieci, tak? I co pozwolisz im palić trawę czy jeszcze zachęcisz? A może z tatusiem będą dzieci "jarać"- jak to nazywacie.

Po pierwsze primo mój nick to JASZCZOMB, nie Jastrząb
Po drugie primo z dziećmi należy  ROZMAWIAĆ i ja to robię , nie wychowuję ich z pozycji nigdy nie mylącego się niby- boga, przedstawiam zagrożenia jakie mogą wyniknąć ze stosowania i nadużywania używek, ale też nie będę im kitu wciskał , że trawa jest wynalazkiem szatana.

Offline

 

#24 2011-01-18 08:33:20

mgła_poranna

Użytkownik

Re: blokowanie stron www

Myślałam, że nie wiesz jak się pisze słowo "jastrząb"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://x47.pl/