ELEFTERIJA - wolne forum Polaków na Cyprze

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-11-19 07:36:47

trollinka

Użytkownik

Re: ginekolog polski

"Uczciwa kobieta nie pozostaje w łóżku po 6 rano.
Chyba, że rodzi , albo nie żyje"  (Betty MacDonald -Jajko i ja)

Tak mi się jakoś skojarzył ten cytat , hehe...


Mąż działa mi bez przerwy
Raz na zmysły, raz na nerwy.

Offline

 

#17 2010-11-19 14:10:09

Yocco

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Nie zdziwiłabym się gdyby Rodżer to była kobieta.

Offline

 

#18 2010-11-22 16:27:48

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Rodżer napisał:

Taki jak ty to z liścia mu dac, piepszony obońca kobiet sie znalsl.

????!!!!

Offline

 

#19 2010-11-28 20:50:30

Rodżer

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Co sie dziwisz jak jestes taki agresywny to norma ze cie chcom bic.

Offline

 

#20 2010-11-29 07:46:52

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Rodżer napisał:

Co sie dziwisz jak jestes taki agresywny to norma ze cie chcom bic.

Wtf?!

Czepiasz się jak leci wszystkich z nikim się nie zgadzasz i mnie zarzucasz, że ja jestem agresywny?!
Co z tobą facet?

Offline

 

#21 2010-11-30 21:29:55

Rodżer

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Chłop ma czymać strone chlopa a nie bab. Koniec.

Offline

 

#22 2010-12-01 10:51:38

JASZCZOMB

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Najczęściej odczuwam solidarność plemników, ale nie tym razem, Twoje poglądy są rodem z jaskinii.

Offline

 

#23 2010-12-02 10:04:41

Andreas

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Rodżer napisał:

Chłop ma czymać strone chlopa a nie bab. Koniec.

Twojej strony się nie da trzymać . Wieje głupotą na kilometr.

A tak z innej beczki . Jak zobaczysz na czerwono podkreślone słowo tzn, że piszesz z błędem, kombinuj wtedy tak żeby może zniwelować te swoje byki.

Offline

 

#24 2011-02-25 16:11:32

dianek

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Co za idiota jak mysli ze kobiety chodza tylko w celach aborcji kazda kobieta powinna co pol roku odbyc taka wizyte bo sa rozne dolegliwosci kobiece z ktorymi nie mozna zwlekac ale mysle ze ten ktos nie jest w stalym zwiazku i nigdy nie byl bo w przeciwnym razie nie snol by glupich  domyslow .A jak bedziesz mial kobiete to jej wspolczuje bo gdy zaistnieje u niej problem i bedzie chciala pojsc po porade czy leki to zapewne ja posadzisz o zdrade i zamiast jej pomoc i towarzyszyc w wizycie to bedziesz jej docinal? Zastanow sie czlowieku zanim osadzisz znowu kogos bo facet tez moze miec jakis problem a np.grzybica jest tu do zlapania nawet w toalecie na basenie i to jest powazny problem i nie do smiechu naprawde.Tu jest inny klimat i hormony przestawiaja menstruacje choc nie wim czy wiesz o czym mowa lub przedluzaja a to utrudnia kobieta zycie i chce nie chce musi sie udac do ginekologa .Moze to ci pomoze przemyslec tak durna wypowidz i zdobadz sie na slowo przepraszam bo jest wiele blahych powodow a nie leczonych u kobiet powodujacych ze pozniej nie moga zajsc w ciaze lub krotko mowiac powodujacuch raka a co za tym idzie chyba wiesz.Lekarz to lekarz ginekolog czy dermatolg wszystko jedno

Offline

 

#25 2011-02-28 08:22:01

Andreas

Użytkownik

Re: ginekolog polski

Dianek daremny trud, ten koleś jest niereformowalny

Offline

 

#26 2011-03-10 13:55:50

Rodżer

Użytkownik

Re: ginekolog polski

dianek napisał:

Co za idiota jak mysli ze kobiety chodza tylko w celach aborcji kazda kobieta powinna co pol roku odbyc taka wizyte bo sa rozne dolegliwosci kobiece z ktorymi nie mozna zwlekac ale mysle ze ten ktos nie jest w stalym zwiazku i nigdy nie byl bo w przeciwnym razie nie snol by glupich  domyslow .A jak bedziesz mial kobiete to jej wspolczuje bo gdy zaistnieje u niej problem i bedzie chciala pojsc po porade czy leki to zapewne ja posadzisz o zdrade i zamiast jej pomoc i towarzyszyc w wizycie to bedziesz jej docinal? Zastanow sie czlowieku zanim osadzisz znowu kogos bo facet tez moze miec jakis problem a np.grzybica jest tu do zlapania nawet w toalecie na basenie i to jest powazny problem i nie do smiechu naprawde.Tu jest inny klimat i hormony przestawiaja menstruacje choc nie wim czy wiesz o czym mowa lub przedluzaja a to utrudnia kobieta zycie i chce nie chce musi sie udac do ginekologa .Moze to ci pomoze przemyslec tak durna wypowidz i zdobadz sie na slowo przepraszam bo jest wiele blahych powodow a nie leczonych u kobiet powodujacych ze pozniej nie moga zajsc w ciaze lub krotko mowiac powodujacuch raka a co za tym idzie chyba wiesz.Lekarz to lekarz ginekolog czy dermatolg wszystko jedno

Ja gadalem o tej monice co chodzi do ginekologa, a nie o innych babach. wiem ze baby chodzom bo sa chore czasami albo jak chcą urodzic dziecko. A w zwiazku jestem i moja baba nie bój sie nie nażeka na mnie bo ma ze mnom dobrze, ja pożądek w domu czymam, gotowac umiem, gacie po sobie sprzątam, nie bój sie. A moja tez jak czeba to do ginekologa ją zawiozę .
Ale tu jestem długo i napaczyłem się na polki co zadajom się z cyprolami a potem szukają ginekologa bo ją facet wystawia do wiatru bo sie okazuje że żonaty i mu nastepne jakies nie ślubne niepoczebne .

Offline

 

#27 2011-03-24 18:36:10

dianek

Użytkownik

Re: ginekolog polski

RODZER jak masz swoja kobieta ta o nia dbaj  jak tak twierdzisz ze ma z toba dobrze nie nam oceniac po co Monice ten ginekolog potrzebuje dziewczyna pomocy to pyta powodzonka dla was

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa